2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Alışverişten söz açılmışken aklıma geldi Nisanın 2. Haftasından itibaren taksitli alışverş yasaklanacakmış . Maximum 2 taksit olacakmış şansımıza böyle denk geldi. Şimdi her şeyi almak taksite bağlamak avantajlı aslında ama erken mi bilemiyorum ya

Alışverişten söz açılmışken aklıma geldi Nisanın 2. Haftasından itibaren taksitli alışverş yasaklanacakmış . Maximum 2 taksit olacakmış şansımıza böyle denk geldi. Şimdi her şeyi almak taksite bağlamak avantajlı aslında ama erken mi bilemiyorum ya
Valla benim bankadan mesaj geldi taksitli alisverislerimizle ilgili sizi bilgilendirecegiz falan diye kaldirilacak miymis yani taksit saka gibi

Valla benim bankadan mesaj geldi taksitli alisverislerimizle ilgili sizi bilgilendirecegiz falan diye kaldirilacak miymis yani taksit saka gibi
Nakit avanslar bile 3 olmuş bugün bence taksitleri bitti artık 😞😞 elden taksitle 5 kat fiyatına falan alcaz galiba bu ekonomide bu kdr eşyaya az zamanımız kalmışken nasıl yüklenelim Allah yardımcımız olsun artık. Hastane fiyatları zaten uçuk ay 😩

2. Kez ayrıntılı ultrasona girdim ve asla kendini göstermedi ne yaparsam yapayım yüzünü dönmüyor. Yarın bir daha gidicem rapor yarım kalıyor hep. Bugun hareketi de azalınca endişelendim. Şuan hissediyorum gerçi de.
Benim yerinde durmamasına karnımı delecek kadar hissetmeme rağmen göstermedi rapor yarım kaldı sanırım rekora koştum bende tam 3 kere gittim detaylıya.

Eve geldiğim den beri araştryom çok da korkmaya başladım nelere dikkat etmeliym dahiliye randevu aldım 12 gün sonra diyetisyen gıdım bana bir liste çıkarsın
Kuzum şekeri keseceksin karbonhidratı keseceksin yumurta salata sebzeler ve iyi pişmiş etler olsun menünde. Abur çubura zaten girmiyorum kısacası olması gerektiği gibi sağlıklı besleneceksin düzene girer endişelenme 🙏🏼

Biz bu yüzden tamamlamaya çalışıyoruz Nisan'a kadar. Çoğu şeyi aldik sayılır ama hala eksik bitmiyor

Günaydın kızlar🥰 Dün biraz temizlik yaptım, akşam da iftara gittik, pert halde yataktan bildiriyorum🤣 Bebişe alt katta uyuması için şundan aldım. Düşme tehlikesi olmadığı için ve tentesiyle, 5 parça tekstil setiyle beraber bu fiyata aldım. İndirime de girmiş size atayım dedim, fikir olsun🥰

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-21-23-18-13-056_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-21-23-18-13-056_com.android.chrome.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 56
X