Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Artık bir bitseydi şu lekelenmeler yaa insan ne olursa olsun tedirgin oluyor 😌
Sizin dışarda benım kesenın yanında dısarıya gelmeyen🤣dışarı gelmesede içerden devam edende bitsin,ne zaman kendımı zorlasam oluşuyo,artık bende normal hayata donmek istiyorum yavas hareket edıyorum hep robot gıbı🤣🤣

Sizin dışarda benım kesenın yanında dısarıya gelmeyen🤣dışarı gelmesede içerden devam edende bitsin,ne zaman kendımı zorlasam oluşuyo,artık bende normal hayata donmek istiyorum yavas hareket edıyorum hep robot gıbı🤣🤣
Evet yaa robot gibi olduk. kesenin yanından süzülüyor diye anlattı doktor her türlüsü bitsin cidden.
Ya ne hamileler var pilatesini yogasini yapıyor. Dün bir online yoga grubuna katilacaktim. başka hamileler de vardı. Ben kanama dolayısıyla yattığımdan katılamadım. Siz yatın başka sefere diyor kadın da 😂 bitsin de rahatlayalim inşallah 💖💖💖

Kızlar bu konuda biraz bilgisizim. İlk gebeliğim. Özel bir hastanede doktorumla ilk haftadan itibaren kontrollerimiz devam ediyor. Bir arkadaşım, bağlı olduğum sağlık ocağına da gidip aile hekimime bilgi vermemi, orada da kontroller yapıldığını söyledi. Şuan 11. Haftaya girdim. Geç mi kaldım söylemek için ?

kızlar merhaba herkese. 3 temmuzda transfer oldum. 7+5im. keseyi bebeği daha önce görmüştük.bugün kalp atımını duymak için gittiğimizde alamadık hala olusmamıs. :KK43: kalp atımını gec duyan var mı aramızda acaba daha önce böyle bişey duyan. çok üzgünüm bir hafta nasıl bekleyeceğim bilmiyorum
Cihazdan cihaza bile çok değişiyor. Başka bir doktora gitmen de iyi olabilir gittigin yerdeki cihaz eski ise. Sakin ol ve güzel dualar et. Dayanmazsan erken gidersin 💖

Bio oili kullandım sarı olan bende alerji yaptı. Ha yapmasaydı da tavsiye edeceğim bir ürün değil o kadar yağlı ki yapış yapış asla emilmiyor kıyafetlerim yağ içinde kalıyor, sürdükten sonra 2 saat bekleyip yıkanmak zorunda kalıyordum :KK43: ben de lierac almayı düşünüyorum en azından hızlı emildiği için gün içinde rahat kullanabilirim. Geri kalan zamanlarda da Hindistan cevizi yağıyla kakao yağını kullanacam :)
Aaaa o zaman sıkıntıı yapamamm. Ay ne alcaz lieracta uçmuş gitmişşşş ufff
Benim 2 kere açık kahveye döndü ama içmeye devam ediyorum yine beyaz akıntı geliyor hafif hafif
Ben sanırım atmayı beceremedim bi keresinde. Yarısı dışardaydı çünkü.

Yaa evettt kendimi 9 aylık gibi hissediyorum. Şu 3 ay dolsa da risk geçse de rahatlasak yaa
Evet yaa robot gibi olduk. kesenin yanından süzülüyor diye anlattı doktor her türlüsü bitsin cidden.
Ya ne hamileler var pilatesini yogasini yapıyor. Dün bir online yoga grubuna katilacaktim. başka hamileler de vardı. Ben kanama dolayısıyla yattığımdan katılamadım. Siz yatın başka sefere diyor kadın da 😂 bitsin de rahatlayalim inşallah 💖💖💖
Kız dur 12 hafta olmadan zaten almazlar. Zaten 12 haftadan önce yapılmıyorr

Kızlar bu konuda biraz bilgisizim. İlk gebeliğim. Özel bir hastanede doktorumla ilk haftadan itibaren kontrollerimiz devam ediyor. Bir arkadaşım, bağlı olduğum sağlık ocağına da gidip aile hekimime bilgi vermemi, orada da kontroller yapıldığını söyledi. Şuan 11. Haftaya girdim. Geç mi kaldım söylemek için ?
Yook canımm, ara haber ver. Bilgilerini alıyorlar zaten sıkıntı yok

