2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar benim iç organ terminim tam 23 haftamın ilk gününe denk geliyor ya acaba çok mu geç otomatik doğum tarihi sordular o güne verdiler ama bebeğim önden de gidiyor bir kaç gün bilmiyom arayıp tekrar termin mi yapsam acaba

Geçmiş olsun cnm bende en son 2 yıl önce hasta oldum hamileliğimde ilk 3 ayda 3 kere hasta oldum hapşırığı öksürüğü çok zorladı şimdiye kdr iyi geldim bakalm sağlıklı olalım sağlıklı doğuralım ya

Sağolasın canim benim sana da geçmiş olsun. Ay hiç sorma valla bende öyle ne öksürüğü bitti ne hapsirigi. Antibiyotik, inhaler, burun spreyi ne varsa verdi de doktor gebelikte kullanılanlardan inşallah hemen geçer.

Kızlar Nisanur ismimi güzel Kevser yada Saliha mı ben Nisanur ismini çok sevdim eşim bunlarda güzel dedi biz karar almıştık o erkek olursa isimlerini koyacaktı ben kız olursa Kevser ve salihayıda beğendim ama hatta neden olmasın diye düşündüm ama dönem değişiyor çağ değişiyor günlük hayatındada ona uyum sağlıyacak bir isim istiyorum

Nisanur ismi hoş geldi bana canım kulağa hoş geliyor bu isimle bi sorun da yaşamaz bence. Ben de isim seçerken senin gibi düşündüm sonuçta hayatlarının sonuna kadar okul çağlarında keşke koymasaydın demesini istemez hiçbir anne. Ama bence Nisanur gayet uygun hoş ve anlamlı

Bnde Nisanur çok hoş geldi hata isimleri okurken Nisanur direk dedim

Günaydın arkadaşlar geceden beri blki on kez tuvalet çıktım hala devam ediyor noormalmidir sizce
Günaydın canım idrara geceleri bende iki saatte bir gidiyorum eşlik eden başka bir rahatsızlık var mı ya da gittiğinde aslında yokmuş da sana öyle gelmişse normal değil ama varsa ve gittiysen bence normaldir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…