Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de gün aşırı kullanıyorum canim dr öyle söyledi artık yapacak bisi yok

Bir an önce başlamalısınız zaten planlı gebelik ise gebelikten en az 3 ay önce başlanması gerekiyor. Planlı değil ise öğrenildiği an başlanmalı diyor doktorlar. Beyin ve omurga gelişimi için yüksen önem arz ediyor. Doktor söylemeyi atlamış olabilir siz hemen başlayın genelde 400mg olarak satılıyor ama tekrar doktora gittiğinizde kaç mg kullanmanız gerektiğini mutlaka sorun.

Merhaba ben de 5+4 teyim. Sizinle aynı şekildeyim. Benim de ilk hamileliğim bulantım yok hala. Kimisi kalp atışını duymanızla başlayacak diyor öyle mi olacak merak ediyorum vücuduma bir anda güncelleme gelmiş gibi gün içinde uyku hali çöküyor umarım kalp atışını duyarsınız 6+3te haberdar edin lütfeen

Ben one a day prenatal kullaniyorum, icinde folic acidle birlikte dha da var.

Ya aynıyız demek ki mutlaka haberdar ederim bir de tatil ayarlamıştık önceden bu durum daha yokken yol için izin de isteyeceğim. Doktorumun dediklerini ve kalp atışlarını duyup duymadığımızı yazarım mutlaka sizin kontrol ne zaman L lunpap3

Ya aynıyız demek ki mutlaka haberdar ederim bir de tatil ayarlamıştık önceden bu durum daha yokken yol için izin de isteyeceğim. Doktorumun dediklerini ve kalp atışlarını duyup duymadığımızı yazarım mutlaka sizin kontrol ne zaman L lunpap3

O zaman altı haftayı bekleyelim bakalım
Keseyı gordunmu canım sen?benım haftaya cuma randevum var.sabahları kalktıgımda belırtılerım azalıyor benım aksama dogru gogusler falan daha cok sısıyor,sabahları bı panık oluyorum belırtıler nereye gıttı diyeherhalde yolk kesesını gorene kadar boyle hıssetcem

Yok canım doktor direkt kalp atışlarını duyalım dedi hiç kanama lekelenme falan olmadı bch değerlerim de normal Aralık'ta yükseldi o yüzden Perşembe gideceğim direkt kalp atışı duymaya sabah benim de hiç belirtim olmuyor akşam üç aylık hamile gibi oluyorum karnım kocaman oluyor benim de dediğin gibi sırayla önce ben Perşembe sonra da sen cuma kalplerini duyalım sağlıklı olduğunu bilelim rahatlayalım buraya da güzel haberlerle gelelim

Ayyy inşallahh balımm inşallahve aynen oyleyım sabah karnım yok aksama 3 aylık hamıle karnıuyku ıyı gelıyo demekkı ama ben 6 da uyanıyorum ogrendıgımden berı artık heycandanmıdır bebıs uykuyumu sevmıyo onu anlayamadım

Bence de başla geç kalmadan bu haftalar beyin gelişimi için önemli zaten nörolojik gelişimiçin alıyoruz 400 mikrogram folik asit 150 mikrogram olanlardan al bir tane bence

Güzel haberlerinizi bekliyorum 5+1 iken gittiğimde doktor sadece keseyi gördü haliyle ve iki hafta sonra gel daha iyi olur dedi. Ama merak içindeyim Daha erken gidersem acaba yine sadece kese mi görülür? Tecrübeli annelerimize de sormak isterim ne zaman gitmeliyim sizce?

6 dan sonra gorunmustu kalp atışı benim.. 10 gün sonra gel dedi bana doktor 5+2 de

Kızlarr, benim de dün beta 2180 çıktı, yarın 5+1 olacak doktor randevumu aldım en azından keseyi görürüm diye düşünüyorum. Yalnız dün akşamdan beri feci bir bel ağrım var sol tarafta bunu yaşayan var mı

7. Hafta gibi daha garantili oluyor öncesinde gider ve göremezseniz normal ve gereksiz yere de strese girmiş olursunuz. Sabretseniz daha iyi olur kese görünmüş inşallah kalp atışı da görünür . Ben ilk gebeliğimde 5. Haftada keseyi 7. Haftada kalp atışını görmüştük . İki hafta çok uzun değil keyfni çıkarın bu sürecin

kizlar yürüyüsle araniz nasil? ben her gün aksamüstü 1,5-2 saat yürüyüs yapiyorum. kücük kizim da genelde kucağımda. biraz fazla yükleniyorum kendime sanki gerçi yorulmuyorum ama endise etmiyorum degil

kizlar yürüyüsle araniz nasil? ben her gün aksamüstü 1,5-2 saat yürüyüs yapiyorum. kücük kizim da genelde kucağımda. biraz fazla yükleniyorum kendime sanki gerçi yorulmuyorum ama endise etmiyorum degil
Ben acıkcası kalp atısını duyana kadar fızıksel altıvıte cok yapmıyorum,sonucta tam yerlesme zamanı,kızınız kucagınızda o kadar yürümeyin bence,bebek arabasında oturmuyor sanırım.Yınede tedbırlı olmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…