2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok az kalmış zaten canım maşallah saglikli bebiş cumartesi yüzünü net görürsün belki daha iyi olmuş hatta
Gördüm kuzum yüzünü net paylaştım fotosunu
Sırtını dönmediği için kalbinin tam pozisyonunu alamadı geçiştirmek istemedi az kaldı evet çok şükür sağlıklı

Haklısın çok canım ama işte bir yere kadar kulağımı tıkıyabiliyom herkes olumsuz
Kendi mutsuzluklarına bizleri de alet etmek istiyorlar bende başlarım internet alışverişi çok seviyom Galiba başlıycam

Acı tecrübelerimiz oldu tamam da Allah göstermesin 8. Ayda alıp doğduktan sonra herşeyin yolunda gideceğinin garantisi nedir ben bunu anlamıyorum. Anne kendimi böyle iyi hissedicem derse anlarım hakta veririm ama şu erken geç muhabbeti fazla can sıkıcı kötü yorumları da acı tecrübeleri de kenara bırak kuzum için nasıl rahat edecekse öyle davran gerisi Allah’a emanet

Çokkk haklısın canım benim başlıycam inşallah yoksa bu gidişle bebek doğar daha alışveriş yapamam

kötüyü düşünme... imkanın varsa al tabiiki. bugün aldığın yarın zamlanıyor öyle bi devirdeyiz. ben aceleciyim hemen almak istiyordum ama bu ara hesapta olmayan ama güzel de olan bi durum oldu bizim için o yüzden önümüzdeki iki ay kemerleri sıkmamız gerekiyor sonrasında rahata ereceğiz inşallah, gidip toplu alışveriş yapmaya karar verdik o yüzden. ama diyorum ya ben yine de erken erken ve imkan doğrultusunda alma taraftarıyım. şuan beğendiğim oda takımı iki aya kimbilir ne olacak.
kaybın için üzgünüm, düşünmemeye çalış her gebelik aynı olacak değil benim de 2 kaybım var tabiiki endişeliyim ama insan hissediyor ya ne bileyim. biliyorum yani bebeğimi kucağıma alacağımı hissediyorum:) sen de hissettir bebişine sürekli burdasın güzel bebeğim de :) <3

Amin canım inşallah gerçekten de öyle o kadar çok indirim gördüm ki alsam baya bir kar yaparım hani her türlü canı sağolsun bebeğimin ama fuzuli harcamaya da gerek yok bende başlıycam inşallah alışverişe

Hesapta olmayan, ama güzel de olan şeyler harikadır Bu tarz olumlu hayat sürprizlerine bayılırım. İki ay göz açıp kapayıncaya geçer. Umarım oda takımını da, her şeyini de kolayca alırsın.

Ben de kıyafetleri aldım ama poşet içinde duruyorlar Bakalım nasıl dolap alıcam, bizim dolaplar full. Poşetten çıkarıp sevip sevip yerine koyuyorum

Kizlar yenidogan ve 0-3 ay aldiklariniz uzun kollu mu bir de kacar adet aldiniz
Yanlış hatırlamıyorsam 6 kısa kollu zıbın, 3 patikli-3 patiksiz alt, 2 uzun kollu tulum ve alt üst takım, 3 kısa kollu şortlu tulum, bir şort bir tişört almıştım. 4-5 kolsuz zıbın da alır kıyafet faslını kapatırım yazlık. El altında bunlar yeter, yetmezse mağazaya uğrayıveririm:))

aynı ben, almış olduğum kıyafetleri çıkarıp çıkarıp bakıyorum bi dolap bi şifonyer alınacak oda takımından da kastım ya gerçekten böyle sürprizlere pek alışkın değilim ama kızımın şansına olduğunu düşünüyorum. boşuna bebek bereketiyle gelir demiyorlar... istesek olmayacak olan bir şey tereyağından kıl çeker gibi önümüze geldi. ortağımızla bi anlaşmazlık oldu ve ayrılmaya gidildi ama biz devam edeceğiz zaten iş konusunda bilgili olan kısım eşimdi. ben de muhasebeye bakıyordum. ister istemez bi hak ediliş ödemeleri yapıcaz bir iki ay ama sonrasında kendi işimiz olacak inşallah... kızımı da burda büyütmeyi düşünüyorum. normalde olacağına inanmazdım o yüzden bebek bereketi bu yea diye geziniyorum alınır o yüzden hepsi acelemiz yok biz bekleriz de inşallah fiyatlarda bekler
Allah hepimizin gönlüne göre versin. Hepsi olacak yeter ki sağlıkla doğsunlar :) <3

Çok da iyi olmuş, pek de iyi olmus. Hayırlı olsun kendinize ait işiniz. Bol kazançlar dilerim. Her şey alınır, sağlık olsun yeter ki. Belki fiyatlar beklemez ama kazancınız öyle bir artar ki, fiyatlar umrunuzda olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…