2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Eki Görüntüle 3398136
Çok şık bir pijama buldum hem hastanede üste geçirmlik hemde eve geldikten sonra giymek için şunlardan 2 tane alayım diyorum içine askılıyla misafir gelincede ayıp olmaz bence takım gibi duruyo ne diyorsunuz ?
Guzelmis canim. Ben de pijama arayışındayim. Ama kisa kol uzerine sabahlik sanki mevsim itibaryle daha iyi olur gibi geliyor. Renkleri itibaryle hastane odasinda misafir karsisinda da olacak sekilde siyah mi alsam acaba diye dusundum. Is yerinden arkadaslar falan da gelir simdi. Kafamda bir sürü soru🤣🤣

Ana kucagi elektrikli ve elektriksiz olanlardan, bebek arabasi, park yatak, reflu yatagi, bebek kamerasi, 0-3ay kiyafetleri, hastane çıkışı, emzik, gogus pedi, gumus kapak, sut saklama poseti, alt acma, islak mendil, puset ortusu-carsafi-yastigi, emzirme önlüğü, yatak carsaf nevresim seti, aklima gelenler bunlar simdilik canim. Epey bisey almışım 🤣🤣 ustelik ne olacagi belli olmaz 30.haftaya kadar durayim kafasindayken aldim hepsini🤣🤣 e bebek indirimleri sagolsun. Biraz da aradan cikmasi iyi oldu. Hepsi son zamana kalsa zor olacakti
Şu modda takılıyoruz🤣👇🏼

Eklentiler

• IMG_20240308_153955.jpg
    IMG_20240308_153955.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 59
Guzelmis canim. Ben de pijama arayışındayim. Ama kisa kol uzerine sabahlik sanki mevsim itibaryle daha iyi olur gibi geliyor. Renkleri itibaryle hastane odasinda misafir karsisinda da olacak sekilde siyah mi alsam acaba diye dusundum. Is yerinden arkadaslar falan da gelir simdi. Kafamda bir sürü soru🤣🤣
Benim 2 tane geceliğim var canım sabahlıklı falan pijamam yok bunu askılıyla giyip üstünü sabahlık gibi önü açıkta kullanırım ben gelen giden olunca öyle üste atar normalde askılıyla dururum çok şık hoşuma gitti 🤓

Kızlar size bir şey soracağım gogsunuzden sizinde bazen bir sıvı geliyor mu çok az miktarda benim bu haftalarda böyle bir şey olmaya başladı normal bir şey mi bilmiyorum

Kızlar size bir şey soracağım gogsunuzden sizinde bazen bir sıvı geliyor mu çok az miktarda benim bu haftalarda böyle bir şey olmaya başladı normal bir şey mi bilmiyorum
Uygulamada görmüştüm. Normal olarak kabul ediliyormuş

Eklentiler

• Screenshot_20240229_213642.jpg
    Screenshot_20240229_213642.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 46
Benim 2 tane geceliğim var canım sabahlıklı falan pijamam yok bunu askılıyla giyip üstünü sabahlık gibi önü açıkta kullanırım ben gelen giden olunca öyle üste atar normalde askılıyla dururum çok şık hoşuma gitti 🤓
Bence de çok şık. Söylediğin gibi canlandı gözümde ve gayet hoş duruyor. Ben pijama takımını netten cesaret edemiyorum yaa. Bacak boyum uzun ve bir iki defa netten aldığım pijama kapri gibi durdu🤣 Benim de bir gecelik ve pijama takımım var ama oğluşla takım olalım istiyorum, bu yüzden şehre gidince bakacağım bakalım hastane çıkışına bi karar versem, bir şekilde kendime uyduracağım bir şeyler 😄

Kızlaaaarr, elele madre anne yanı beşik stoklara girmiş bekleyen varsa bilginiz olsun ben kaptım hemen <3 :)

Bence de çok şık. Söylediğin gibi canlandı gözümde ve gayet hoş duruyor. Ben pijama takımını netten cesaret edemiyorum yaa. Bacak boyum uzun ve bir iki defa netten aldığım pijama kapri gibi durdu🤣 Benim de bir gecelik ve pijama takımım var ama oğluşla takım olalım istiyorum, bu yüzden şehre gidince bakacağım bakalım hastane çıkışına bi karar versem, bir şekilde kendime uyduracağım bir şeyler 😄
Takım olayını nasıl tuttururum bende bilmiyorum kızımla aynı saç aksesuarlarını taktık oğlanla nasıl yaparız ki 🤓 Benim en sevdiğim renk mavi ordan kurtarırız gibi 🫠

Takım olayını nasıl tuttururum bende bilmiyorum kızımla aynı saç aksesuarlarını taktık oğlanla nasıl yaparız ki 🤓 Benim en sevdiğim renk mavi ordan kurtarırız gibi 🫠
Renk uyumu zaten benim isteğim de. Kızımda kırmızı-beyazdı benim geceliğim, onun hastane çıkışı da kırmızı-beyazdı. Şimdi aslında yeşil istiyorum ikimizinkini ama bu renklerde güzel hastane çıkışı bulamadım. Hep ayıcıklı filan var, düz ama özelliği olan bir şey istiyorum. Fotoğraflarda güzel bir hatıra kalsın diye.

İyi akşamlar kızla bugün 21 haftalık olduk çok şükür ama bir sıkıntım var afedersiniz makat ağrısı var bende böyle uzanıyo olsam bile hissediyom ara ara geliyor geçiyor acaba sebebi ne bunun

arasta arasta bugün ayrıntılı ultrasona girdik sonra işyerine geçtik öğleden sonra 2 tane arka arkaya dondurma kasesi kırıldı bir saat sonra çay bardağı patladı 😱 işyerinde ilk defa bişey kırıldı korktum valla aklıma sen geldin 🥹

Kızlar ayrıntılımız güzel geçti çok iyi herşey yolundaymış sadece plasenta aşağıda biraz dedi ilerleyen hafta konuşuruz dedi bi sıkıntı olur mu?
Şeker yüklemesini de tavsiye etmedi doktorum ben zaten seni yakından takip edicem özel muayene bunu gerektirir dedi. Ben yaptırmicam onu. Yğzünü de tam göstermedi yüzükoyun yatıyor der dürttü mola verdi yine de uyanmadı hareket etti ama kolunu çekmedi 🤣🤣 yan profil iyi çıktı ama 😍
IMG_5902.jpeg
IMG_5897.jpeg

arasta arasta bugün ayrıntılı ultrasona girdik sonra işyerine geçtik öğleden sonra 2 tane arka arkaya dondurma kasesi kırıldı bir saat sonra çay bardağı patladı 😱 işyerinde ilk defa bişey kırıldı korktum valla aklıma sen geldin 🥹
Geçmiş olsun, nazarlar çıkmış hep. Bu kadar tesadüf olamaz ard arda.

X