2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tarık göksel gül. O konuyu hiç bilmiyorum ama iyi bir adam 😀 siz yine araştırırsınız umarım doğru doktoru bulabilirsiniz🙏
Medical Park pendikte mi doktorunuz ben de aynı hastanede Elif Uruç'a gidiyorum memnunum kendisinden ama daha doğumla ilgili konuşma yapmadık onu da gidecegim kontrolde sormayı düşünüyorum

Günaydın gençler 🌸 hastaneden geliyorum. 26+0 olduk bugün. Haftamızla tam uyumluyuz. 33cm 880 gr olmuş minnoş kızım. Yüzünü görürüz diye seviniyordum ama ayağını yüzüne koymuş kordonu da yüzüne toplamış görmeyelim diye elinden geleni yaptı sağolsun 😂
Şu pelvis ağrısını söyledim idrarda yanma ya da yoğun akıntı var mı dedi yok dedim. O zaman rahim büyüdüğü için baskı yapıyordur dedi.

Şeker yüklemesine gelince ben kan takibini teklif etmeden kendisi söyledi. Yükleme yaptırmak istemezsen bir hafta kan takibi yap sonuçları at dedi. Bir ay sonra tekrar randevumuz var inşaallah.

Günaydın gençler 🌸 hastaneden geliyorum. 26+0 olduk bugün. Haftamızla tam uyumluyuz. 33cm 880 gr olmuş minnoş kızım. Yüzünü görürüz diye seviniyordum ama ayağını yüzüne koymuş kordonu da yüzüne toplamış görmeyelim diye elinden geleni yaptı sağolsun 😂
Şu pelvis ağrısını söyledim idrarda yanma ya da yoğun akıntı var mı dedi yok dedim. O zaman rahim büyüdüğü için baskı yapıyordur dedi.

Şeker yüklemesine gelince ben kan takibini teklif etmeden kendisi söyledi. Yükleme yaptırmak istemezsen bir hafta kan takibi yap sonuçları at dedi. Bir ay sonra tekrar randevumuz var inşaallah.
Oh sevindim maşallah canım şükürler olsun güzel haberler 😍❤️iyi olsun da yüzünü göstermese de olur nazlı gızzz😅🌸

Günaydın kızlar🥰 Dün biraz temizlik yaptım, akşam da iftara gittik, pert halde yataktan bildiriyorum🤣 Bebişe alt katta uyuması için şundan aldım. Düşme tehlikesi olmadığı için ve tentesiyle, 5 parça tekstil setiyle beraber bu fiyata aldım. İndirime de girmiş size atayım dedim, fikir olsun🥰
Gunaydinnn bugün dinlen artik baya yorulmuşsun canim 🥰 Hadi hayırlı olsunn çok güzelmiş yatağı 😍 fiyatı da gayet uygun🫠

Günaydın kızlar🥰 Dün biraz temizlik yaptım, akşam da iftara gittik, pert halde yataktan bildiriyorum🤣 Bebişe alt katta uyuması için şundan aldım. Düşme tehlikesi olmadığı için ve tentesiyle, 5 parça tekstil setiyle beraber bu fiyata aldım. İndirime de girmiş size atayım dedim, fikir olsun🥰
Güle güle kullanın canim kullanisli🥰
Senin araba koltugu filan haber var mi 😂
Geldi mi merak ettim

Demir olaci bana cok dokunuyor kizlar ya
Dün mutfak karanlikken aldim ictim yattim sonra
Allahim hic rahatsiz etmedi bu sefer
Ayyy dedim ne guzel
Sonra dabah gozumu bi actim
Dun ilac kutusundaki demir ilacinin bitmis oldugu aklima geldi😂😂
Decavit icmisim
Sizin ilaclar rahatsiz ediyor mu
Gyno ferro iciyorum
Resmen midem ve karnimda sanci yapiyor
Hangi vakit icersem iceyim😒

Maşallah kuzuya 🌺🙏🏼
Benimde az kaldı haftaya perşembe gidicem 1 ay olacak neredeyse çok çabuk büyüdü sıpalar 🥹

Demir olaci bana cok dokunuyor kizlar ya
Dün mutfak karanlikken aldim ictim yattim sonra
Allahim hic rahatsiz etmedi bu sefer
Ayyy dedim ne guzel
Sonra dabah gozumu bi actim
Dun ilac kutusundaki demir ilacinin bitmis oldugu aklima geldi😂😂
Decavit icmisim
Sizin ilaclar rahatsiz ediyor mu
Gyno ferro iciyorum
Resmen midem ve karnimda sanci yapiyor
Hangi vakit icersem iceyim😒
Ben 2 haftadır ne vitamin nede kan ilacımı içmedim biraz ara vermek iyi geldi her içtiğimde mide bulantısıyla kusma arasında kalıyordum. Pazartesi tekrar başlicam ama hiç içmek istemiyorum Allah içimi biliyor ya.

Güle güle kullanının içinde tepine tepine büyüsün inşallah 🌺

Eve geldiğim den beri araştryom çok da korkmaya başladım nelere dikkat etmeliym dahiliye randevu aldım 12 gün sonra diyetisyen gıdım bana bir liste çıkarsın
Yok ya çok korkutma kendini sende benim gibi pimpirik çıktın 😸 tatlı fln yeme beyaz ekmek yeme bişey olmaz. Bende şeker yüklemesine geldim bu şey ne kdr iğrenç 🤢

Ben 2 haftadır ne vitamin nede kan ilacımı içmedim biraz ara vermek iyi geldi her içtiğimde mide bulantısıyla kusma arasında kalıyordum. Pazartesi tekrar başlicam ama hiç içmek istemiyorum Allah içimi biliyor ya.
Evet kuzum mide bulantisi cok fena oluyor
Gece mide bulantisindan inleyerek kalktim kac sefer
Rahat uyutmuyor
Demir depolarim cok bostu :KK43:
Magnezyum vermisti zaten onu kullanmiyorum
Troidi ve demiri aksatmamaya çalışıyodum
Ama demir ilaci cok etkiliyor

Gunaydinnn bugün dinlen artik baya yorulmuşsun canim 🥰 Hadi hayırlı olsunn çok güzelmiş yatağı 😍 fiyatı da gayet uygun🫠
Teşekkürler canım.Evet üst kata da park yatak aldım anne yanı, biraz da ana kucağında da uyur, bir de büyüyen beşik var🤣 Bol bol uyumasını istiyorum gibi oldu ama neyse 🤣🤣

Yok ya çok korkutma kendini sende benim gibi pimpirik çıktın 😸 tatlı fln yeme beyaz ekmek yeme bişey olmaz. Bende şeker yüklemesine geldim bu şey ne kdr iğrenç 🤢
Tadı çok kötü gerçekten inşallah canım güzel sonuçlar al ćanm🤲 evet bn çok takıldım bir yanda aşağı birden inen plesnta bir yanda şeker çıktı oturup ağladım tüm gece iyice duygusalstm 🤦🏻‍♀️

Teşekkürler canım.Evet üst kata da park yatak aldım anne yanı, biraz da ana kucağında da uyur, bir de büyüyen beşik var🤣 Bol bol uyumasını istiyorum gibi oldu ama neyse 🤣🤣
Park yatağını yatağını buldun mu ćanm ben yine karar veremedim tek karar verdim beşik ve reflü yatağı oldu

X