2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kızlar ben bişey soracağım. benim göğüslerim bayağı büyüdü, artık kullandığım sutyenler rahatsız etmeye başladı. hamile sutyeni diye arattığımda emzirme sutyenleri çıkıyor karşıma, daha büyük bir beden normal sutyen mi kullanmalıyım, siz nasıl yapıyorsunuz? şu sutyen arkasına genişleticilerden alsam iş görür mü acaba bir müddet daha, yoksa rahat ettirecek özel olanlar var mıdır?

kızlar ben bişey soracağım. benim göğüslerim bayağı büyüdü, artık kullandığım sutyenler rahatsız etmeye başladı. hamile sutyeni diye arattığımda emzirme sutyenleri çıkıyor karşıma, daha büyük bir beden normal sutyen mi kullanmalıyım, siz nasıl yapıyorsunuz? şu sutyen arkasına genişleticilerden alsam iş görür mü acaba bir müddet daha, yoksa rahat ettirecek özel olanlar var mıdır?
Canım ben normalde büyük göğüs görüntüsünden hoşlanmadığım için ince sütyenler tercih ediyordum. Sirttan en dar kısmı ile takılan, benim gebelik belirtim göğüs büyümesi olmuştu hala aynı sutyenlerimi kullanabiliyorum ama sırttan en geniş olacak şekilde ayarlayarak. Ne kadar idare eder hiç bilmiyorum ama büyümeye devam ediyorlar gibi 🤦🏻‍♀️

Canım ben normalde büyük göğüs görüntüsünden hoşlanmadığım için ince sütyenler tercih ediyordum. Sirttan en dar kısmı ile takılan, benim gebelik belirtim göğüs büyümesi olmuştu hala aynı sutyenlerimi kullanabiliyorum ama sırttan en geniş olacak şekilde ayarlayarak. Ne kadar idare eder hiç bilmiyorum ama büyümeye devam ediyorlar gibi 🤦🏻‍♀️
ben de normalde en darda kullanırdım, şimdi en genişte kullanıyorum ama biraz fazla kilo aldım, artık sıkmaya ve rahatsız etmeye başladı. daha büyük bedenle devam etsem iyi olacak galiba.

Günaydın kızlarr hepiniz iyisinizdir inşallah❤️🌸biz de bugün detaylıdaydık 22+0 oğluşum uzanmış istifini bozmadı ama şükür iyi 470 gram 28 cm boyu 🥰

Eklentiler

• IMG_20240306_104628.jpg
    IMG_20240306_104628.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 79
Canım nasıl oldun? Senden de, TurnaBulut'tan da hayırlı haberler bekliyoruz. Aklım sizde🥺
yaa çok teşekkür ederimm doktorum enfeksiyondan olabileceğini söyledi. şase ilaç verdi ama dün gece 9da uyuyakalmışım bu gece kullanıcam o yüzden. şuan daha iyiyim kramp yok, kızçem de sağolsun vurup duruyor ben burdayım diye. içim rahat şuan o yüzden çok şükür :') :))))) <3<3

Ben aynı sütyenlerimi kullanıyorum hala göğüslerim büyüdü ama sırt kısmından sıkmıyor. Altı telli süngersiz olan sütyenlerle daha rahat edebilirsin. Emzirme sütyenleri de güzel bu arada normal sütyen kalıbında olanlar var

X