Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende bende bendeeee

Aynıymışız biz heraldee
Akşamları ben daha kötü oluyorum ya herkes sabah bulantısından bahsediyor ben akşam saçlarını yolda geli dinliyorum
Evet akşamları daha bi tuhaf oluyodum ama bugün sabahtan başladı gün bitsin diye bekliyorum boş boş kjsjsj

sanırım bio oil alıcam
Bio oili kullandım sarı olan bende alerji yaptı. Ha yapmasaydı da tavsiye edeceğim bir ürün değil o kadar yağlı ki yapış yapış asla emilmiyor kıyafetlerim yağ içinde kalıyor, sürdükten sonra 2 saat bekleyip yıkanmak zorunda kalıyordum ben de lierac almayı düşünüyorum en azından hızlı emildiği için gün içinde rahat kullanabilirim. Geri kalan zamanlarda da Hindistan cevizi yağıyla kakao yağını kullanacam :)

kızlar merhaba herkese. 3 temmuzda transfer oldum. 7+5im. keseyi bebeği daha önce görmüştük.bugün kalp atımını duymak için gittiğimizde alamadık hala olusmamıs. kalp atımını gec duyan var mı aramızda acaba daha önce böyle bişey duyan. çok üzgünüm bir hafta nasıl bekleyeceğim bilmiyorum

Merhaba sakin ol geç duyan çok anne duydum ben benim kesemde 6. Haftadan sonra görünmüştü ilkinde herşeyi geç geç gördük geç döllenme olduğu için

Benim 2 kere açık kahveye döndü ama içmeye devam ediyorum yine beyaz akıntı geliyor hafif hafif

Canım vajınaldan mi baktı karındanmı? Karındansa belkı bıraz kilo varsa ondan duyulmamıs olabılır.Sakın kendıne zehır etme bu bı haftayı,bebegın etkılenmesın,dayanamazsanız salı gıder baktırırsınız baska bır doktora.her gebelık kendıne has sonucta herkeste aynı olucak diye bır kural yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…