2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
biz de düşünüyoruz düşünüyoruz yok başka isim olmuyor adlarıyla yaşasın sağlıkla büyüsünler.
Amin inşallah canım yok ya biz rüzgara taktik çok heyecanlı beşiği kurmuşum toplayamiyorum gidip gelip bakıyorum birde üstüne birşey koyuyo oğlum nerede diyorum odasından bağırıyor rüzgarın beşiğinde yavrum o kadar bağlanmış ki her gün bir kez soryo anne hareket ediyor demi evet demesem karnmla konuşuyor lütfen gl bizim aile cok güzel sana gofret alcm bak lütfen diyor

ayy benim kızım da öyle sürekli konuşuyor elş karnımda karnımı öpüyor yavrum benden daha heyecanlı. çok güzel abla abi olacaklar.

Selam kızlarrr bişey sorcam benim bebişin hareketlerini genelde kasığıma doğru alt tarafta hissediyorum daha çok arada sadece göbek deliğimin oralara vuruyor normal mi hep aşağılarda bu çocuk21. Hftamdayım
benim de aynı öyle ara ara göbeğimin etrafında ama mütemadiyen kasıkta. dün ben de bu durumu soracaktım druma unuttum çıktım geldim ama herşey yolundaydı aşağıda filan demedi bana bence normal

Selam kızlarrr bişey sorcam benim bebişin hareketlerini genelde kasığıma doğru alt tarafta hissediyorum daha çok arada sadece göbek deliğimin oralara vuruyor normal mi hep aşağılarda bu çocuk21. Hftamdayım
Benimki de aşağıda canım dediğin gibi 22+1 deyiz bizde. Hatta videosunu da çektim hatıra kalsın diye net görünüyor dışarıdan

Selam kızlar bugün alışverişe gitmiştim ilk defa kızımıza Birşeyler aldık dua ettim Allahım pişman ettirme dedim milletin dediğini kulak ardı ettim çok birşey almadım ama aldıklarım da baya uyguna geldi kışlık felan yazlık bir kaç birşey baya güzelmiş kendime hiçbirşey almadım unuttum kendimi artık başladım durduramam galiba kendimi

çok iyi yapmışsın canım kızın güle güle günlerde giysin

Benim de hep tekmeler kasıkta. Sebebini dün detaylıda öğrendik ayakları orda dik duruyor yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…