2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tuvalet mevzusu böyle gidicek malesef kızlar ya ilk hamileliğimde de öyleydi şimdi yeniden başladı benimde. Bazen 3-4 defa bazen 1-2 defa kalkıyorum. İlerleyen aylarda dışarı çıkarken zorlanıyordum tuvaletim gelirse diye (dışarda tuvalete girmeyi pek sevmiyorum)

Bebek arabasını kabin boy olarak tercih eden var mı? Varsa tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır? Benim maxi cosi lara2 radarımdaydı sonradan bir kaç kötü yorum duyunca soğudum. Şu aralar chicco we beğendim. Cybex falan eminim güzeldir ama ikinci çocuk olduğu için çokta para vermek istemiyorum hali hazırda güzel bir bebek arabam var zaten onu doğucak kızım için kullanıcam, büyük oğlum içinde hafif kolay açılıp kapanan kabin boy alıyım dedim.

Prego Aria plus tercih ettim ben isterseniz araştırın çok hafif bebek arabası kullanımı çok rahat katlaması ve açmasını tek elinle bile yapabilirsin uygunda

Eklentiler

• 1000050650.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 87
  • 1000050635.jpg
    138,9 KB · Görüntüleme: 86
Ben goody x plus aldim canim. Sürüşü acilip kapanmasi hosuma gitti

Ben bagi neo multicolor aldım çok hafif sürüşü aşırı rahat tek elle açma kapama yapılıyor

Kızlarr, beşik olarak park beşik mi düşünüyorsunuz yoksa ahşap anne yanı mı mantıklı? ben sadece yatak odasında kullanacağım yani odaya falan taşımıycam oda için bu küçük taşınabilir beşik alacağım. ilk etapta park yatak mantıklı gelmişti sonra zaten taşımıycam ahşap mı alsam diye düşünüyorum. sonra park beşik daha işlevsel geliyor park beşiğe kayıyorum çok kararsızım. İlk bebişlerinde Park beşik aldım memnumum ya da değilim diyen var mı aranızda?

Bakalım benimde içime nisanur ismi sindi bakalım ne koyacağız

Park beşik daha iyi ben memlekete giderken bile katlayıp götürüyorum onda uyuyor oğlum

Bn şuan buradaki arkadaşlar sayesinde özelikle EdaUl sayesinde park aldım ama dâha önce kulanan arkadaşlarımda vazgeçilmezi olmuştu şimdi iyki aldım diyorum almasam içimde kalacaktı

Ben almamıştım ilk çocuğumda. Ananeye babaneye gittiğimde ya da bir yere oturmaya gittiğimizde geriliyordum. Yatacak yer ayarla, düşmesin diye yastıklarla destekle et. Sürekli herkese nerede yatırabilirim diyaloğuna gir et. 3-4 defa gündüz uykuları oluyor büyüdükçe 1 e düşüyor. Bir süre sonra illa ki evden çıkıp oturmaya çaya kahveye gitmek istiyorsunuz eşe dosta ne biliyim akrabaya falan, ve uykusuyla çakışıyor illaki. Her gittiğim yerde insanlarda yastık iste et ben çekiniyordum. Babanesi sağolsun dayanamadı aldı 6 aylıktı oğlum. Elim ayağım oldu. Sadece tatile değil böyle gezmelere gittiğimde de kullandım, 18 aylık oldu hala kullanırım. Alıp pişman olan olduğunu hiç sanmam canım. Net tavsiye.

Eevetttt bnle oğlum kazandık eşim de çok sindi içime diyor ama gerçekten sanki o olsun başka hiç bir isim düşünemedim bizde çok seviyoruz
biz de düşünüyoruz düşünüyoruz yok başka isim olmuyor adlarıyla yaşasın sağlıkla büyüsünler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…