Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle doktorun ne zamana kadar kullan dediyse o zamana kadar kullanmalısın. Vajinal progestanın mide yanması gibi bir yan etkisi yok bu olmasın diye kapsülü vajinal alıyoruz. Mide yanman (reflü), bulantın ve baş dönmen tamamen hamilelikten beta hcg yükseldiği için ki bıraktığın zaman da geçmez. Burada yorum okuyorsan hiç ilaç kullanmayanların %95i seninle aynı belirtiyi yaşıyor. Senin şu an kullandığın hamilelik hormonu ve önemli bir hormon, eminim doktor gerekli görmeseydi o 1 taneyi bile kullandırmazdı. Bak ben günde 10a yakın ilaç kullanıyorum sabah 7de uyanmak zorunda kalıyorum sırf bebeğime bir şey olmasın diye ve 12. haftaya kadar da kullanmaya devam edecem. Kendi kafama göre bırakırsam ve bir şey olursa bunun vicdan yükünü kaldıramam. Kullandığım ilaçlardan en önemlisi de progestan

İlkinde içime erkek doğuyordu erkek oldu bu sefer düşünmemeye çalışıyorum erkek doğmasın diye
Senin içine ne doğuyor
Ya dediğim gibi eşimin taraf çoğunluk hep erkek ben de kesin erkek olur diye düşünüyorum. Hatta burada tahminimi erkek diye belirttim. Ama gün geçtikçe sanki kız olcakmış gibi his geliyor

Kızlar bu arada benim kızım var ondaki belirtiler den şu andaki farklar şunlar
-ayak üşümem olmadı (kızımda olmuştu)
-bulantım akşama doğru oluyor (kızımda sabah uyanınca olmuştu )
-lekelenme olmadı hiç bunda da yok şu an
- hiçbir şey giyememiştim kızımda şu an et filan yiyorum acayip
-bacağıma kramp girerdi ilk zamanlar kızımda şu an yok olmadı .

Kalp atışı duyan güzel anneler bir sonraki dr randevunuzu kaçıncı hafta yapmayı düşünüyorsunuz acaba? Ya da dr kaçıncı hafta gelmenizi söyledi?
Ben bugün vajinal ultrasonla yolk sac gördüm ve kalp atışını dinledim cuma günü tekrar embriyonun gelişimini takip etmek için çağırdı doktor

Ben bugün vajinal ultrasonla yolk sac gördüm ve kalp atışını dinledim cuma günü tekrar embriyonun gelişimini takip etmek için çağırdı doktor
Karından gözükmedi mi? 8 haftalık gözüküyorsunuz. Ben de cuma gidicem kalp atışı için 7+3 olcam inşallah

Sabah göbeğim dümdüz oluyor. Akşama doğru 3-4 aylık gibi, gece gene dümdüz ama göbeğimi biraz yağlanmış gibi hissediyorum. Spor yaparken ne güzeldi

Karından gözükmedi mi? 8 haftalık gözüküyorsunuz. Ben de cuma gidicem kalp atışı için 7+3 olcam inşallah
Sat a göre öyle gözüküyor ama ölçümde 5+6 çıktı sabah. Yani şu an tam 6+0 dayım her şey normal gözüküyor, pcosum olduğu için geç döllenmeden şüpheleniyordum zaten önceden de yazmıştım düşündüğüm gibi çıktı

Bu durum da benim de erkek. Yukardaki ultrasonlara göre de erkek. Kocama ne hissediosun diyorum hissetmiyorum eminim diyor oğluşum mu geliyor ay

Benim öyle olcak ya. Üstelik kaynanam da kayınpederim de hiç gerek yok dediği halde eşim öyle olcak diyor diğer ismi ben koyucam 2 isimli olcak artık

Sabah göbeğim dümdüz oluyor. Akşama doğru 3-4 aylık gibi, gece gene dümdüz ama göbeğimi biraz yağlanmış gibi hissediyorum. Spor yaparken ne güzeldi
Ben 2 haftadır yatıyorum ve gerçekten kalınlaştım maalesef doğumdan sonra 6 ay veriyorum kendime inşallah toparlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…