2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar galiba ben bugün bebegin hareketini hissetmeye başladım. Karnımda bir kıpırtı var ama sanki midem bir tuhaf oluyor gibi değişik bir hissiyat. Bu sekilde mi oluyor.

Kızlar günaydın detaylıca çıktık. Çok şükür oglumda sorun yok. Kesin erkek dedi yine değişir mi diye sordum. Suyunun normal olduğunu ama sekeri Çok Çok iyi kontrol altında tutmam gerektiğini söyledi. Bebisim hiç düzgün durmadı ama yandan bir poz verdi böyle. Kilosu az geldi bana 470 gram çıktı
kaç artı kaçsın canım

Kızlar günaydın detaylıca çıktık. Çok şükür oglumda sorun yok. Kesin erkek dedi yine değişir mi diye sordum. Suyunun normal olduğunu ama sekeri Çok Çok iyi kontrol altında tutmam gerektiğini söyledi. Bebisim hiç düzgün durmadı ama yandan bir poz verdi böyle. Kilosu az geldi bana 470 gram çıktı
Oy minnoş oglan maşallah 🧿🥰 kuzum kilosu az olsa söylerdi bence doktor. Ekstra bir şey demediyse hic takılma ona. Şeker için de yapilacakları soylemistir zaten

Hayal bey de gayet iyiydi aslında sorduğum her şeye cevap kendi baya konustu etti riskli gebe olduğum için de olabilir. Bilmiyorum ama güzel geçti yani.

Benimde yarın dört gözle bekliyorum inşallah sağlıklı haberler veririm
Maşallah yakışıklı olucak paşa❣️🤗

COk sukur caním🥰 hersey yolunda cok sevindim
Dr da iyiydi yani
O kadar bosuna korktuk😂
Senle bikac gun aramiz var benimkide 505 gr cikti
Kucuk degil
Kilolu olsa seker derdi var
Kafana takma dr iyi dediyse iyidir
Dogum fiyati konusabildin mi

Maalesef o bekleme süresi gerçekten çok kötü aç karnına o içeceği içmek ayrı bir kötü. Bende bayılacak dereceye gelmiştim haftaya bende gidicem ayaklarım geri geri gidiyo doktorla henüz konuşmadım gerçi 🥹
Ay yatacak bir sedye flan verseler bide nasıl bir uyku bastırıyor anlatamam gebeliğimin ilk bulantisini yaşadım çok şükür 😂😂 3 saat perişanlık gerçekten

Ben ayni oyle oluyorum
Saatlerce hastanede kaliyorum sonrasında
Serum filan…
Yaptirmak istemiyorum
Dr umada söyledim
Aclik tokluk bakariz
Bebegin kilosu normal olursa dedi
Cok gecmis olsun canim
Ins sonucun guzel cikar 🌺
Ay çok fena bişeymis 😂 şimdi evdeyim rahata erdim gulebiliyorum benim suyumda fazlaydı mecbur kaldım yaptirmaya

Maşallah beyfendiyeeee 🥹🩵
Çok sevindim kuzucum güzel geçmesine Khayal bey kötü bir doktor asla değil ikilide bende memnun kalmıştım çok detaylı inceliyor sadece konuşmayı çok sevmiyor 😅
Senin için rapor verdi mi ?
Birde doğum ücretini öğrendin mi ?

Kızlar selam. Doktorun verdiği ilaç yarın akşam bitiyor Çarşamba urolojide tekrar kontrolüm var ama sağ böbrek ağrısından ölmek üzereyim. Bu genişleme doğuma kadar beni bitirecek belli ki 😔 uyku vs haram oldu öyle diyeyim. İnşallah bir çözüm söyler doktor kontrolde. Hapşırırken, öksürürken hele canımdan can gidiyor desem yeri 😔
Geçmiş olsun canım yarın inşallah ilaçla bir ağrında biter 🤲

X