Hayır son günde olsa dahi bildirebilirsin yeterki bildir aylık seni takip edicekler doğumun için emzirme dönemin için bebeğin aşısı için görüşecekler daha süreç çok uzun bazen sağlık ocağı hamileliği farkedip anneyi arar bazen farkında olmazlar anne bildirir

Hayır son günde olsa dahi bildirebilirsin yeterki bildir aylık seni takip edicekler doğumun için emzirme dönemin için bebeğin aşısı için görüşecekler daha süreç çok uzun bazen sağlık ocağı hamileliği farkedip anneyi arar bazen farkında olmazlar anne bildirir
Yook canımm, ara haber ver. Bilgilerini alıyorlar zaten sıkıntı yok
Çok teşekkür ederim . Yarın arayıp bilgi vereyim ozaman 🥰🌼🙏

Valla çatlamayalım da yapacak bir şey yok en iyisi yine Hindistan cevizi yağı ona bak istersen bu konuda çok araştırma yaptım 🤗
Ben saf zeytinyağı kullandım
bebeğim doğdu onun masajınıda zeytinyağıyyla yaptım 6 aya kadar her banyo sonrası 🥰 popişede zeytin yağı çok ileri pişik olmadığı sürece
Herşey vücuttan emiliyor bebek içinde anne içinde ne kadar doğal okadar güzel oluyor

Canım vajınaldan mi baktı karındanmı? Karındansa belkı bıraz kilo varsa ondan duyulmamıs olabılır.Sakın kendıne zehır etme bu bı haftayı,bebegın etkılenmesın,dayanamazsanız salı gıder baktırırsınız baska bır doktora.her gebelık kendıne has sonucta herkeste aynı olucak diye bır kural yok
evet canım karından bişey görünmeyince alttanda da baktı.yine göremedi maalesef:KK43: üzülmemeye calısıyorum ama elde değil 😔 şu an bir umut bebek ve kesenin gelişiminin normal olması veriyor. inşallah kalp atımı da olusur.

Bu lieracı bugün eczanede sordum yok dedi kadın bayağıdır gelmiyor dedi sanırım ondan pahalı bu meret ellerinde yok

Ben saf zeytinyağı kullandım
bebeğim doğdu onun masajınıda zeytinyağıyyla yaptım 6 aya kadar her banyo sonrası 🥰 popişede zeytin yağı çok ileri pişik olmadığı sürece
Herşey vücuttan emiliyor bebek içinde anne içinde ne kadar doğal okadar güzel oluyor
Ay zeytinyağı hemen emiliyor yaa. Yemek yaparken elime sızanı hemen ellerime sürüyorum hemen emiliyorr mantıklıı

Canım zaten 9 haftalıkken 20sine randevu verirken cinsiyetini söyleyeceğim o gün demişti. Heyecanla bekliyorum inş söyler ☺
Ay yani kaç haftalıkken söyleyecek?
normalde bağlı olduğun sağlık ocağı seni devlet hastanesine faln gidersen tespit ediyor Yada rutin arama yapıp radarlarına giriyorsun . Ama fark edilmediyse bir git . Bizden sma için kan aldılar mesela evlendiğimiz zaman öyle bir uygulama yoktu çünkü. Bilgi verdiler wp grupları var dr sürekli hmilelere bilgi veriyor .İlerde tetenoz aşısı yapıcaz dediler Ben de hem özele hem devlete hem de sağlık ocağına gidiyorum yani

imagination forever imagination forever Bugün bana dedin ya, arkadaşım pancar yediğinde kanama oldu. Şimdi aklıma geldi, salı günü eşim eve yemek söylemişti, yanında da pancar salatası vardı. Normalde hiç yediğim bir sebze değil. Ben koca kaseyi tek başıma yemiştim 😂 tesadüf müü acaba 🤷‍♀️
Kanama olmuyor da idrar ve dışkı pembe renk oluyor🤣🤣 her yediğimde başıma gelir hahah

X