Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benımde hıc bılgım yok aslında ama burdan goruyorum okuyorum nıye bana yapmadılar dıye dusundum,evet bagısıklıgı yukseltmek onemlı,bol yogurt ayran kefır falan yemelıyız.

Evet canım ishal kusma salgınına yakalandım ama öyle normal bi ishal kusma değildi,ben bu yaşıma kadar ilk kez yaşadım böyle birşey çok ağırdı.Allah kımseye vermesın aman dikkat.
Acaba benim de mi oyle hamilelikten mi salgindan mi anlamadim
Canım bu oyle anlamayacagın bısey degıl yerlerde sürünüyosun ve her 10 dakıkada bı ıstıfra edıyorsun çarpıntı ve baygınlık ateş yapıyor hatta ,normal bulantı degıl yani merak etme.senınkını okudum normal gebelık bulantısı yasadıgın.
Sagol canim yaa sana da cok gecmis olsun

Aynen öyle ve ilkten ekşi tuzlu diye sürekli salata yiyordum sıkıldım da şimdi. Ete dadandım tiksindim. Kurubaklagiller gaz yapıyor diyorlar zaten karnım 5 aylık gibi 😁 tatlıyı görmek bile istemiyorum şimdi cacık yapcam serin serin ama onda gaz yapar bileniyorum artık
Sarimsak bana gaz yapiyor yaa fresh aslinda ama sarimsak gaz yaptigi icin yiyemiyorum gecen canim fasulye istedi gaz yapar diye vazgectim baliktan tiksindim cok degisik

Ben hamılelıkten berı gun ıcındede ölçsem evde stabıl hakdeyken ,sabahta ölçsem 36.6-37.7 cıkıyordu hep.36.2 cıkıyo bugun olctuklerım.ya ne bılıyım mıkrobık bısey atlattım ıdrardada keton 3 cıktı ya çok yüksekmiş hemsıre oyle dedı,içime kurt düştü bebegın saglıgına organ gelısımıne bı etkısı oldumu dıye.nazara artık daha cok ınanıyorum gercekten işe basladıgım gıbı basıma bunlar geldı çekemeyen çok sagolsun,raporluydum diye çatlayanlar olmuştu.ama Allah büyük durduk yerde kötülük düşünenlere bin katını versin..
Keton un yüksek çıkması aç kaldığın için. Ben bir ara ketojenik diyet yapıyordum ve keton 2 falan çıkıyordu. Tamam diyordum. Diyetisyenimden öğrenmiştim bu bilgiyi. Kalbini ferah tut lütfen. Hamilelikte keton la birlikte glikoz mu ne yüksek çıkarsa o zaman hamilelik şekeri var diyorlarmış sanırım ama bu bilgi kulaktan dolma emin değilim. Ama keton açlık durumunda yükseliyor onu biliyorum

Keton un yüksek çıkması aç kaldığın için. Ben bir ara ketojenik diyet yapıyordum ve keton 2 falan çıkıyordu. Tamam diyordum. Diyetisyenimden öğrenmiştim bu bilgiyi. Kalbini ferah tut lütfen. Hamilelikte keton la birlikte glikoz mu ne yüksek çıkarsa o zaman hamilelik şekeri var diyorlarmış sanırım ama bu bilgi kulaktan dolma emin değilim. Ama keton açlık durumunda yükseliyor onu biliyorum
Doğru bılıyorsun canım😊 benımkı dehıdrasyondan ve istifra etmekten olmuş öyle dedi hemşire.Ah canım inşallah.Şekerden değilde bakteriyel enfeksiyon oldum antibiyotik yedi bebek diye korkuyorum işte ne biliyim.Bide azıcık hareket etsem bebegın oldugu bölgeye sancı giriyor.Allah hayırlısını versin hepimize enn güzelini versin çook mutlu olalım mükemmel bi hamişlik gecırelımm🥰🥰

Doğru bılıyorsun canım😊 benımkı dehıdrasyondan ve istifra etmekten olmuş öyle dedi hemşire.Ah canım inşallah.Şekerden değilde bakteriyel enfeksiyon oldum antibiyotik yedi bebek diye korkuyorum işte ne biliyim.Bide azıcık hareket etsem bebegın oldugu bölgeye sancı giriyor.Allah hayırlısını versin hepimize enn güzelini versin çook mutlu olalım mükemmel bi hamişlik gecırelımm🥰🥰
Canım geçen gün bende öyleydim aşırı bi kusma ve ishal vardı çok korktum hemen acile gittim bağırsak enfeksiyonu olmuşsun dedi doktor bulantı ve ishal önceliyici serum verdi bende bebeğe geçer mi dedim yok geçmez dedi sende güzel düşün lütfen bol sıvı al 🙏 insanlar covid bile oldu hamileyken kolay kolay bebeklere geçmez diye düşünüyorum Allah korusun onları inşallah 🙏

Benim bu rahimle ilgili sorun çıkınca bir arkadaşım şunu dedi; kendine, bedenine ve bebeğine güven. 💕 Allah bizlere yardım edecek inşallah🥰

Ben hamılelıkten berı gun ıcındede ölçsem evde stabıl hakdeyken ,sabahta ölçsem 36.6-37.7 cıkıyordu hep.36.2 cıkıyo bugun olctuklerım.ya ne bılıyım mıkrobık bısey atlattım ıdrardada keton 3 cıktı ya çok yüksekmiş hemsıre oyle dedı,içime kurt düştü bebegın saglıgına organ gelısımıne bı etkısı oldumu dıye.nazara artık daha cok ınanıyorum gercekten işe basladıgım gıbı basıma bunlar geldı çekemeyen çok sagolsun,raporluydum diye çatlayanlar olmuştu.ama Allah büyük durduk yerde kötülük düşünenlere bin katını versin..
Canımsın yarın doktora tekrar gidecektin değil mi? Herkes kalbinin ekmeğini yer. İnsanlar niyetlerimi yaşar. Sen yüreğini ferah tutmaya çalış güzel arkadaşım benim ben inanıyorum her şey güzel olacak inan sen de. Bol bol dua et. Nas felak oku elim karnının üzerinde iken.

Aynen öyle ve ilkten ekşi tuzlu diye sürekli salata yiyordum sıkıldım da şimdi. Ete dadandım tiksindim. Kurubaklagiller gaz yapıyor diyorlar zaten karnım 5 aylık gibi 😁 tatlıyı görmek bile istemiyorum şimdi cacık yapcam serin serin ama onda gaz yapar bileniyorum artık
Ben bol limonlu dolma yedim. Dolmadan çok limon vardı tabi 😂

X