2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kolay gelsin. Ben de banyo dolaplarini, vestiyeri falan yeniletecegim. Bi de odaya yeni bir dolap. Bugun gelip olcu aldilar. Onlar bitince de evi boyatayim diyorum bakalim altindan kalkabilecek miyim
Ayyy kolay gelsin. Yıllarca oturduğum evleri boyattım, en zor şeylerden biri çünkü her şeyin kalkması gerekiyor. Şimdi kendi evimdeyim ve boyanacak tek bir alan yok, evde boya yok Herkese boya gerektirmeyen evler dilerim çünkü böyle bir rahatlık yok.

Kızlar 24+5 olduk. Normalde hergun bebeğimin hareketlerini hissederdim. Bu sabah koşu bandında 1 saat tempolu bir yürüyüş yaptım. Ve simdi rahmim sertleşip ağrıyor ve gün boyu hiç hareket hissetmedim. Bu normalmidir

Canım planlı gebelik hamilelik öncesi bakılmıştı 2 idi.İnşallah düşer yarın doktora göstereceğim bakalım.

Canım benimde öyle bir çözüm bulamadım .

Ay ben de bugün dikkatimi iyice çekti ar ara az az olurdu 2 gündür arttı. Araştırıyorum bayadır. 10 gün önce kontrolde suyu vs her şey normaldi o yüzden bilemedim napcamı

Canım bende de aşşırı var göbeğimin bir tarafı yırtılacak kadar. Hatta sancı bile yaşadım geçtiğimiz perşembe gece ve Dr gittim 10 gün önce de kontrole gitmiştim. Rahim ağzına, suya baktı sorun yok bebeğin her zamanki pozisyonu değişmişti sadece. Fiziksel olarak erken doğum riski yok dedi yalancı sancı başlamış erken ama olabilir dedi. Kontrol edilmesi gereken bir durum bence

Gerçekten çok yorulunca hissedilmiyor dinlen inşallah hissedersin ćanm

Kızlar kısa günün karı; evi süpürmek, 2 tane mutfak dolabı indirmek( en geniş olanları), akşam yemeğini yapmak ve şu tulumu bitirmek oldu. Geçen sizden gaz isterken, gaz veren konumuna geçtim
Kız çok güzel şeyler yaptin valla maşallah güle güle giysin, güle güle giydir kuzucum

Onu dedi ama asıl kafama taktığım miyom baskı yapıyormuş erken doğum riski olabilir dedi
İş arkadasimda vardı aynısı hatta miyomdan dolayı gebe kalamazsin demiş doktor ameliyat olacaktı. Zaten kalamam diye korunmayip hamile kalmış bebişi de 4 kg ve zamanında dünyaya geldi canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…