2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim gelinim şeker aynı senin sınırda bebeğini 8 ayda anne karnında kaybetti dedi 😏
Yav insNlar densiz🤨
Olacagi varsa hepimiz riskliyiz
Benim arkadasim doguma bi hafta kala karninda kaybetti
Hic bi sıkıntı da bulunamadı yapilan tetkiklerde
Biz tedbirimizi alicaz ustumuze duseni yapicaz
Gerisi Allaha emanet
Yoksa gebelik hep risk
Dogumu ayri risk
Kalmissindir öylece 🙁boyle bisey deyince

Yav insNlar densiz🤨
Olacagi varsa hepimiz riskliyiz
Benim arkadasim doguma bi hafta kala karninda kaybetti
Hic bi sıkıntı da bulunamadı yapilan tetkiklerde
Biz tedbirimizi alicaz ustumuze duseni yapicaz
Gerisi Allaha emanet
Yoksa gebelik hep risk
Dogumu ayri risk
Kalmissindir öylece 🙁boyle bisey deyince
Sokakta kala kaldım kadın giti bn öle arkasından baktm çok büyük bir korku koydu kalbime

İkinci el bakıcaz artık bazı şeylerde aklıma bu geliyor , bazı eşyalar çok kullanılmıyor mesela 3/5 ay sonra rafa kaldırılan şeylerde sıfır alıp çok para vermekten kaçmak gerek artık😕
Evet ya ben ikinci ele karşı değilim eşim biraz gıcıklık yapıyor o konuda ben alır sıfır derim napayım ekonomi bizden geçiyor sonuçta 😸 mesela puset , ana kucağı gibi az kullanılan şeylere bakılabilir.

Kızlar ilk 3 ay bulantilari geçti gitti ama sizde de bazı şeylerden tiksinme ve tahammül edememe durumu kalıcı olarak kaldı mi?
Ben normalde soğan sarımsaktan hiç rahatsız olmazdım. Şimdi görmeye tahammül edemiyorum. Uzun zamandır mutfakta soğan dograyamiyorum😁 Ya eşime dogratiyorum gerekirse ya da çok mecbur kaldıysam maske ve eldivenle dogruyorum😄😄😄 Yemeklere de neredeyse mecbur kalmazsam hiç koymuyorum.Misafir gelmeyecekse zaten hiç yakınından geçmiyorum. Aynı şey sarımsak ve avakado için de geçerli.
Bir soğudum pir soğudum heralde 😁 Sizde de böyle mi acaba düzelir mi bu sonra🥲

Kızlar ilk 3 ay bulantilari geçti gitti ama sizde de bazı şeylerden tiksinme ve tahammül edememe durumu kalıcı olarak kaldı mi?
Ben normalde soğan sarımsaktan hiç rahatsız olmazdım. Şimdi görmeye tahammül edemiyorum. Uzun zamandır mutfakta soğan dograyamiyorum😁 Ya eşime dogratiyorum gerekirse ya da çok mecbur kaldıysam maske ve eldivenle dogruyorum😄😄😄 Yemeklere de neredeyse mecbur kalmazsam hiç koymuyorum.Misafir gelmeyecekse zaten hiç yakınından geçmiyorum. Aynı şey sarımsak ve avakado için de geçerli.
Hamsi olmuştu aylar sonra geçen gün denedim geçmiş hata yedim bile

Ben de çiğ tavuğa dokunamıyordum hala dokunamıyorum. Anca donmuş olursa dokunuyorum yoksa öyle yumuşak yumuşakken elim gitmiyor

Ben de çiğ tavuğa dokunamıyordum hala dokunamıyorum. Anca donmuş olursa dokunuyorum yoksa öyle yumuşak yumuşakken elim gitmiyor
Zaten çiğ tavuk ve ete hamileyken dokunmak iyi değil. Toksoplazma bulaşabilir. O yüzden ben evdeki tüm et tavuk işlerini eşime bıraktım. Dokunmuyorum hic😬

şuanda biraz düzeltti biraz da beyaz leblebi yedim. ıkı saat sonra kabak çekirdeği. boyle boyle dengelendı spor yapamıyorum maalesef keske yuruyus yapabılseydım soyle 0nbın adım çok ıyı olurdu. akşamları yemekten sonra cıkıp 50 metre kadar yuruyup geri donuyorum. o bıle korkutuyor.
oglak_kadini oglak_kadini evde gün boyu uzanıyor musun hala? En son doktor açıklık var dedi demiştin. Detaylıda bir şey dedi mi doktor?

X