Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam doktor ilk gittiğinizde progesteron takibi de yaptı mı ben 4 haftalığım bugün gittim progesteron 13 çıktı beta da çıkınca arayacağım doktoru. Alt değerin kaç olması gerekiyor ki acaba progesteronda

Kızlar kese yuvarlaksa kız, fasulye gibi uzunsa erkek diyorlar. Sizin keseleri. Şekli nasıl
Şimdi baktımda ben oğlumda günlük hazırlamıştım ultrason fotolarını yapıştırmışım
İlk fotosu banttan dolayı beyazlık olmuş görünütde görünmüyor ama hatırladığm fasulye gidiydi uzuncaydı
Bununkini atmışım hiç bakmadım bile

aa hadi umutlarımız yeşeriyorrr

Tünaydın canım biz eşimle Kardelen şarkısını dinleyince çok sevdik, anlamında baharın müjdecisi hoşumuza gitti. Ben isimde anlam arıyorum, erkekte henüz birşey düşünmedik ama erken diye
Eşimin kuzeninin ismi kardelen
Kendisi harika bir insan hem güzel hem donanımlı hemde şuan kendi markasını oluşturdu internetten bulabilirsiniz
Onu çok severim eğer bukadar yakınımızda olmasaydı bende düşünürdüm bu ismi

Gunaydiiiiin hanimlar
Isim dusunmeye basladiniz mi siz?

işte kız olursa ben erkek olursa eşim koycak. Erkek olursa nasıl bi isimle karşılaşıcam diye tırsıyorummm

Eşim herzaman ki gibi bir kız ismi bulmuş
Mavera nehir şu bölgenin adı
İlkindede zümra diyordu
tabi bizde erkek düşüncesi vs yok
Buarada kv benim adımı koymazsanız beni sevmiyorsunuz anlamına gelir diye pskolojik baskıda ama bilmiyorlarki ben ne istersem o olacak ilki kayınbabamın adı zaten karışmadım hiç
Neyse bence güzel anlamlı isimler bulursak birbirmizle paylaşalım

Evet ben de çok sevdim, anlamlı geldi şarkıyı dinlerken çok ağlamıştım sözlerinden

Böyle düşünen insanlardan nefret ediyorum malesef.Saygı duy yani insanlara bu konusmayı yapması baslı basına sevılmeme nedenı zaten.Sizin için mutlu olmayı denesin,isminide annesiyle babasına bıraksın bir zahmet

Benim kv kız çocuklarını hiç sevmez
Kızıda yok kız haberi alırsada üzülür kızı olanlara dua falan eder
Şimdide kız olursa benim adımı koyun demesi gerçekten çok irite ediyor
Oğlumdada oğlan olacak diye kıyamet kopardı
Diğer eltimde hamile kız olur dedim diye beni beddua etmekle suçladı sakın birdaha bunu deme diye
Etrafada benim kızım yok olsa evimi temizler yardımcı olurdu diye ağlıyor
Birazda ona inat kız doğurmak istiyorum
yaşasın kötülük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…