2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Selam teyzoşlar 😍
Bugün ayrıntılı ultrasona girdik 21+6 yız
22+2 çıktı boyu 26 cm kilosu 501 gram 🤗
Böbreklerde genişleme olduğu için takip edilecek birde rahim ağzı uzunluğu sınırda ama emin olamadim alttan bakmak lazım dedi erkek olduğu için o an hazır değildim kendi doktoruma göstereceğim devlette 33 ölçmuslerdi bu 26 dedi bian önce alttan baktır dedi erken doğum riskine karşı 😐 haftaya gideceğim inşallah öyle bişey yoktur
Köfte dudak küçük döt yaaaaaaaaaaaa ne güzel göstermiş yüzünü maşallah 🥹🩵
İkiside takiple hallolacak şeyler sen canını sıkma iyi olsun da önlem alınır 🌺

Selam teyzoşlar 😍
Böbreklerde genişleme olduğu için takip edilecek birde rahim ağzı uzunluğu sınırda ama emin olamadim alttan bakmak lazım dedi erkek olduğu için o an hazır değildim kendi doktoruma göstereceğim devlette 33 ölçmuslerdi bu 26 dedi bian önce alttan baktır dedi erken doğum riskine karşı 😐 haftaya gideceğim inşallah öyle bişey yoktur
Burna bak yaaa maşallah estetikli gibi 😍 Çözülür, sakın üzme kendini.

Selam teyzoşlar 😍
Oy maşallah kuzuya yoktur inşallah bir şey canım 🙏

Büyük oluncada ayağından toplanıyor bi kaç tane olması elbette zarar değil benim aldığım patikli altlarda var ama sadece yenidoğanda sonrası patiksizden devam hevesin kalmasın kuzucum al nolcak bi kaç patikli tulumdan güle güle giysin minnoş 🩵
Aman kıyafet alt tarafı sonradan da alınır eksiği gediği canım 🫠
Yaaa di mi 😍😍 o kadar merak ediyor ve özlüyorum ki bebeğimi hemen geçsin zaman da kavusalim istiyorum valla şuan kafamda hep o var. 🙈♥️

Selam teyzoşlar 😍
Ayyy yerim ben onu ne tatlı çıkmış ay maşallah annesi 🧿🧿😍
Belki ölçümde hata olmuştur canım benim inşallah kısalık yoktur iyi haberini bekliyoruzn🙏🙏

ayyy ben de yaaa detaylı tarıhım de bellı degıl cuma gunu soyleyecekmiş. cumartesı gıttıgımde ugrastı ama hep yuzunu kapattı bebeğim çok merak ediyorum yuzunu yaaa
Benim de bir onceki gidisimde hep kapaliydi yuzu. Son randevuda hemen oncesinde cikolata yedim. Kipir kipirdi. Yüzünü de gorebildik canim. Aklinda olsun. Atistir biseyler

Çok tombiş bir bebek değilse ki benden tombik bebek zor çıkar 0-3 aylıkları tepe tepe kullandık. 0-1 aylık olanlardan çok almamak lazım. 2 aylıkken 3-6 giydirdiğimi hiç hatırlamıyorum canım. 10 tane uzun kollu body alt takım yada tulum. Yenidoğan 5li setler var onlardan 4 takım şapkalı eldivenli falan birde kısa kollu şortlu tulumlardan da 5-10 parça olsa yazı deviririz. Evdeyken bildiğimiz çıtçıtlı zıbınlada duruyor zaten. İhtiyaç halinde indirim yakaladıkça falan yine alınır.
Direkt 3 aylık olanlar çocuğun üstünde dönüyor ve mevsim zaten kışa dönmüş olacak 🤓
Çok teşekkür ederimm :) zıbın peki?

Burun konusunda şanslı az çok tahmin ediyordum ama diğer yerlerini asla tahmin edemiyorum ve şuan kimseye benzemiyor 😂😂😂
Burnunu bol bol cek her açıdan çocukluğunda filan. Eğer büyüyünce ünlü olursa "bakın estetiksizim" diye ispatı olur🤣 magazinciler estetiğe pek meraklı ya o bakımdan 😅

Çok teşekkür ederimm :) zıbın peki?
Düz iç zıbından bahsediyoruz dimi ? Zıbın 15 tane falan olsa yeter canım 😌
Biz ağustosu full zıbınla geçirdik şöyle 🥹 IMG_2355.jpeg

Eger dr dan memnun kaldiysan foto cok onemli degil canim saglik olsun
Onemli olan guzelce bakmis olmasi
Devlet bende acaib hüsran Allah mecbur etmesin artik kapısından gecmem hamileyken🤕
Hiç memnun kalmadım 10 dk da oldu biti oldu ve şuara maalesef özelede gidemiyorum 2 buçuk ay bekledim bide

Eklentiler

• IMG_20240226_173045.jpg
    IMG_20240226_173045.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 82
X