Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Torch dediginiz bulasici hastaliklar sanirim rubella toksoplazma onlari yaptirdi bana kan idrar ve digerleri her ay da kan testi alacakmis

Canım salgın varmıs daha once hıc basıma gelmemıstı boyle bırsey,çok agır atlattım bır bucuk gun hastanede yattım,umarım bebegım ıyıdır korkuyorum çok şuanda..suadan bıle bulasabılıyor dedı doktor nasıl bır salgınsa.bakterıyel bişeyki antibiyotık tedavısıde oldum.

Benim özeldeki doktorum istedi. devlette gebe polikliniğinde direk gebelik rutinleri dedim içinde istediler .belki ilerleyen dönemlerde isteyebilir .aklınız kalmasın

Kankam nasılsın
Demorolize dr a bulasmısmıdır bebege dıyorum Allah bılır onu dıyor.bekleyecegız dıyor,kayserıdekı doktoruma gıtmeyı dusunuyorum salı gunu.hamılelık belırtılerımde azaldı gıbı hıssedıyorum artık psıkolojıkmı gercekmı bılmıyorum.atesım bıle düşmüş hiç olmadıgı kadar.üzgünüm hala pampam

Ahahh yaa kıyamam ondan çok iyi bir abi olacak inşallah Gönlünüze göre olsun inşallah

Çok geçmiş olsun canım içini ferah tut Allah korusun ama uzun bir süreç hastalıklara hep bulaşabiliyoruz bu dönemde bağışıklığımız düşük olduğu için

Dur kötü düşünme hemen kankam sen git de doktoruna için rahatlasın ben bebeğinin iyi olduğuna inanıyorum . Belirtilere takılma bir dönemden sonra azalıyor. Şuan benim de öyle bitti yani belirti falan sadece yorgunluk oluyor. Ateşin sabah ilk uyandığında ölçtüğün ilk ateşin mi? Gün içerisinde ölçtüğün ateşe takılma

Topluca 7 tüp kan alındı her şeye bakmış o ara birkaç ay sonra tekrarlanacak bu testler dedi

Ben hamılelıkten berı gun ıcındede ölçsem evde stabıl hakdeyken ,sabahta ölçsem 36.6-37.7 cıkıyordu hep.36.2 cıkıyo bugun olctuklerım.ya ne bılıyım mıkrobık bısey atlattım ıdrardada keton 3 cıktı ya çok yüksekmiş hemsıre oyle dedı,içime kurt düştü bebegın saglıgına organ gelısımıne bı etkısı oldumu dıye.nazara artık daha cok ınanıyorum gercekten işe basladıgım gıbı basıma bunlar geldı çekemeyen çok sagolsun,raporluydum diye çatlayanlar olmuştu.ama Allah büyük durduk yerde kötülük düşünenlere bin katını versin..

Benim dün 1 dk dinletti
Doktor en iyisini bilir canım
Toksoplazma kızamık gıbı bazı bulasıcı hastalıklar testı canım.
Benden ilk gittiğimde istemişti canım. Hatta bazı şeyler pozitif çıkınca ödüm koptu. Doktora girince istediğimiz tablo bu zaten demişti :) ama girene kadar ömrümden ömür gitti
Sizinde ara ara karnınız ağrıyacakmış gibi oluyor mu kızlar sızı gibi
Evet evet ya regl olcak gibi, çok yoğun değil ama arada. Hatta bugün denize gitmedim bile. Dün yarım saat falan girdim korktum gitmedim

Doğru canım bakalım benim bu takıntılılık ne zaman bitecek sağ salim alırız inşallah kucağımıza

Kötü düşünme canım ya. Sen en iyisi bildiğin güvendiğin bir doktora git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…