2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yok yok kuzucum bişey olmaz sebebi şey olabilir müsil etkisi yarattığı için bağırsak bariyerini bozar enfeksiyona açar o yüzden yasaktır belki de hiç zararı olmuyordur. Dediğim gibi yeterli veri olmayınca mecbur yasak diyorlar. Suyun da fazlası zehir dozunda tüketilen hiç bişeyin zararı olacağını düşünmüyorum. Eskiden analarımız neler yemiştir Allah bilir 😅
Evet kilo vermek için de kullanılıyomuş zaten, yine de tedbiren daha kullanmıcam 😂

Ben de öyle oluyorum. Masaya oturuyorum çok aç bir şekilde. Bir iki kaşık yemek yiyorum 2 tabak yemiş gibi şişiyorum. Doymuyorum ama şişiyorum. 😄 Doymak için yemeye devam edince patlıyorum.
Yerken farkediyorsan ne güzel ben yedikten yarım saat sonra farkediyorum çok yediğimi. Az az yemek lazım sanirim da acıkınca gözüm bişi görmüyor ki 😅

Ay sorma valla. Ne yesem ağzımda gibi 😅 Ya bu arada arkadaşımın kardeşi doğum yapacak doktoru yarına bekliyor doğumu. Nasıl becermişse sadece 6.5 kg almış ben şoklardayim 😅😅
Görümcemi atsam küfür edersin öyle diyim 😅
Bazıları metabolik olarak aşırı şanslı kuzucum. Olsun dana gibi doğurmakta güzel 16 kilo aldım paşalar gibi 60lara düştüm nolmuuuuuş 🤓

Görümcemi atsam küfür edersin öyle diyim 😅
Bazıları metabolik olarak aşırı şanslı kuzucum. Olsun dana gibi doğurmakta güzel 16 kilo aldım paşalar gibi 60lara düştüm nolmuuuuuş 🤓
Sen zoru başarmışsin kuzum. 26. Haftayı doldurdum bende 6.5 kg gibi almışım 64 e doğru gidiyorum. Son aylarda daha çok alınıyor diyorlar bakalım bende merak içindeyim

X