Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar selam, ben de bir sonraki ay icin araniza katilicam gibi duruyor allah izin verirse. yerlesme kanamam oldu dun, bugun de sari gibi akinti geliyor arada, ya da beyaz. size sorum sizin de boyle olmus muydu? kusura bakmayin buraya yaziyorum ama panik oldum 1 kez dusuk bir kez de kimyasal tecrubem oldugu icin bir de karnim da hafif bir sizlama var. beklenen regl tarihim 4 agustos gibi. gecen ay da boyle olup kimyasal olmustu o yuzden sormak istedim sizlerin de boyle oldugu oldu mu? belirti olarak?

benim o zamanlar yerleşme kanamam olmamıştı. Beyaz arada sarımsı akıntılarım olmuştuu. Daha regline varmış geciksin öyle test yap. Boşuna kendine stres yükleme, rahat ol.

benim o zamanlar yerleşme kanamam olmamıştı. Beyaz arada sarımsı akıntılarım olmuştuu. Daha regline varmış geciksin öyle test yap. Boşuna kendine stres yükleme, rahat ol.
tesekkur ederim cevap icin :) evet geciktiginde yapicam zaten, dersimi aldim oteki turlusu cok stresli <3 cok tesekkur ederiiim!

Canım sağlıkla gelsin bebişin inşallah evet batma hissi normal hormanları etkiliyor sonuçta bir de kendine yer edinmeye çalıştığı için ağrılar çok normal. Yerleşme kanaması da iyiye işaret bizi de haberdar et

Merhaba sat: 1 haziran. Allah nasip ederse bende mart 2025 annesi olacağım.
Ama bir sorum var; 5+2de keseyim gördük. Geçtiğimiz hafta azda olsa kalp atışını duyduk. Geçen hafta doktor 6 hafta ile uyumlu dedi. Kalbi yeni oluşmuş, Haftaya gümbür gümbür duyarız dedi.bu hafta gittiğimdeyse; kalbi yine saniyelik duyabildik. Hatta duymak için, bulmak için çok uğraştım. Çok şükür atıyor. Ama bi terslik mi var endişeleniyorum. Doktor 1 hafta daha bekleyelim dedi. Sizce şuan normal mi

1,5-2 ay gibi bi vaktim var. ben yurtdışında yaşıyorum suan türkiyedeyiz 2 hafta sonra döncez dönünce baslicam calismalara. mamaya alissa bari de o avutsa.. biberon emzik de almayan bi cocuk insallah alisir
İnşallah yurtdışında hamile anneler emzirmeye devam ediyormu peki
Benim bebekte emzik ve biberon almıyor mama da vermek istemiyorum

Ben hiçbirinde yerleşme kanaması yaşamadığım için bilemiyorum
Benim belirtim ağır grip gibi hastalık oluyor sonra da bulantılar başlıyor

9. Haftaya kadar kalp atışı duyulmaması normal kabul ediliyordu diye bir şey hatırlıyorum. Bence stres yapmayın doktorlar her zaman en kötüsünü söyler bir şey olsaydı size söylerdi zaten hatta bazen duyulmasını bile istemiyorlar diyorlardı o cihaz bebeğe zarar vermesin diye sadece gösteriyorlarmış ultrasonda attığını falan. Bence içinizi ferah tutun

Kızlaaar bana pantolonlarım olmuyo kapanmıyor fermuarı ve dugmesısabah bırını kestım mahvettım sormayınsizde şiştinizmi benim gibi,alısverıs yapcam guzel bı sıtede bulamadım,bu iş pantolonu işini ne yapacagım bılemedım

Ay inşallah. Daha önce kaybım olmuştu. Şimdi o nedenle çok tedirginim. Allah hepimizin bu süreci sağlıkla geçirmesini nasip etsin. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

ya ben şişmedim sanıyordum kot giydim bugün. Aşırı rahatsız etti karnımı fhdjh düğmem açık çalışıyorum dshdhha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…