Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyy sormaaa o kadar çok ekmek yedim ki bugün. Hayatımda ekmek aşermem ekmek aşerdim resmen 🥲 sarımsaklı domates sosuna banıp yedim. Tereyağ tuz koyup yedim. Battım çıktım mide bulantım sıfırdıııı tadını çıkardım 😂
Ben de salça ekmek tereyağı yanında da biber turşusu çılgınlar gibi 😂

Ya arkadasım regl olamıyoruz diye şişkinlik oluyor demişti. Bikaç aya geçer dedi ama geçer mi ki acaba

gün de iki çıkartıyor hahahah ama yemeyi unutunca 2 gün falan çıkamıyorum. Ama gebelik yokken de böyleydim 🤣

Benim 1. tercihim beypazarı. İnstagram da gıda mühendisini takip ediyorum. O beypazarı öneriyor hep o yüzden onu içiyorum ben de ☺️
Birkaç aya şişkinlik geçer bu sefer gerçek karnımız büyümeye başlar 🤭🤭🤭

Ya arkadasım regl olamıyoruz diye şişkinlik oluyor demişti. Bikaç aya geçer dedi ama geçer mi ki acaba

gün de iki çıkartıyor hahahah ama yemeyi unutunca 2 gün falan çıkamıyorum. Ama gebelik yokken de böyleydim 🤣

Benim 1. tercihim beypazarı. İnstagram da gıda mühendisini takip ediyorum. O beypazarı öneriyor hep o yüzden onu içiyorum ben de ☺️
Ben de takip ediyorum😁 ya benim için de birinci tercih hep Beypazarı oldu. Eşim de sever hep ondan alırız. Ama çıkan son haberler korkutmuştu beni gerçi Beypazarı yalanladı ama. Ben de korkusuz devam edeyim o zaman. Korkarak içiyordum 😅

Birkaç aya da başka şişkinlikler gelir zaten galiba 🥰 bebiş büyüsün o şişirsin bari bu akşamları olan 5 aylık göbek çok biçimsiz benim 😅 ne zaman hamile göbüşümüz olur kiiii??🤤

Dişlerimi fırçalarken aklıma geldi. Kızlar hangi diş macununu kullanıyorsunuz. Yani başka özel bişi kullanmamız gerekir mi?
Güzel bi konuya parmak bastın kutluyorum 😁 ben değiştirmedim henüz arada yutuyorum da galiba
Ben de değiştirmedim aklıma bile gelmemişti aslında jdjd 😅 Benim diş etlerim çok kanıyor yaa diş eti çekilmem de yok daha önce gebeliğinde böyle bişey yaşayan oldu mu 🤕

Birkaç aya da başka şişkinlikler gelir zaten galiba 🥰 bebiş büyüsün o şişirsin bari bu akşamları olan 5 aylık göbek çok biçimsiz benim 😅 ne zaman hamile göbüşümüz olur kiiii??🤤
Arkadaşım 5 aylık, daha yeni çıktı karnı :) kişiden kişiye göre değişiyor ya. İç karnı geniş olanın geç çıkıyormuş. 😂

Güzel bi konuya parmak bastın kutluyorum 😁 ben değiştirmedim henüz arada yutuyorum da galiba

Ben de değiştirmedim aklıma bile gelmemişti aslında jdjd 😅 Benim diş etlerim çok kanıyor yaa diş eti çekilmem de yok daha önce gebeliğinde böyle bişey yaşayan oldu mu 🤕

Splat kullanıyorum yıllardır. Özel bir şey gerekiyor mu bilmiyorum içeriği temiz diye bildiğimden onu kullanıyorum. Gratiste satılıyor
Bu konuyu da bir araştırmamız lazım o zaman 😅

X