2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben de bugün yaptırdım açlık 95 tokluk 1. Saat 177 çıktı bana ne çok yüksek ne düşük sınırda dedi ama diyet yap dikkat et dedi senin değerin de iyi bence biraz dikkat etsen bişey olmaz canım
Ya ben teyzeme sordum. Senelerdir şeker ölçen ve doktora giden biri kendisi. Bir saat sonra ölçtüğün tabiki yüksek çıkar iki saat sonra ölç dedi. Bu akşam hem bir saat sonra hem iki saat sonra tekrar ölçücem bakalım arada nasıl bir fark olacak

Ne güzel ya. Valla bende başkaları alinca çok seviniyorum annem ve anannem sagolsunlar bebise baya alışveriş yapmışlar. Hepsi insanı çok mutlu ediyor.
ay evet ya, başkası düşünüp alınca insanın çok hoşuna gidiyor, benim iş arkadaşlarım daha öğrenir öğrenmez kıyafet aldılar, bir tanesi battaniye yaptırdı kayınvalidesine patchwork. hatta bazen hiç aklıma gelmeyen arkadaşlarım hediye getiriyor. çok mutlu oluyorum. bizim daha anne, kayınvalide bişey almadı. teyzesi son ayda alır diye düşünüyorum, o çok hevesli. araç koltuğunu mesela eşim halasına kilitledi biraz zorla oldu ama :KK70:

Arkadaşlar midesinde hazımsızlık yaşayan var mı yediklerim sanki sindirilmiyor yediğim gibi kalıyor. Yatıp kalkınca ağzıma geliyor. Hamileliğin basidnan beri sanırım 10 şişe gaviscon kullandım ama şuan farklı sindirim yok sanki öyle bekliyor. Var mı çözüm buna ya
Benimde 1 haftadir öyle afedersin kabızlıkta başladı 🤦🏻‍♀️ yatıyorum yediklerim yukarı çıkıyor cok rahatsiz ediyor. Kefir pek sevmiyorum ama ona başladım simdi insallah fayda eder sende dene istersen

Benimde 1 haftadir öyle afedersin kabızlıkta başladı 🤦🏻‍♀️ yatıyorum yediklerim yukarı çıkıyor cok rahatsiz ediyor. Kefir pek sevmiyorum ama ona başladım simdi insallah fayda eder sende dene istersen
Hah işte aynı durum. Afedersin tuvalete de çıkamıyorum midem de sindirmiyor. Devamlı yemek bodrum yanıyor çay içerken bile acısını hissediyorum. Kefir işe yaradı mı cnm

Benimde benimde evinde eşyaları değişecek çocukların da odası değişecek ev komple boyanacak şimdiden yoruldum 😅
Benim eşya değişmick sadece şöyle bir odaları degistrsrk birde iki oğluma ortak dolap yaptrdim büyük odayı da onlara verdim alanları güzel olsun geniş olsn bizde küçük odayı yatak odamız yaptk ah ah analık işte gelmeden düşünüyorum spayi 😂😂😂

Ama nasıl ihtiyacm var koltuk takımnia artk kaldi bu sene
Koltuk takımımı kedi oğlum kumaşını paramparça etti doğum olmasa aman kim geliyo sanki diye 1-2 sene daha idare ederdim de perdelerim falan da yırtık millet halime acırdı o kadar diyim 😅
Kumaşlarını değiştirsem hala taş gibiydi benim koca yenisi yenisi yenisi diye tutturunca almış olduk. Nasıl bişey çıkacak hiç bi fikrim yok 🤓

X