Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam 🥰 aranızda kabızlık çeken var mı? Kabızlıktan resmen ö lü yo rum.. Vallahi üzerimde kaç kg taşıdığımı tahmin bile edemiyorum, 6 aylık gibi şişim ve karnım çok geriliyor. Aynı durumu yaşayan var mı? Ne kadar rahatsız olduğumu ileti yazdığım saate bakarak anlayabilirsiniz 🤣

imagination forever imagination forever Bugün bana dedin ya, arkadaşım pancar yediğinde kanama oldu. Şimdi aklıma geldi, salı günü eşim eve yemek söylemişti, yanında da pancar salatası vardı. Normalde hiç yediğim bir sebze değil. Ben koca kaseyi tek başıma yemiştim 😂 tesadüf müü acaba 🤷‍♀️
Ben bıldım yaa cunku tarıfın tam olarak buydu🤭pancar yapıyor canım kırmızı ıdrar.bence senınkı kanama degıldı ama sen yınede progestronunu al tabıkı nolır nolmaz🤭😘

Kızlar selam 🥰 aranızda kabızlık çeken var mı? Kabızlıktan resmen ö lü yo rum.. Vallahi üzerimde kaç kg taşıdığımı tahmin bile edemiyorum, 6 aylık gibi şişim ve karnım çok geriliyor. Aynı durumu yaşayan var mı? Ne kadar rahatsız olduğumu ileti yazdığım saate bakarak anlayabilirsiniz 🤣
Bunu ben başlarda çok çektim zeytinyağı tüketimimi arttırdım Ondan mı rahatladım bilmiyorum en azından sancı çekmiyorum Akşamları şiş olma konusu devam ediyor benimde ayrıca gaz problemim çok oluyor Sanırım yoğurt tüketimi sebep oluyormuş ona da

Ben kronik kabızım maalesef. Kendini bildim bileli. Kayısıyla durumu çözenler çok şanslı😁 1 kg incir yiyip su içsem anca belki 😂 bugün doktora soracağım yazarım farklı bir tavsiyesi olursa

Ben kronik kabızım maalesef. Kendini bildim bileli. Kayısıyla durumu çözenler çok şanslı😁 1 kg incir yiyip su içsem anca belki 😂 bugün doktora soracağım yazarım farklı bir tavsiyesi olursa
kızlar probiyotik takviye falan kullanıyor musunuz?

Çatlak için bir yorum okumuştum instada. Niveanın şu lacivert teneke kutudaki kremi var ya, yağlı bir krem.. Kadın, sadece onu kullandım ve sıfır çatlama yazmış.
ben şahsen çok kimyasal şeyler kullanmak istemiyorum şu dönemde. içeriğinden emin olduğum bir marka var ona bakıcam bi, böyle bi kremi var mı diye

İnternettekilerden de şüpheleniyor insan böyle olunca 🤦🏻‍♀️

Göbeğinin üstünde hareket ettirdiğinde kendiliğinden hareket etmeye başlıyor yuvarlak dönerse kız ileri geri giderse erkek bu böyle devam ediyor durana kadar devam edeceksin :) dene de bize de bildir 😄
Önce döndü sonra ileri geri gitmeye başladı baya baya ileri geri gitti 😂😂😂

Günaydın hanımlar 💖
Karnımın üzerine uyumayı çok seviyorum fakat korkmaya başladım, kimisi diyor ki göbeğin çıkana kadar bir şey olmaz, doğrusu nedir bunun 😧
Bende öyle uyuyorum valla bence bişey olmaz şu an sonuçta minicik fasulye kadar ve koruyan bir çok katman var 😁

Armut ve kivi yemeni öneririm canım benim düzenimi o saglamisti

X