Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok canim bebek arabasinda oluyor, onun haricinde kucagimda zaman geciriyor demek istedim

Kesinlikle 7 ve 8.hafta herşey netlesiyor

Çok geçmiş olsun. Şuan ne durumdasınız

Gebelik öncesi özelde bi dr multivitamin vermişti. Gebeliğin ilk 4 haftasına kadar maxiper multivitamin kullandım. Devlette ilk muayenede dr multivitamin kullanma dedi Folidoce verdi.

Gebelik öncesi özelde bi dr multivitamin vermişti. Gebeliğin ilk 4 haftasına kadar maxiper multivitamin kullandım. Devlette ilk muayenede dr multivitamin kullanma dedi Folidoce verdi.
Yaa ne bılıyım kafam karıstı canım benımde folbıol baya yuksek doz ya.napsam bılemedım daha dr randevumada cok var,bılemedım ne yapsam

Merhaba. Ben New life'ın folik asitini kullanıyorum. 400 mcg folik asit var içeriğinde. Önerilen doz. Düşük veya yüksek değil. Doktor kontrolünde kullanıyorum zaten. Düşünenlere fikir olabilir. İlk 3 ay çok önemli folik asit kullanımı.

Selam kızlar ,
Bugün sabah kadar doğru dürüst baş ağrısından uyuyamadım Sabah da mide bulantısı beni mahvetti 6.haftaya girişle 2gündür bunlar başladı umarım geçicidir

Selam kızlar ,
Bugün sabah kadar doğru dürüst baş ağrısından uyuyamadım Sabah da mide bulantısı beni mahvetti 6.haftaya girişle 2gündür bunlar başladı umarım geçicidir
Valla kuzum hergun degısık bısey cıkıyorbugun gozumun onunde yıldızlar caktı cok degısıktı tuzlu kraker yıyıp tansıyonumu olctırdum eczanede ve yuzlu cubuk yedıgım halde 9-6 ydı.korktum sımdı tatlı bıseyler yedım soda ıcıyorum.bence ıkı uc ay sonra gecer tadını cıkarmaya bakalım

Son düzenleme:
Selam kızlar ,
Baş agrısı ıcın mıgren tasları var basına ondan surebılırsın rahatlatıyor baya bendede mıgren oldugu ıcın asprın alıyorım ben bu mıgren yuzunden haftada ıkı kez dr bırakma asprını dedı cok sukur bıkere bıle basım agrımadı daha

Selam kızlar ,
Umarım kısa sürer. Hamileliğin en zor tarafı bence ilk 3 ay olan halsizlik ve mide bulantıları.
Baş ağrısı için buzlu su hazırlayıp ellerinizi o suya koymanızı tavsiye ediyorlar. Başınız ağrırsa bir deneyin isterseniz.

Herkese merhaba nasipse 2. Çocuk düşünüyoruz. Ovulasyon gününü ve öncesini değerlendirmiştik. Reglime 2 gün var dün akşam ovulasyon yaptım baya koyu ikinci bir çizgi çıktı bu sabah da ilk idrarla ovulasyon yaptım ikinci çizgi hiç çıkmadı. Ben ilk gebeligimde de ovulasyonla öğrenmiştim önce. Çift çizgi çıkan Testi akşam yaptım diye mi acaba çift çizgi çıktı ?

Banada ondan vermişti bi doktor canım sonra kendi doktoruma geçtim o başka verdi ismini hatırlamıyorum ama folbıol artık kullanmıyoruz dedi özelligini yitirdi gibi bişe dedi benim doktorum

Eklentiler

• IMG_0439.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 14
6 dan sonra gorunmustu kalp atışı benim.. 10 gün sonra gel dedi bana doktor 5+2 de
çok teşekkür ederim yorumlarınız için dikkate alacağım söylediklerinizi keyfini çıkaracağım

Corasprin yazmıştı doktor her gü n kullanıyorum Acaba o işe yarar mı Normal asprin isen farklı mı bilmiyorum. Migran taşına bakıyım. Parol alsam mı dedim Tuttum kendimi

Corasprin yazmıştı doktor her gü n kullanıyorum Acaba o işe yarar mı Normal asprin isen farklı mı bilmiyorum. Migran taşına bakıyım. Parol alsam mı dedim Tuttum kendimi
Yok yok benımkıde coraspın canım.bende işe yaradı.mıgren tası cok guzel ferahlatıyor basına masaj yap,soguk suyla duş yap.parol ıcmesen ıyı olur tabıkı onu ıcmeden bı dr a danısırısın

Selamm. Nasılsınız Benim birkaç gündür ara ara artan adet ağrısı gibi karnım ağrım oluyor sanki adet olacakmışım gibi. Sizde de var mı kızlar??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…