2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hoş buldum ben ağustos annelerinden geliyorum ama sizi de takip ediyorum uzaktan temmuz sonu da doğabilir diye
olabilir tatlım 38 de doğar ortalama cocuklar ben bıle hazıran annelerıne kayar mıyım dıye cekiniyorum 36 dan sonrası normal zaten hastane çantamızı hazır etmemiz iyi olur

olabilir tatlım 38 de doğar ortalama cocuklar ben bıle hazıran annelerıne kayar mıyım dıye cekiniyorum 36 dan sonrası normal zaten hastane çantamızı hazır etmemiz iyi olur
Ben 30 da hastane çantamı hazır etmeyi düşünüyorum her ihtimale karşı 38 i beklemeyen aceleci bebişlerde çıkabiliyor çünkü hazırlıksız yakalanmak istemiyorum ben neredeyse tüm ayları takip ediyorum

aynen hazırlıklı olmakta fayda var.

Kızlar günaydın yemek yedikten sonra karnı ağrıyan oluyor mu ? 1 haftadır her öğün sonrası 1 dakika süre boyunca karnım ağrıyor kramp giriyor gibi aynı durumda olan varmı ?
Benim de öyle maalesef yaraım saat uzanıyorum yemek sonrası aşırı bi şişlik hissi kramp sonra geçiyor

21.haftada kalcamda çok keskin bir ağrı var. Normal mi?oturduktan sonra kalkmaya çalışırken adım atarken yürürken bir müddet devam ediyor kötürüm gibi kalıyorum bazen nedir bu anlam veremedim
Siyatik sinir ağrısıymış bende de sol tarafta oluyor bazen sol bacağımı adım dahi atamıyorum kilitlenip kalıyorum belime doğru çekiyor. Normalmiş ama fazla hareketliydim Ankara’da çok gezdim dinlenmek gerekiyor.

İnşallah bugün daha iyi olursun sen en son demiştin hiç hastane gitmek istemiyorum salgın var diye gitin gibi düştün
Evet gerçekten MedicalPark bile devlet hastanesi gibi kalabalık nereye gideceğimi sapıtıyorum artık o kadar maske tak dezenfektanlarla gez bişeye yaramadı sağlık olsun kuzum bunla atlatalım

Selamlar, nasılsınız kızlar? Bu aralar işler yopun pek giremiyorum. Ben şu vitaminlerden tiksinmeye başladım. Nasıl devam edeceğim bilmiyorum. Özellikle balıkyağı hem kocaman, hem tadı kötü, kendimi iyice hazırlamam gerekiyor içmek için. bir de demir ilacı verdi doktor, onun da çok kötü bir tadı var, sadece kendim için olsa şimdiye çoktan bırakacağım da çocuğu etkiler diye kullanmaya zorluyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…