Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

O ağrılar normal canım hiç sıkıntı etme. Bende öyle hissiyat yaşadım işte annelik içgüdüsü,ona bişey olacak diye içimiz gidiyor. Bende çok korkuyorum fitili neden kullanıyordun canım sen? O gelen akıntıyı da sor doktoruna. Ama eminim ki herşey yolundadır. Güzel haberlerini bekliyoruz bugün

Yaa çok sevindim umarım bende cumartesi güzel sonuçlar alırım.

Gerçekten dünya baya küçükmüş. Belki görüşmek de nasip olur. Şu bilgileri başka yerden bulamazdim cidden. Ömer Faruk hocaya randevulu mu gittin acaba yoksa kapıda sıra verdiler mi fetal dna konusunda henüz ne yapmaliyim emin olamadım. Daha önce hiç düşünmemiştim. Nasip olursa fetal dna haftalarında İzmir'de olucam belki İzmir'de yaptırırım diye düşünüyorum. Artık nerede olduğuma göre yavaş yavaş şekillenir. Tüm bilgiler için çok teşekkürler

Benim geçen hafta kahverengi lekelenmem oldu zaten hemen doktora gittim. Ultrasonda baktı her ihtimale karşı progestan verelim dedi. O yüzden kullanıyorum bugün gidince tekrar sorcam bakalım
Allah'tan elim sıcak sudan soğuk suya değmiyor bende keyfini çıkarıyorum bu zamanların canım
Ohh çok şanslısın süper :) tadını çıkartt

Sabah 8'de gittim direkt sıra aldım, çok yoğun kalabalık değildi. Randevuda sistem açılmadığı için randevu alamadım ama çok farkeden bir şey yok. Erkek dr'lardan ziyade kadın dr'a rağbet var. O yüzden ne zaman gitsen de sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum. İnsanlar sabah 6'da kalkıp gelmişler sıra alabilmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…