2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
ooo valla super olmuş benımk onlar var çok şukur şimdi bakım malzemeleri nevresim takımı 5li takım 5 tane alacağım. müslinler ayy çok eksiğim varmış da
Benim bi lohusa geceliği, hediyelikler filan kaldı. Belki vardır daha ama aklıma gelmiyor

Benim bi lohusa geceliği, hediyelikler filan kaldı. Belki vardır daha ama aklıma gelmiyor
daha çok vardır eminim de ben beni ilk ıkı hafta fılan kurtaracak kadar alıcam sonra eminönunde bir çarşı var bebek üzerine oraya filan gidip kendimce alıcam zamanla tamamlanır

daha çok vardır eminim de ben beni ilk ıkı hafta fılan kurtaracak kadar alıcam sonra eminönunde bir çarşı var bebek üzerine oraya filan gidip kendimce alıcam zamanla tamamlanır
Tamamlarsın canım. Akut dönemde lazım olacak şeyler elinin altında olsun da, sonra bebişle geze geze keyifli alışverişler yaparsın. İstanbul'da tabi daha uygun şeyler vardır. Ben burda uygun gördükçe, sitelerde hoşuma gittikce aldım. Kışlık astronot montu dahil, kışlıklarını falan da tamamladım. Sanırım önümüzdeki yaza kadar rahatım. Daha örüyorum da

ooo çok sanslı valla annesi sen oldugun için

ooo çok sanslı valla annesi sen oldugun için
Adre konudna bağımsız olarak bir şey sorcam sana. Ben şimdi şeker için kan takibi yapıcam. Doktor sabah açlık tokluk bir de akşam açlık tokluk istedi. Ben şimdi iftarfan beri hiçbir şey yemedim. Sahurda açlık şekerini ölçücem. Sahurdan bir saat sonra mı iki saat sonra mı ölçmeliyim. Bir de ilk lokmadan sonra mı bir iki saat beklenmeli yemek bittikten sonra mı.
Son olarak akşam tokluk şekeri kaç saat sonra ölçülmeli.

Ay kızçeler napıyorsunuz son 3 aya giren var mı benim gibi ve kendini duba gibi hisseden ay otururken zor nefes alıyorum ben yahu 2 dk bir yere gitmek gözümde büyümeye başladı benim

Selam kızlar ara ara baktım da bugün yine yazamadım. Şimdi aldıklarımı dökücem ne aldım ne almadım bir görmek istiyorum yine kaşınıyorum rahat batıyor da aklımdan çıksın
Herkes iyidir inşallah

Ay kızçeler napıyorsunuz son 3 aya giren var mı benim gibi ve kendini duba gibi hisseden ay otururken zor nefes alıyorum ben yahu 2 dk bir yere gitmek gözümde büyümeye başladı benim
Doğuma son 96 gün diyor uygulama. Geri sayım başladı diyebiliriz. Bazı şeyler yavaş yavaş zorlamaya başladı.

Merhaba canım. 32 hafta dolunca kullanabilirsin.
Hadi ya o kadar geç mi doğum sonrasından 5 haftayı doğum öncesine ekleyebiliyormuşuz diye bişey duydum artık fazla ayakta duramıyorum zorlanıyorum daha erken olur diye düşünmüştüm

Kizlar deli deli ruyalar gören bir ben miyim dün akşam eşimle balayına çıkıyorduk sabaha karşı gördüğüm rüyada ise kavga ediyorduk. Devamlı bir atraksiyon içindeyim rüyalarımda.
Hiç rüya görmüyorum desem
Hayra yor hepsi hayra çıksın inşallah. Gördüğüm hiç
Bir rüyayı rüya tabirinden bakmam kimseye de atlatmam içimde yaşar sesli olarak kendi kendime güzel şeyler olacak diye telkinde bulunurum

Kizlar deli deli ruyalar gören bir ben miyim dün akşam eşimle balayına çıkıyorduk sabaha karşı gördüğüm rüyada ise kavga ediyorduk. Devamlı bir atraksiyon içindeyim rüyalarımda.
Benim rüyalar hep bir karışıktır zaten. Hamileyken daha da karıştı Yaşamadığım macera kalmiyor. Eşime anlatiyorum bazen bu kadar çok olayı nasıl rüyanda goruyorsun diyor Sanki gece uykumda ikinci bir hayat yaşıyorum Bu aralar doğum temalı rüyalara geçtim çocuğu emzirme kaygısı ile dolu oluyor heralde çok düşünmekten

Bende eşime sardım nedense bugünlerde gundemime oturdu. Balayına gidiyoruz sanki çok poncikmisiz gibi. İkinci bir hayat yaşıyorum dedin ya aha da bende öyleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…