Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun neyden oldu zehirlenme ör bir süreç gebelik gerçekten sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🙏🏻 biz de 7 haftalığız 9. Hafta da gideceğiz doktorumuza torch testinden bahsetmedi
Torch dediginiz bulasici hastaliklar sanirim rubella toksoplazma onlari yaptirdi bana kan idrar ve digerleri her ay da kan testi alacakmis

Çok geçmiş olsun neyden oldu zehirlenme ör bir süreç gebelik gerçekten sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🙏🏻 biz de 7 haftalığız 9. Hafta da gideceğiz doktorumuza torch testinden bahsetmedi
Canım salgın varmıs daha once hıc basıma gelmemıstı boyle bırsey,çok agır atlattım bır bucuk gun hastanede yattım,umarım bebegım ıyıdır korkuyorum çok şuanda..suadan bıle bulasabılıyor dedı doktor nasıl bır salgınsa.bakterıyel bişeyki antibiyotık tedavısıde oldum.

Kızlar torch testını yaptırdımı sızın doktorlarınız?ben 8. Haftamdayım hala istemedi doktor bendenntest falan.gecen aıle hekımı cagırmıstı baska seylere bakmıs kanda torch testı yapmamıs.Kafam karıstı sımdı ben yapılması gereklı dıye bılıyordum kalp atısından sonra
Benim özeldeki doktorum istedi. devlette gebe polikliniğinde direk gebelik rutinleri dedim içinde istediler .belki ilerleyen dönemlerde isteyebilir .aklınız kalmasın

Kankam nasılsın
Demorolize :KK43: dr a bulasmısmıdır bebege dıyorum Allah bılır onu dıyor.bekleyecegız dıyor,kayserıdekı doktoruma gıtmeyı dusunuyorum salı gunu.hamılelık belırtılerımde azaldı gıbı hıssedıyorum artık psıkolojıkmı gercekmı bılmıyorum.atesım bıle düşmüş hiç olmadıgı kadar.üzgünüm hala pampam🥹

Benimki kız olursa utanırım onunla oynayamam diyor😂😂😂 erkek olsun o yüzden diyor😂😂😂 ben yumurtlama olayı zamanına göre cinsiyeti falan bilmiyorum, içgüdüsel olarak ilkinde oğlumun olacağını çok hissetmiştim. Bunda da nedense kız olacağını çok hissediyorum 🤭
Ahahh yaa kıyamam ondan çok iyi bir abi olacak inşallah 🙏🏻 😊 Gönlünüze göre olsun inşallah

Canım salgın varmıs daha once hıc basıma gelmemıstı boyle bırsey,çok agır atlattım bır bucuk gun hastanede yattım,umarım bebegım ıyıdır korkuyorum çok şuanda..suadan bıle bulasabılıyor dedı doktor nasıl bır salgınsa.bakterıyel bişeyki antibiyotık tedavısıde oldum.
Çok geçmiş olsun canım içini ferah tut Allah korusun ama uzun bir süreç hastalıklara hep bulaşabiliyoruz bu dönemde bağışıklığımız düşük olduğu için🙏🏻

Demorolize :KK43: dr a bulasmısmıdır bebege dıyorum Allah bılır onu dıyor.bekleyecegız dıyor,kayserıdekı doktoruma gıtmeyı dusunuyorum salı gunu.hamılelık belırtılerımde azaldı gıbı hıssedıyorum artık psıkolojıkmı gercekmı bılmıyorum.atesım bıle düşmüş hiç olmadıgı kadar.üzgünüm hala pampam🥹
Dur kötü düşünme hemen kankam sen git de doktoruna için rahatlasın ben bebeğinin iyi olduğuna inanıyorum . Belirtilere takılma bir dönemden sonra azalıyor. Şuan benim de öyle bitti yani belirti falan sadece yorgunluk oluyor. Ateşin sabah ilk uyandığında ölçtüğün ilk ateşin mi? Gün içerisinde ölçtüğün ateşe takılma

