Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de hep ekşi istiyorum ekşi yerken mutlu oluyorum. Eskiden çikolata düşkünüydüm şu anda göresim yook
Aynıyız. Çok merak ediyorum bunun sonucu ne çıkacak oğlumda hep şekerli şeyler canım istiyordu şimdi hiç alakası yok. Hep ekşi ekşi de ekşi

Aynıyız. Çok merak ediyorum bunun sonucu ne çıkacak oğlumda hep şekerli şeyler canım istiyordu şimdi hiç alakası yok. Hep ekşi ekşi de ekşi
Ay ağzından bal damlıyor inşallah erkek olunca zaten hemen gösteriyormuş. Kız hemen göstermiyormuş. Arkadasım 19. Haftada anca gördü

Ay ağzından bal damlıyor inşallah erkek olunca zaten hemen gösteriyormuş. Kız hemen göstermiyormuş. Arkadasım 19. Haftada anca gördü
Ben bir de oğlumda çok hissetmiştim hamile olduğumu öğrendiğim an oğlum olacak dedim öyle bir his gelmişti ki yani anlatamam. Bunda da kız hissediyorum hayırlısı sağlıklısı olsun tabi ama insan olmayanı da tatmak istiyor Bir bakarsın boşuna canımız ekşi istemiyordur evet onu ben de duymuştum geç gösteriyormuş diye

Erkek için belirtileri erken oluyomuş, hamilelik kanamalı geçebiliyormus diye de duydum. 23 günlükken belirtileriyle öğrendim daha ne kadar erken öğrenebilirdjm diyorum üstüne kanama da eklendi. Kız olursa da çok sevinirim ama

Oğlundayken çok erken mi öğrendin ya da hamileliğin sırasında kanama/lekelenme oldu :) ben bebişimi erkekmiş gibi hissediyorum da merak ettim

nasıl kanıyor ya öyle maşallah, o zaman rahat bıraktırırsınız. baba faktörü de varsa hele süper. bizimki benden başkasında asla uyumaz dalamaz
Kaç aylıktı 11 mi
Benim beneğim yeni 8 aylık oldu emmek isteğini bile yeni yeni belli ediyor
Aslında kessem kolay olur belki ama vicdanım beni mahvediyor

Ay şimdi bu olmadı belirtileri çok erken yaşadım, lekelenmem oluyor
Bizde öyle yaptık valla kötü bir isim koyduk oğluna keşke öyle demeseydin müdahele et genede
Babasının adını artı bi isim daha koycakmış bunu daha önce tahmin etseydim asla anlaşmayı kabul etmezdiiiim. Neyse gebeyim ben gebeee, ağlayıp anlaşmayı bozabilcek güçteyim

Yaa kullanabilirsen ne harika bizimkini kandıramadım şimdi kv benim adımı koyun istiyor ama okadarda değil inşallah kızımın adını ben koyacağım babası genede isim hazırlamış olsada benim dediğim olacak

Ya benim eşimin tarafı nerdeyse full erkek tek kız var. O yüzden hep erkek olur gibime geliyorr. Şimdi abisinin kızı oldu o biraz cesaret veriyor ama sanmıyorum
Evet bu doğru erkeği daha erken belirliyorlar kozda karışıklık vs daha fazla olabiliyor
Tamam o zaman kaçıncı haftada öğreniliyor? O zaman öğrenemezsek kızdır bir de benim yengeme 8 ay kız dediler. 8. Ay da bişeyden dolayı doktoru değiştirmek zorunda kaldı. Doktor oğlunuzun kilosu çok iyi deyince yengem yıkıldı resmen

Ya tabii tüm analık haklarını kullan bırakma

O sırada alınmış olan cici cici elbiseler..... Ay düşünemiyorum böyle bir durumu

Biz 12 haftada öğrendik erkek
Abimler 10. Haftada öğrendi oda erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…