Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selamm. Nasılsınız Benim birkaç gündür ara ara artan adet ağrısı gibi karnım ağrım oluyor sanki adet olacakmışım gibi. Sizde de var mı kızlar??
Var canım var korkma,bende bazen belırtıler yok oluyor sonra gerı gelıyor degısık yanikorkuyorum bende rahmımde bı kasılma olunca cok haklısın ama normal dıyorlar

Var canım var korkma,bende bazen belırtıler yok oluyor sonra gerı gelıyor degısık yanikorkuyorum bende rahmımde bı kasılma olunca cok haklısın ama normal dıyorlar
Biraz fazla oldu gibi geldi bu sefer ama öyle diyorsan rahatladım. Kasık ağrısı karın ağrısı ara sıra bulantı derken geçiyor bir şekilde. Çok heyecanlı

Bu arada bılıyorum çooook erken ama dayanamadımm bebısıme ılk hedıyelerını aldım bugun
Yaa kıyamam çok tatlılar ama yine de acele etme bu kadar kalsınlar şimdilik, kendim için de aynı şeyi düşünüyorum kızıma söylediğimiz için bile huzursuzum doktor söyledi biz de toparlayamadık öğrenmiş oldu

Biraz fazla oldu gibi geldi bu sefer ama öyle diyorsan rahatladım. Kasık ağrısı karın ağrısı ara sıra bulantı derken geçiyor bir şekilde. Çok heyecanlı
Ben bıde işe basladım bugungecen hafta evdeydık oohh süperdi bebısm işe gelmemızden hıc hoslanmadı sureklı oturdugum bır iş oturmaktan bıktı cocugum

Insallah saglıkla ılerleyecek hepımızınkı korkma sekercımbız mınnoslarımıza ınanalımm onlarda gumbur gumburr gelsınler

Bıde bunlar varbaskada yok

Eklentiler

• IMG_4585.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar biraz kafama göre ama progesteronu fitili bıraktım, zaten salı kontrolüm var. Bırakmama rağmen lekelenme görmedim artık
İlk gebelik olduğundan acemiyim mazur görün
Bu alt orta kasığıma doğru ara ara regl aprısı gibi hafif orta şiddette ağrı oluyor. Hatta regl mi olacağım, oldum mu deyip lavabo buluyorum kendimi. Normal mi bu ağrı
(Progesteron kullanırken de oluyordu)

Az once bunu konustuk bızde canım banada oluyo aynısındann hemde..ıcımızın rahatlayacagı o gunlerı hasretle beklıyorum.

Merhaba Mart anneleri .bugün evde gebelik testi pozitif çıktı.ilk kontrol için randevu aldım.oncesinde sağlık ocağı dan kan testi sonucu ile mi gitmeliyim ??

Yok yok benımkıde coraspın canım.bende işe yaradı.mıgren tası cok guzel ferahlatıyor basına masaj yap,soguk suyla duş yap.parol ıcmesen ıyı olur tabıkı onu ıcmeden bı dr a danısırısın
Tamamdır çok teşekkürler Taş siparişi verdim Korasprinde rahatlattı sanırım Geçti çok şükür

Bu arada kızlar ne kadar arastırdıysam ve tecrubelı arkadaslarımla konustuysam hamılelıgın ılk uc ayında 3 kılodan fazla yuk tasınmaması hususu onemlı.mesela dun ben 5 kg luk sut dolu tencereyı kaldırdım ıkı kere ama pısman oldum bıda kaldırmam.arastırmalarım sonucu maxımum yuk 3kılo

Merhaba kızlar, benimde ilk doğumum olacak 5.haftadayım sanırım. Regl gecikmesinin 5.gününde beta 297 idi ve kese görünmedi, doktora yarın gideceğim.

Günde 1.5 paket sigara içiyordum eskiden. bırakmakta çok zorlanıyorum
Şuan ortalama 10 adet sigara içiyorum bir günde. Bu konu hakkında bırakmak için tecrubesi olan varsa aktarabilir mi

Keşke içmesen üzüldüm şuandabıde tam organlarının gelıstıgı zamanlar.ben bırakalı 4 yıl oldu oyle bı anda tıksındım hastalanmıstım baya cıgerlerımden ve bıraktım.bu kadar.sen kendı kafanda tıksınınce bırakabılırsın ancak kendın ıstryerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…