Kızlar torch testını yaptırdımı sızın doktorlarınız?ben 8. Haftamdayım hala istemedi doktor bendenntest falan.gecen aıle hekımı cagırmıstı baska seylere bakmıs kanda torch testı yapmamıs.Kafam karıstı sımdı ben yapılması gereklı dıye bılıyordum kalp atısından sonra
Topluca 7 tüp kan alındı her şeye bakmış o ara birkaç ay sonra tekrarlanacak bu testler dedi

Dur kötü düşünme hemen kankam sen git de doktoruna için rahatlasın ben bebeğinin iyi olduğuna inanıyorum . Belirtilere takılma bir dönemden sonra azalıyor. Şuan benim de öyle bitti yani belirti falan sadece yorgunluk oluyor. Ateşin sabah ilk uyandığında ölçtüğün ilk ateşin mi? Gün içerisinde ölçtüğün ateşe takılma
Ben hamılelıkten berı gun ıcındede ölçsem evde stabıl hakdeyken ,sabahta ölçsem 36.6-37.7 cıkıyordu hep.36.2 cıkıyo bugun olctuklerım.ya ne bılıyım mıkrobık bısey atlattım ıdrardada keton 3 cıktı ya çok yüksekmiş hemsıre oyle dedı,içime kurt düştü bebegın saglıgına organ gelısımıne bı etkısı oldumu dıye.nazara artık daha cok ınanıyorum gercekten işe basladıgım gıbı basıma bunlar geldı çekemeyen çok sagolsun,raporluydum diye çatlayanlar olmuştu.ama Allah büyük durduk yerde kötülük düşünenlere bin katını versin..

Benim dün 1 dk dinletti 🥹🥹
Doktor en iyisini bilir canım 😊
Toksoplazma kızamık gıbı bazı bulasıcı hastalıklar testı canım.
Benden ilk gittiğimde istemişti canım. Hatta bazı şeyler pozitif çıkınca ödüm koptu. Doktora girince istediğimiz tablo bu zaten demişti :) ama girene kadar ömrümden ömür gitti 😅
Sizinde ara ara karnınız ağrıyacakmış gibi oluyor mu kızlar sızı gibi
Evet evet ya regl olcak gibi, çok yoğun değil ama arada. Hatta bugün denize gitmedim bile. Dün yarım saat falan girdim korktum gitmedim

Belki cihazdan cihaza da değişiyordur canım üzme kendini doktor da zarar verecek bir şey yapmaz ki. İnşallah bir şey olmamıştır güzel düşün hem seninki büyük maşallah. Cilt dokusu tamamlanmış olabilir. Benim doktor dinletmedi açıklamasını da yaptı. henüz cilt katmanı çok şeffaf bu haftada dinletmiyorum dedi 5+6 idi ultrasona göre. Güzel düşünelim güzel olsun💖
Doğru canım bakalım benim bu takıntılılık ne zaman bitecek 😥 sağ salim alırız inşallah kucağımıza 🙏

Ben hamılelıkten berı gun ıcındede ölçsem evde stabıl hakdeyken ,sabahta ölçsem 36.6-37.7 cıkıyordu hep.36.2 cıkıyo bugun olctuklerım.ya ne bılıyım mıkrobık bısey atlattım ıdrardada keton 3 cıktı ya çok yüksekmiş hemsıre oyle dedı,içime kurt düştü bebegın saglıgına organ gelısımıne bı etkısı oldumu dıye.nazara artık daha cok ınanıyorum gercekten işe basladıgım gıbı basıma bunlar geldı çekemeyen çok sagolsun,raporluydum diye çatlayanlar olmuştu.ama Allah büyük durduk yerde kötülük düşünenlere bin katını versin..
Kötü düşünme canım ya. Sen en iyisi bildiğin güvendiğin bir doktora git

X