Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım, hiçbir şey kaybetmiyorsun. İlk hamileliğimde doktor istedi ve bir tanesi (CMV) yüksek çıktı. Ay var ya kendi kendimi yedim, bebeğime birşey olacak diye. Psikolojim yerlerdeydi. Bebeğimi gelecekte göremez hale geldim ve sonuç bebeğimin gelişimi durdu. Doktor ne derse beğenirsin olup bitenden sonra? Ben öylesine yaptırmıştım dedi. Okumadığım makale kalmadı. Meğer yurtdışında doktorlar torchu bebeğe birşey olursa günah keçisi olarak kullanıyormuş. Tabi ben hamileyken okuduğum şeylerden, beynin de özelliği olarak sadece olumsuzluklara odaklandığım için en kötüsünü düşündüm. Güzel anne adaylarımız, torch herkeste var. Ve bunun tedavisi sadece bağışıklığını yükselterek olur. Doktorumu değiştirdim ve şuanki doktor istemedi. Buna lütfen lütfen takılmayın, benim hatayı tekrarlamayın.

Bu arada artık değerlerime kendim bakmıyorum. Eşimin telefonuna, mail adresine geliyor sonuçlar ve direkt doktoruma gönderiyor. Doktorum ne yorumlarsa o olur diye devam ediyorum. Zaten değerlerde sıkıntı varsa doktor ona göre birşeyler yazıyor. Kötü durum varsa da söyler

Sürekli probiyotik alarak bağışıklığımızı güçlendirmeliyiz sanırım. Kuzum başın sağolsun

Oğlumda toxoplzma da bir değer ğozitif çıkmıştı rubella mıydı anımsamıyorum çok gelişim geriliği vs bir sürü şey dediler 2li-3 lü testlerde bişi çıkmadı sağ Salim de doğdu çok dert etmeyin ben hamileliği bilmeden kurban bayramında çok çiğ ete dokunmustum öyle bulaşmıştır demişti doktor çok büyük sonuçlar doğurmuyor

Gecmis olsun canim ne salgini ishal kusma mi?

Ben idrar yolu enfeksiyonu olurum diye gidemiyorum denize

Kızlar ya, aç iken midem bulanıyor, yerken midem bulanıyor. Her biri ayrı dert. Ne istediğimi de bilmiyorum. Benim gibi zorlanan var mı ya ? Ne yemek istediğinizi hemen bulabiliyor musunuz?
Aynisi ben de acken bulaniyor cok yersem bulaniyor esim basimda dikiliyor bunu yiyeceksin kg veriosun vs en sevdigim seyleri yapmasina almasina ragmen yiyemiyorum.birsey cok istiyorum mesela sobra ona karsi bulanti geliyor cok ilginc

Benımde hıc bılgım yok aslında ama burdan goruyorum okuyorum nıye bana yapmadılar dıye dusundum,evet bagısıklıgı yukseltmek onemlı,bol yogurt ayran kefır falan yemelıyız.
Gecmis olsun canim ne salgini ishal kusma mi?
Evet canım ishal kusma salgınına yakalandım ama öyle normal bi ishal kusma değildi,ben bu yaşıma kadar ilk kez yaşadım böyle birşey çok ağırdı.Allah kımseye vermesın aman dikkat.

Kizlar ben cok iyi beslenemiyorum vitaminli seyler yiyemiyorum asla canim birsey istemiyor bazilari surekli etle besleniyor benim midem almiyor sabah 2 yumurta yiyebiliyorum domates peynir oglen badem kayisi vs aksam da et suyuna corba felan ancak oyle cok hafif seyler bebege birsey olur mu? Istesem de zorlasamda bu defa cikariyorum

Acaba benim de mi oyle hamilelikten mi salgindan mi anlamadim hic disariya da cikmiyorum ama

Acaba benim de mi oyle hamilelikten mi salgindan mi anlamadim hic disariya da cikmiyorum ama
Canım bu oyle anlamayacagın bısey degıl yerlerde sürünüyosun ve her 10 dakıkada bı ıstıfra edıyorsun çarpıntı ve baygınlık ateş yapıyor hatta ,normal bulantı degıl yani merak etme.senınkını okudum normal gebelık bulantısı yasadıgın.

Kızlar ya, aç iken midem bulanıyor, yerken midem bulanıyor. Her biri ayrı dert. Ne istediğimi de bilmiyorum. Benim gibi zorlanan var mı ya ? Ne yemek istediğinizi hemen bulabiliyor musunuz?
Aynen öyle ve ilkten ekşi tuzlu diye sürekli salata yiyordum sıkıldım da şimdi. Ete dadandım tiksindim. Kurubaklagiller gaz yapıyor diyorlar zaten karnım 5 aylık gibi tatlıyı görmek bile istemiyorum şimdi cacık yapcam serin serin ama onda gaz yapar bileniyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…