2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hah işte aynı durum. Afedersin tuvalete de çıkamıyorum midem de sindirmiyor. Devamlı yemek bodrum yanıyor çay içerken bile acısını hissediyorum. Kefir işe yaradı mı cnm
Ben hiç kabız olmadım aşırı acı seven biriyim hem ona hemde kiviye bağlıyorum birde çok salata tüketmeye başladım 31 yıllık ömrümde yemediğim kadar kivi ve salata yedim sanırım

Hayrli olsun inşallah canım güle kullanın inşallah bizde dolap yaptrdik

Ben hiç kabız olmadım aşırı acı seven biriyim hem ona hemde kiviye bağlıyorum birde çok salata tüketmeye başladım 31 yıllık ömrümde yemediğim kadar kivi ve salata yedim sanırım
Cnm salatayı her Allah'ın günü yiyorum. Acı da yiyorum fazla fazla. Ama midem sindirmiyor ya taş gibi oturuyor kalıyor akşama kdr boyle. Kabızlık beni bu kdr yormadi valla. Kivi de acaba hikmet dicem de ona da benim alerjim var

Kızlar 2 gündür affedersiniz su şeklinde kokusuz akintim oluyor normalde hiç böyle olmuyordu iç çamaşırımı ıslatıyor böyle bi durumla karşılaşan var mı? Yarın hastaneye gideceğim de merak ediyorum

Bende de oluyo ara sıra ıslanıyo böyle ama doktora söylemeyi de unuttum normal diye duymuştum

Benimde 1 haftadir öyle afedersin kabızlıkta başladı yatıyorum yediklerim yukarı çıkıyor cok rahatsiz ediyor. Kefir pek sevmiyorum ama ona başladım simdi insallah fayda eder sende dene istersen
Kabızlık için dün bir paylaşım gördüm. Bir kase yoğurt bir tatlı kaşığı chia tohumu iki üç tane kuru erik iyi geliyormuş

Kokusuz olduğu sürece sıkıntı olmaz diye biliyorum. Benim de uzun süredir var doktor bir şey demedi

Kolay gelsin. Ben de banyo dolaplarini, vestiyeri falan yeniletecegim. Bi de odaya yeni bir dolap. Bugun gelip olcu aldilar. Onlar bitince de evi boyatayim diyorum bakalim altindan kalkabilecek miyim

Kolay gelsin. Ben de banyo dolaplarini, vestiyeri falan yeniletecegim. Bi de odaya yeni bir dolap. Bugun gelip olcu aldilar. Onlar bitince de evi boyatayim diyorum bakalim altindan kalkabilecek miyim
Sansda kolay gelsin ćanm inşallah bnde kalkarım altından ya bismillah dedik elektrik giti sokemedik yarına kaldı

Başlanmış iş bitmiş iştir derler. Başla bak nasıl bitiyor. Ben gözümde büyüttüm, büyüttüm sonra dedim ki aklımda duracağına gerçeğe dökülsün. Temizlemekten en nefret ettiğim yer olan mutfaktan başladım, çünkü çok oyalayıcı ve benim mutfağım bir salon kadar büyük Ordan çıkarsam evin 3te 1 i bitmiş demektir

İnşallah vllha ya çünkü zor benimde gözümde çocuk odası ve mutfak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…