Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende tek lierac kullandım tek başına işe yaramıştı ama tabi vücudun kuruluğuna da bağlı sanırım bir de mustelanın biooili barmış içeriği daha iyi diyorlar onu merak ediyorum risk alsam mı sadece lierac mı alsam diye düşünüyorum
Lieracın kokusu kötüydü ama kendimi makine yağı sürüyormuş gibi hissediyordum. Şimdi daha doğal şeyler deneyeceğim. Zaten deri alıştı esnemeye çokta şey olacağını düşünmüyorum🙃

Bugün 8+1 iz 6. Haftadan beri bulantılıyım ama kusma da yok heran kusacakmışım gibi değişik bir şey bazen ayağa kalkamıyorum başım dönüyor midem bulanıyor evde genelde hep yatar haldeyim :KK43:
maşallah sizinki büyükmüş ya benim 6 haftalık henüz. ben işe gidip geliyorum 9-6. dün de temizlik yaptım bir güzel. ev biraz dağınık olsa bana geliyorlar. yaptıktan sonra pişman oldum korktum bi şey olursa diye ama çok şükür hafif hafif yaptım içim rahat etti en azından

liearac bende baktım da bulamadım internette siz eczaneden mi almıştınız? mustela da çok iyi diyorlar onu da alabilirim kararsız kaldım bende.
İnternetten alıyordum o zaman. Şimdi karar vermedim. Daha küçük ya zaten biraz arada normal kremlensek yeter. 4 5 aylıkken yoğunlaşırız.

maşallah sizinki büyükmüş ya benim 6 haftalık henüz. ben işe gidip geliyorum 9-6. dün de temizlik yaptım bir güzel. ev biraz dağınık olsa bana geliyorlar. yaptıktan sonra pişman oldum korktum bi şey olursa diye ama çok şükür hafif hafif yaptım içim rahat etti en azından
Bazılarının hiç olmuyormuş inşallah öyle güzel bir süreç geçirirsiniz hem çalışıp hem bu süreç daha zor olurdu bulantı olmaması çok güzel bir şey ☺️

Bazılarının hiç olmuyormuş inşallah öyle güzel bir süreç geçirirsiniz hem çalışıp hem bu süreç daha zor olurdu bulantı olmaması çok güzel bir şey ☺️
ay evet inşallah bu şekilde devam eder. işi bırakabilme gibi bir durumum yok çünkü ama masa başı rahat çalışıyorum ay inşallah hepimizin sağlıkla ilerler :)

ne güzell yaa :) ben her işimi kendim yapıyorum hiç hamile gibi değilim henüz. kendimi naza da çekemiyorum balık pişirip yiyiyorum o derece. biz herhalde eşim yemek yapacak olsa her gün ya salata ya dışarıdan yeriz diye düşünüyorum ahaha :KK70:
Benim de eşim evden çalışıyor. Sağ olsun ağır işlere yardım ediyor ama yemek işi bende mecburen. Dediğin gibi yoksa her gün menemene talip oluruz 😂

Günaydın kızlarrrr🥰 dün gece rüyamda bebişim gördüm. Ultrasonda ama daha büyük halini yüzü gözü her şeyi netti. Çok güzeldi ya 🧿🤣 cumartesi randevum var. Ama heyecanlıyım baya yarın mı gitsem diye bile düşünüyorum sonra kendimi frenliyorum shdjdjdj
Ya ne güzel bir rüya olmuş ben hiç görmüyorum 🤣 cinsiyeti de görebildin mi bari :)

Benim de eşim evden çalışıyor. Sağ olsun ağır işlere yardım ediyor ama yemek işi bende mecburen. Dediğin gibi yoksa her gün menemene talip oluruz 😂
Benim de ısrarla bulantım vs olmuyor olsa en azından canım şunu istiyor yapar mısın falan diyeceğim. bakalım salata dışında neler yiyeceğiz. akşam diyor ki karpuz doğrayabilir misin? dedim ki aşkım farkında mısın hamileyim ben. diyor ki daha içinde nokta kadar bile olmadı gezelim desem merdivenlerden koşarak inersin beni kandırma şimdi :KK70:

Kizlar normalde tansiyon sorunu olanlar var mi? Beni prilam mi sersem gibi yapiyor tansiyon mu bilmiyorum bir tek gecen gun kalktigimda goz kararmasi olmustu

Benim de ısrarla bulantım vs olmuyor olsa en azından canım şunu istiyor yapar mısın falan diyeceğim. bakalım salata dışında neler yiyeceğiz. akşam diyor ki karpuz doğrayabilir misin? dedim ki aşkım farkında mısın hamileyim ben. diyor ki daha içinde nokta kadar bile olmadı gezelim desem merdivenlerden koşarak inersin beni kandırma şimdi :KK70:
Hahahah🤣🤣karpuz dogramak ıcın haklı🤣

Bulantısı olmayan dostlarım aman dıyım kötüyü çagırmayın😄mikser gibi çok degısık bi his Allah bıdaha gostermesın,bana 6-8 arasıı aşırıı oldu.sımdı ıyıyım çok şükür🙏🙏karnım doyuyor🙏🙏🙏
amaan çok şükür yok yok hiç olmasın inşallah ya belamızı aramayalım şimdi :)

Ay benimde öyle gerçekten eşim çok destek oluyor Allah tan öğretmen yanımda sabah akşam destek oluyor ev işlerini yapamıyor ama olsun yemek yapması da yeter yemek yaparken o koku odaya geldiğinde bile maf oluyorum yerken bazen burnumu tutmaya çalışıyorum çabuk geçer şu süreç inşallah 🙏🏻
Aynı şekil direk terk ediyorum ortamı kendimi odaya kilitliyorum koku geçene kadar çok zor yaaaa 😭😭😭

Bİz aynı durumdayız şuan umarım hep böyle ilerler :) Ben bugün bebeği görmezsem hamile olduğuma ikna olmayacağım zaten :KK70:

Lierac, biooil ve nemlendirici normal bir krem de almıştım sabah akşam birini sürüyordum. Marka değil de bence cildi nemlendirmek önemli.

Kesin kullan canım hem göğüslere hem de karna bol boş nemlendir bende Eylül gibi başlamayı düşünüyorum ama ne kullanacağıma henüz karar vermedim
sanırım bio oil alıcam

X