2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın kızlarr bu hamile iken diyet zor olsa da 4 gündr ful uydm için mutluyum açmiym evet çok açım ama aynı zamanda hafifim bnim çok ağrım oluyordu bir hafta öncesine kadar kemiklerim çok agryordu ama bu şekil beslendim gerçekten hafifledi ve magnezyum birakmama ragmen

Bnde bu şekil biliyorum bna kan akışı için iyi değil demişti doktor civanım

Allah'a güç gitmesin ama çok yoruldum artık rahim agzim detaylida 23 çıkmıştı bir hafta sonra 30 olunca serklaji iptal ettiler şimdi 26 . Haftadayim bugün 17 ye düştüğünü söylediler serklaj haftası nedeniyle de riskli yaparsak suyun gelebilir dediler serklaj iptal yani yatacakmişim erken doğum olacak diye net bir ifade kullandı 2 doktorda çok korkuyorum artık bana dua edin lütfen

Ben de sahurda açlık şekeri ölçücem diye iftardan sonra bir şey yemedim. İnsan gerçekten rahat hissediyor. Geçen gün nasıl abarttıysam mideme ayrı baskı yaptı kalbime ayrı.

Canım Allah korusun inşallah erken doğum olmaz , vaktinde hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim Allah yardımcınız olsun inşallah

Böyle kısa sürede uzayıp kısalabilen bir şey mi bu. Rabbim kolaylık versin canım sen dua et kötüyü düşünme. İnşaallah vaktinde hayırla sağlıkla kolaylıkla alırsın yavrunu kucağına

Ben de sahurda açlık şekeri ölçücem diye iftardan sonra bir şey yemedim. İnsan gerçekten rahat hissediyor. Geçen gün nasıl abarttıysam mideme ayrı baskı yaptı kalbime ayrı.
Kesinlikle ya vllha çok hafifim yani çok ağrım vardı onlara çok iyi geldi söylemişti aile hekimi sağlıklı beslensen hafif yesem hiç magnezyum ihtiyaç duymaz sin bebek 8 ayda baskı yapar şuan yapmaz dediği de doğru yürüdüm dün ona ragmen hiç ağrım olmadı

Ćanm inşallah iyi gidecek her zorlukla bir kolaylık mutlaka vardır inşallah senin bu çektin tüm sıkıntılar ve bebeğini kucağına sağlıcakla vaktinde almana mükâfati olur duam seninle

Kız aç diye mi tekmeliyor acaba. Bizim minnoş ramazandan beri kıpır kıpır bazen otururken telefon elimde kolumla da göbeğimden destek alıyorum. Bir vuruyor kolumu itmiş gibi hissediyorum. Tamam diyorum sakin ol
Vllha bn artk tok olunca hareket bu bebekte inanmıyorm oruç tutum ya bir ara nasıl güm güm sonra yiyorm yok oldu bugün kahvaltı geç yaptm okula git gel otrdumu güm güm dedim he sen aciktin bak vllha birazdan tok yok olck dün gece delirti bni ya bir minik kıpırtı bile vermedi toktum çünkü

Benim de uyanınca parmaklarımdaki eklemler agriyordu onlar hafifledi valla

Canım bir hafta dinlenmiştin kendiliğinden uzamıştı diye hatırlıyorum dinlenirsen gene uzar Allah izin verirse de vaktinde gelir bebiş senin içini ferah tutmaya çalış

Akşam deli deli rüyalar gördüm ya. 1 nisanda yeni bir doktora gidicem memnun kalırsam onunla devam edicem. Onu kafama çok taktım sanırım. Rüyamda kadına muayene gidiyorm. Bana diyorki niye şeker yüklemesi yaptırdın. Açlık kan sekerin ve 3 aylık sonucun iyiymiş. Ben de çok üzüldüm yükleme yaptırdığıma

İyi iyi maşaallah valla bizim baskı erken başladı ama bakalım ne olacak. Dün biraz fazla yürüdüm herhalde eve geldim birdenbire ağrı giriyor.

Demekki doğduktan sonra altı temiz karnı tok oldu mu seni yormayacak biz böyle yoralım böyle olsun

Ahh bu bilinçaltımız yok mu neyi düşünsek gecesinde rüyamıza geliyor

selam canım, benim bebeğimde de bağırsakta parlama gördü doktor. ama beni aksine çok korkuttu. down ya da kistik fibroz olabilir dedi. amniyosentez önermişti. ama ben çok araştırdım, bir sonraki muayenede çoğunlukla bu parlama geçiyormuş. ben şimdi doktorumla olan muayenemi bekliyorum. senin doktorun ne güzel abartmadan, korkutmadan ilerlemiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…