2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet kuzum mide bulantisi cok fena oluyor
Gece mide bulantisindan inleyerek kalktim kac sefer
Rahat uyutmuyor
Demir depolarim cok bostu :KK43:
Magnezyum vermisti zaten onu kullanmiyorum
Troidi ve demiri aksatmamaya çalışıyodum
Ama demir ilaci cok etkiliyor
Sende tiroid mi vardı ćanm burda bir kişide daha vardı yaanlmyorsam şimdi naslsn

Günaydın gençler 🌸 hastaneden geliyorum. 26+0 olduk bugün. Haftamızla tam uyumluyuz. 33cm 880 gr olmuş minnoş kızım. Yüzünü görürüz diye seviniyordum ama ayağını yüzüne koymuş kordonu da yüzüne toplamış görmeyelim diye elinden geleni yaptı sağolsun 😂
Şu pelvis ağrısını söyledim idrarda yanma ya da yoğun akıntı var mı dedi yok dedim. O zaman rahim büyüdüğü için baskı yapıyordur dedi.

Şeker yüklemesine gelince ben kan takibini teklif etmeden kendisi söyledi. Yükleme yaptırmak istemezsen bir hafta kan takibi yap sonuçları at dedi. Bir ay sonra tekrar randevumuz var inşaallah.
Oyyy maşallah canım😍880 Gr deneme çok sevindim bana dün 26+1 de 900 Gr.diyince şekerde çıktı çok üzüldüm çok geldi kilosu birden bana ama normal de 25 +2

ayy kızlar çok şükğr şekeri kontrol altına aldım 1 saatlık toklugum 118 cıktı ama sankı seerım 50 ye düşmüş gibi. yesem çıkıyor yemesem bıtkın dusuyorum napıcam anlamadım :KK43:

ayy kızlar çok şükğr şekeri kontrol altına aldım 1 saatlık toklugum 118 cıktı ama sankı seerım 50 ye düşmüş gibi. yesem çıkıyor yemesem bıtkın dusuyorum napıcam anlamadım :KK43:
Aman dikkat et benimki çok çıktı neler yaptın kontrol altına aldın banada şöyle 😥

Kızlar aranızda güvenilir şeker ölçüm cihazı kullanan varmı bugün gidip onuda alym eczaneden ilk kez alacağım için sıfır bilgi

Aman dikkat et benimki çok çıktı neler yaptın kontrol altına aldın banada şöyle 😥
karbonhıdrat yok canım ekmek makarna pilav turevlerı yok kahvaltımda salatalık yumurta peynir seytın ve bıraz zeytın yağı tukettım. normalde karabugday patlağı yıyordum onu da yemedım. öçtüğüm alet mi yanlış bilmiyırum ki çok düştü gibi hissediyorum.

Kızlar aranızda güvenilir şeker ölçüm cihazı kullanan varmı bugün gidip onuda alym eczaneden ilk kez alacağım için sıfır bilgi
bana dr bı marka onermıstı çok pajhalıydı almamıstım onu optıma aldım kan sonuclarıyla paralel sonuc verıyıor.

Kontrole almana çok sevindim, az az sık sık beslenme çözer bence yaa.

karbonhıdrat yok canım ekmek makarna pilav turevlerı yok kahvaltımda salatalık yumurta peynir seytın ve bıraz zeytın yağı tukettım. normalde karabugday patlağı yıyordum onu da yemedım. öçtüğüm alet mi yanlış bilmiyırum ki çok düştü gibi hissediyorum.
Öğle akşam neler yiyosun cnm birde iştahm nasıl açıldı ya doyarmiym 🙈😂

öyle yapıyorum saat başı ufak bırsey atıyorum ağzıma. ayın 4unde kontrol var umarım bebısım beslenıyordur.
Besleniyordur ya. Zaten demin gördüm sağlıklı şeyler yiyorsun yazdığın kadarıyla. Bence kilosu olması gereken değerlerde çıkacak. Günlük yediğimizden 300 kalori fazla öneriliyor zaten, seker düşünce plesenta işlevini iyi yapıyordur bence.

Besleniyordur ya. Zaten demin gördüm sağlıklı şeyler yiyorsun yazdığın kadarıyla. Bence kilosu olması gereken değerlerde çıkacak. Günlük yediğimizden 300 kalori fazla öneriliyor zaten, seker düşünce plesenta işlevini iyi yapıyordur bence.
tabi canım çok özeniyorum. inşallah emeklerim boşa çıkmaz. sımdı kefır içtim ve fındık yedım.

Harika. Kefir ben de içiyorum. Tüm doktorların ortak tavsiyesi zaten kefir, oldukça da tok tutuyor.
şuanda biraz düzeltti biraz da beyaz leblebi yedim. ıkı saat sonra kabak çekirdeği. boyle boyle dengelendı spor yapamıyorum maalesef keske yuruyus yapabılseydım soyle 0nbın adım çok ıyı olurdu. akşamları yemekten sonra cıkıp 50 metre kadar yuruyup geri donuyorum. o bıle korkutuyor.

X