Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben sadece özele gidiyorum ya devlete de mi gitmek gerek

Merhaba benim de ilk gebeliğim ben de kalp atışını duyunca sağlık ocağına haber verdim. Boy kilonu tansiyonunu ölçüp rutin kan idrar tahlillerini yapıyorlar. Bir de kontrol tarihleri ve aşılarla ilgili bilgilendiriyorlar. Bence geç kalman gibi bir durum söz konusu değil

Dur bi fısfısa koyayım deniyim. Ama ben düzenli yapabilen biri değilim yaa kesin aksatırım açıkçası içinde ne var bilmediğim bişeye de o kadar para vermek istmeem

Hayır duştan sonra çok az sürüyorum ama emilmiyor tabiki. O yüzden lieracı hızlı emiliyor diye tercih ediyorum diğerleri zeytinyağı da dahil karında emilmiyor maalesef denedim
Tabi krem kadar şıp diye emilmiyor masaj yapmak gerekiyor çatlakta masaj ve fırçalama yöntemide önemlidir engel olmak için
Son aylarda karın korkunç büyüdüğü için ben hametan ile zeytinyağını birlikte kullandım neden böyle yaptım bilmiyorum tüm vücut sürüyordum kollarım pert tabiama bende iş yaradı buarada doğumdan sonra bir aydaha kullanmak gerekiyor

Ben 2 saat göbüşüm açık masaj yapıyorum zeytinyağıyla emilim sıfır çokta sürmüyorum anlamadım belki benim vücudum emmiyor zeytinyağını Hindistan cevizi yağını falan en az 1 saat masaj yapıp bi 3 saat bekliyorum sonrasında duş alıp lireac ve çok az Hindistan cev. yağı sürmeye başladım. Bizim ailede de çatlak genetik gibi o kadar korkuyorum ki şu andan itibaren bütün tuşlara basıyorum diyebilirim

Yaa evet ben de aynı sıkıntıyı yaşadım depolarda bile yok
İnternettekilerden de şüpheleniyor insan böyle olunca
Yok kız hiç öyle şeyler denemedim denersem ne çıkarsa ne demek
Göbeğinin üstünde hareket ettirdiğinde kendiliğinden hareket etmeye başlıyor yuvarlak dönerse kız ileri geri giderse erkek bu böyle devam ediyor durana kadar devam edeceksin :) dene de bize de bildir

Ben çatlak için the touch diye bir marka kullanıyorum, bir çok ürününü çok uzun zamandır kullanıyorum ve çok çok memnunum. İçeriğini detaylı araştırmadım ama gebelikte kullanılabiliyor Kokusu da harikaaa ty'dan the touch by seda altın çatlak kremi diye aratıp yorumlarına bi bakın isterseniz fiyatı da uygun çünkü

Bebısm gecen aıle hekımı cagırmıstı kan almıstı ya o bakmıs.e nabızfa gordum bende folat >23.80 diyor.fazlasıda zarar o yuzden hergun almıyorum ben.
Folik asitiniz düşük değil birkaç günde bir alıyorsunuz ama folbiol çok yüksek bir doz, normal folik asit takviyelerinin 10 katı folik asit içeriyor, yarın kontrole gidecekmişsiniz bence doktorunuza danışın bunu

Emilimi nasıl? Benim için hızlı emilmesi lazım çünkü çok zamanım olmuyor sabah akşam sürmek gerekirse yani sabahları sürüp giyinip işe gitmem gerek

Emilimi nasıl? Benim için hızlı emilmesi lazım çünkü çok zamanım olmuyor sabah akşam sürmek gerekirse yani sabahları sürüp giyinip işe gitmem gerek
Palmer’s diye bir markanın kakao yapı çatlak kremi var sürümü bana çok kolay gibi geldi kolay yayılıyo hızlı emiliyo duş sonrası kullanıma çok uygun gibi, ama koruyuculuğunu bilmiyorum malesef yurtdışında daha aktif sanırım, kullanan bilen varsa bilgi alabilsek çok iyi olur

Bu sanırım di mi? İçerik ne acaba? Saf kakao yağıysa iyi

Çatlak için bir yorum okumuştum instada. Niveanın şu lacivert teneke kutudaki kremi var ya, yağlı bir krem.. Kadın, sadece onu kullandım ve sıfır çatlama yazmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…