2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın kızlar... Çok karşık bir soru sorcm şimdi bnim bugün hastane kontrol günüm bildiğiniz üzere cinsiyet hala neet değil şimdi birşeyler yesem gitsem acik da çikolata açar diye düşündüm ..ama şimdi şeker yüklemesi de yapılıyor onada aç gidilmesi gerekiyor diye biliyorum birde şeker yüklemesi 24 haftalık yaplyo ben tam 23 haftalık oldum bugün sizce yaparmı yapmazmi açmı gidim tok mu lütfen bana da bir fikirrrr içinden çıkamıyorum 🙈

Yok hayır ama rahmim ters benim bununla alakalı mı onu bilmem 🤔 ya bu tür şeylerin sezeryan lada alakası olduğunu düşünüyorum sezeryanda doktor içimizi temizleyip kapatıyor ya Rahim yapışıklığı oluyormuş bu da yapar mı acaba onu ama bu sefer daha net fark ettim bu tür ara kanamaları ya ayın 6sında regli başlangıcında yada 12sinde sonunda yaşıyorum hiç şaşmıyor garip ya Allah korusun yinede
Çok ilginç gerçekten aynı tarihte lekelenmen. Sezaryenliyim ama bu sefer kahve leke bile olmadı kızımda pembe kahve lekelenmem olmuştu mesela bence tamamen gebelikten gebeliğe değişiyor iyi olunda gerisi mühim değil canım geçmiş olsun 🌺🙏🏼

Günaydın kızlar... Çok karşık bir soru sorcm şimdi bnim bugün hastane kontrol günüm bildiğiniz üzere cinsiyet hala neet değil şimdi birşeyler yesem gitsem acik da çikolata açar diye düşündüm ..ama şimdi şeker yüklemesi de yapılıyor onada aç gidilmesi gerekiyor diye biliyorum birde şeker yüklemesi 24 haftalık yaplyo ben tam 23 haftalık oldum bugün sizce yaparmı yapmazmi açmı gidim tok mu lütfen bana da bir fikirrrr içinden çıkamıyorum 🙈
Bence yapmamalı 24. Hafta demelerinin sebebi var. Ki 28e kadar yapılıyor bir dahaki kontrolün zaten 27. Haftana denk geliyor ben olsam tok gidip bi dahaki kontrolde yaptırırım canım

Bence yapmamalı 24. Hafta demelerinin sebebi var. Ki 28e kadar yapılıyor bir dahaki kontrolün zaten 27. Haftana denk geliyor ben olsam tok gidip bi dahaki kontrolde yaptırırım canım
Ya bende öyle istyorum ama devlet sırra bulmak o kadar zor ki yani bunlarda bulunca sanki yaptrcaklar

Yok hayır ama rahmim ters benim bununla alakalı mı onu bilmem 🤔 ya bu tür şeylerin sezeryan lada alakası olduğunu düşünüyorum sezeryanda doktor içimizi temizleyip kapatıyor ya Rahim yapışıklığı oluyormuş bu da yapar mı acaba onu ama bu sefer daha net fark ettim bu tür ara kanamaları ya ayın 6sında regli başlangıcında yada 12sinde sonunda yaşıyorum hiç şaşmıyor garip ya Allah korusun yinede
Düzenli olması senin vücudunun normalin bu olduğunu gösteriyor olabilir canım. Çok şükür bir sorun yokmuş. Bundan sonra görünce şaşırmayız en azından. Ay neler var duyuyoruz. Garip geliyor 9 ay normal adet görenler var. 3milyardan fazla genimiz var. Bir harf farkı bile fenotipi etkiliyor.

Kızlar günaydın doğum sonrası giymek için lohusa takımı aldınız mı? İnternete pek güvenemedim ama tavsiye edebileceğiniz kaliteli yerler var mı? Bir de çok caf caflı şeyleri sevemiyorum ya :KK70:

Kızlar günaydın doğum sonrası giymek için lohusa takımı aldınız mı? İnternete pek güvenemedim ama tavsiye edebileceğiniz kaliteli yerler var mı? Bir de çok caf caflı şeyleri sevemiyorum ya :KK70:
Günaydınlaar, suwen penti ikisindende memnun kalmıştım 2 sene önce. İnternette artış collection var onlarda çok güzeller, catherines var kumaşları çok güzel. Bu arada işin içine "lohusa" girince fiyatlar uçmaya başlıyor. Önü düğmeli (emzirmek için) elbiseler, alt üst takımlarda iş görüyor bilginiz olsun. Geçen gün lcw'den bambu pijama takımı aldım 210₺ mi ne, markası sude diye geçiyor. Bu kadar tiril tiril yumuşacık kumaştan 3lü takımı nasıl o fiyata aldım bilmiyorum ama hamile halimde çok rahat oldu evde. Oradanda güzel parçalar çıkıyor gerçekten tercih edebilirsiniz.

X