2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar benim hem şekerim açlık hem tokluk yüksek bnde birşeyler ters gidiyor bu şeker galiba başıma iş açacak açlık daha önce 80 di şimdi 113 bn o kadar dikkat etmeme ragmen bu çıktı
Canım dün karbonhidrat agirlikli beslenmiş olabilir misin? Bende karbonhidrat ağırlıklı akşam yemegi sonrası sabah açlık yüksek oluyor ama dikkat ettiğimde hep düşük. Bu arada açlık sadece sabah bak. Diğer acliklar anlamsız. Birde bana doktorum açlık değilde birinci saat tokluğun önemli benim için dedi o nedenle artık birinci saat tokluk şekerimi not ediyorum

Bnde ikinci saat bakkiyom bazi arkadaşlarm öyle dedi diye

Bnde ikinci saat bakkiyom bazi arkadaşlarm öyle dedi diye
Bende hep ikinci saat ve açlık not almıştım ama. Doktorum birinci saati baz alıyorum o nedenle birinci saati kontrol et dedi. İstersen hem birinci saat hemde ikinci saati not al defa defa ugrasmamis olursun benim gibi

Bende hep ikinci saat ve açlık not almıştım ama. Doktorum birinci saati baz alıyorum o nedenle birinci saati kontrol et dedi. İstersen hem birinci saat hemde ikinci saati not al defa defa ugrasmamis olursun benim gibi
Öyle de yapm ćanm iki nisana Dahilye gidecem doktor demedi öyle kndim sıra aldım diyetisyenede giderim diye Dr sadece bir dikkat et dedi

Öyle de yapm ćanm iki nisana Dahilye gidecem doktor demedi öyle kndim sıra aldım diyetisyenede giderim diye Dr sadece bir dikkat et dedi
Yükleme yaptırdın mi canım yoksa yaptırmamak için mi dikkat ediyorsun? Bol su ve yürüyüşü de aksatma ve karbonhidrattan olabildiğince uzak dur

Yükleme yaptırdın mi canım yoksa yaptırmamak için mi dikkat ediyorsun? Bol su ve yürüyüşü de aksatma ve karbonhidrattan olabildiğince uzak dur
Yaptrdim ćanm 50 g 149 çıktı doktor hiç dahilye yada diyetsne yollamadi her geldiğinde açlık tokluk bakarız böyle diyince çok ciddi değil sandm ilk kez karşılaştm için ama sonra anladım ki cidi bir sayyiymis 149

Ödemim artacak mı hangi hafta artacak diye merakımdan hala yüzüğümü çıkarmadım
Bacaklarım şişmeye başladı onu hissediyorum da bütün ayaklarımı aşağı sallıyorum muhtemelen ondan
Ayaktaki ödem değil de daha çok yüz ve ellerdeki ödem önemli

Anladim canım ama doktorun bile çok stres olmamış sende çok kafana takma yediklerime dikkat et bol su ve yürüyüşü aksatma

Bir git bakalım belki diyetisyen eşliğinde olunca kendini psikolojik olarak da rahat hissedersin. Beyaz ekmekten falan da uzak dur. Tam tahıllı ya da tam buğday ekmeği falan ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…