Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İşler farklı işliyor demek başka bir ülkedede belli süre ile gidiliyor du kafasına göre anne bebeğini göremiyordu
Şuan doktorum bana kafana ne takılırsa sor istediğin zamanda gelebilirsin diyor
Evet oyleymis burada. Fetal dna icin bir sonraki randevuda kani verirsiniz dedi, 13. Haftaya denk geliyor o da, e daha erken gelsek olmaz mi diye zorladik anca bir hafta erkene cekebildik😂 12. Haftada yaptiracagiz.
Bu arada normalde de bir ay sonraki randevuda ultrason olmuyormus, benim kanama alanlarim var diye ekstra ultrason randevusu verdi.

Kaç aylıktı 11 mi
Benim beneğim yeni 8 aylık oldu emmek isteğini bile yeni yeni belli ediyor
Aslında kessem kolay olur belki ama vicdanım beni mahvediyor
evet canım ben seni çok çokmiyi anlıyorum, küçükken kesmek daha kolay diyorlar anlamıyormuş çok bişey. ama işte esas sorun bize kabullendirmek.. işimiz zor valla

kızlar bu olay sizce doğru mu? Öyleyse sizin nasıl ilk ultrason görüntülerinizde? Benim sol altta buna göre erkek oluyor 🙈
Bu efsaneyi ben de biliyorum ama bana çok mantıklı gelmiyor, iki farklı dr gördü ultrasonda birinde sağda, diğerinde solda.. Bence bu kullanılan cihazın açısıyla alakalı

Ya dediğim gibi eşimin taraf çoğunluk hep erkek ben de kesin erkek olur diye düşünüyorum. Hatta burada tahminimi erkek diye belirttim. Ama gün geçtikçe sanki kız olcakmış gibi his geliyor 😂🙏
Bende kız diyordum ama gün geçtikçe erkek gibi hissediyorum çok tuhaf. Ay ne zor bir gun geçirdim dün. Kızlar gözümden uyku damlıyor uyumak istiyorum. Ama uyuyamıyorum. Çok garip nedenini bilmiyorum. İlk kimyasal gebeliğimde uyku sabah öğle akşam uyuyordum bunda da uyuyamıyorum

Sat a göre öyle gözüküyor ama ölçümde 5+6 çıktı sabah. Yani şu an tam 6+0 dayım her şey normal gözüküyor, pcosum olduğu için geç döllenmeden şüpheleniyordum zaten önceden de yazmıştım düşündüğüm gibi çıktı🤗
Pardon ya 6 gözüküyormuş ben 8 i nereden uydurdum 😅

Ya benim eşimin tarafı nerdeyse full erkek tek kız var. O yüzden hep erkek olur gibime geliyorr. Şimdi abisinin kızı oldu o biraz cesaret veriyor ama sanmıyorum 🥲

Tamam o zaman kaçıncı haftada öğreniliyor? O zaman öğrenemezsek kızdır😄 bir de benim yengeme 8 ay kız dediler. 8. Ay da bişeyden dolayı doktoru değiştirmek zorunda kaldı. Doktor oğlunuzun kilosu çok iyi deyince yengem yıkıldı resmen
Hiç belli olmaz ki o tamamıyla o anki kromozoma bağlı🤭🤭 inşallah gönlüne göre hayırlısı ve sağlıklısı ile olur❤️

Oğlundayken çok erken mi öğrendin ya da hamileliğin sırasında kanama/lekelenme oldu :) ben bebişimi erkekmiş gibi hissediyorum da merak ettim ☺️
Kanamam hiç olmadı şükürler olsun. Evet oğlumu 11+4 te öğrendim😁 doktor pipi görünüyor demişti🙈 ben hiç şaşırmamıştım çünkü oğlumun olacağını cok hissetmiştim. Eşim kız olabilir mi falan dedi doktora🤭 doktor da bu pipi değişmezse erkek demişti🤭🤭🤭🤭

Evet oyleymis burada. Fetal dna icin bir sonraki randevuda kani verirsiniz dedi, 13. Haftaya denk geliyor o da, e daha erken gelsek olmaz mi diye zorladik anca bir hafta erkene cekebildik😂 12. Haftada yaptiracagiz.
Bu arada normalde de bir ay sonraki randevuda ultrason olmuyormus, benim kanama alanlarim var diye ekstra ultrason randevusu verdi.
Allah razı olsun baya ayrıcalık yapmışlar 😄
Peki bu 12. Haftada cinsiyetini söylüyorlar mı

Ya dediğim gibi eşimin taraf çoğunluk hep erkek ben de kesin erkek olur diye düşünüyorum. Hatta burada tahminimi erkek diye belirttim. Ama gün geçtikçe sanki kız olcakmış gibi his geliyor 😂🙏
Bizlerdede böyle erkek çoğunlukta kız tarağındada erkek tarafındada
Belki Allahuteala eşitlemek için bize kız verir diye avunuyordum😂

Gunaydin kizlar :) Geceleri cok uyaniyorum ve bu gun icerisinde beni is yerinde zor duruma sokuyor, var mi buna bir cozum :/
ben de geceleri çok uyanıyorum çünkü uykum aşırı hafifff. Gün içinde de ofiste arada uykum geliyor ama yapacak bişey yok devam fdfj
Bizlerdede böyle erkek çoğunlukta kız tarağındada erkek tarafındada
Belki Allahuteala eşitlemek için bize kız verir diye avunuyordum😂
Ay eveeet eşitlik istiyoruzzz jhjhjh

Annelik çok zor ya o iyi olsunda dünya yansın diyorsun 😑
Sen ne zaman kesmeyi düşünüyorsun peki
1,5-2 ay gibi bi vaktim var. ben yurtdışında yaşıyorum suan türkiyedeyiz 2 hafta sonra döncez dönünce baslicam calismalara. mamaya alissa bari de o avutsa.. biberon emzik de almayan bi cocuk insallah alisir

X