2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yooo diyet yapanların tümündenGeçen bi arkadaş yazmıştı burda 1.5 kilo verdim diye. Gereksiz kilo almaya basladığımı farkedince, dikkat etmeye başladım ben de.
Vllha dikkat edelim ama bn salmıştm çok tatlı yedim son zamanlarda ćanm çok çekiyordu şimdide çekiyorda ama o şekeri gördüm ayyy resmen frene bastım

Son düzenleme:
Vllha zor geçiyor önümden ama bak cidim doğum yapınca ilk 20 gün herşeyi yicem gerçekten yapcm bunu
Aynı şeyi söyledim bugün baya bi yemek var kafamda hatta bunu yazmakta bir sakınca görmüyorum salçalı makarna yiycem yaaaa onu da özler mi insan

Kızlar rüyamda kendimi bergüzar korel gibi gördüm. Ayy ne kadar da güzelim diyordum. Çok iyi yorumlarsaniz çok mutlu olsam

Bence çok guzelsindir de bunu güzel yorumlayin demene çok güldüm
Ayy söyle biri bolluk bereket filan derse olur bana da pozitif yansır dedim.

Tabi ki güzelim. Hepimiz çok güzeliz insanız bilincliyiz farkındayız üstelik bir de kombo yapmış kadın olarak varoluşmusuz. Biyolojik genetik olarak üstünüz

Selam arkadaşlar yoğunlukdan girip okuyamıyorum. Detaylı ultrasonu yaptırdım şehir hastanesinde şükür herşey yolunda. Ama bende guatr çıktı birde nodül. Boğazdan ultrason çekildim. İlaç'a başladıkb12 de düşük cıkmıs iğne vuruluyorum

Geçenlerde e bebek indirimden Philips emzik aldım. Lansinoh gögüs pedi aldım birde müslin. 2 tanede beyaz zıbın. Sakın sakin ilerliyorumkızımında eşyalarını çıkarıp bakıcam ona göre almaya devam edicem

Güle güle kullanın anne-bebek Daha önceki çocuktan bir şeyler kalması büyük avantaj gerçekten. Ben nerdeyse 0 ekipmanla başlayıp, mama sandalyesine kadar bütün büyük parçaları tamamladım çok şükür. Ekonomistlerin seçim sonrası uyarılarını ve bankaların mesajlarını gördükten sonra alışverişe hız verdim. Allah herkese tamamlamayı ve gönlündekini almayı nasip etsinHakikaten masraflı oldukça

Son düzenleme:
Ben de 2 haftada bir ultrasona girdim. Sanmıyorum bi zarari olacagini. Ayrıntılı da yaptirdim. Bu arada Burhan Seker buyuk kizimin dogumunu yaptirdi Riskli bir gebeydim. Vanda ozeller kabul etmeyince ailemin yanina gitmistim. Dogumum cok guzel gecti. Sonra bir kaybim oldu yine gebzeye denk geldim ve kurtajimi da o yapti. O da guzel gecti Allaha şükür. Su anda Manisadayim. Bu sefer burda yapmayi düşünüyorum dogumumu bakalim nasip.

Gercekten öyle bizde eşimle Şubatta cinsiyeti öğrendik hemen başladık eksiklerini almaya bebisin. Çoğu şeyini tamamladık sayılır ve her şey çok pahalı. Daha da pahalanır korkusuyla, hoşumuza giden şeyleri almaya çalışıyoruz.

Youtube üzerinden 4 yıl önce çekilmiş bebek hazırlığı videolarını izliyorum herkes 30. Haftada başlamış. O zamanlar diyorum ki ekonomi ne güzel her şeyin fiyatı sabit 9 ay geçse bile fiyat zamlanmiyor. Şimdi 20. Haftadan her şeyi tamamlamak gerekiyor. Allah hepimize yardım etsin güzelce geçirelim bu dönemleri insallah.

İyi yapmışsınız canım. Güle güle sağlıkla kullanın aldıklarınızı. Bir hafta sonra değişiyor fiyatlar. Kızımda bir şeyler alırken fiyata bile bakmıyordum, hoşuma gidiyordu ve alıyordum Bunda bir sürü siteye bakıyorum, hangisi daha uygundur diye.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar ben park yatak almayı düşünüyorum içine ekstra latex madrass alacağım, çünkü park yataklar biraz rahatsız, bu konuda hiç araştırma yaptınız mı? İnternette arattığımda hepsi birbirine benziyor fark ne anlamadım

Kumaş farkı olabiliyor, bir de bazıları anne yanı olarak geçip yan tarafı açıldığı için yatağa dayanabiliyor. İsim yapmış firmanın ürünü daha pahalı olabiliyor, ama aynı özelliklere sahip başka bir marka sırf diğeri kadar isim yapmadığı için daha ucuza satabiliyor

Ben burda arkadaşlar tavsiyesi ile park yatak aldım çok hoşuma gitti içine bnde yatak alcm ama ne alcma daha karar veremdim en güzel yanı anne yani olabiliyor olması buna göre KANZ di markası bnim aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…