2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
bizimki numara vermiyor galiba😢
Mail vermisti tahlil sonucumu o sekilde atmistim
Bende hemen gitmemistim ayrintili iyi gelince 10 gun sonra filam gittim😂
Aa gelmemissin
Ama kotu bisey olsa bie haber verirlerdi demisti
O çok kötü işte ya üzdü ☹️ gerçi hastanenin en yoğun doktoru bir taraftan normal diyorum ama
Kızımın doktoruyla insta wp telefon her türkü konuşuyorduk hala takipleşiyoruz yorum falan yazıyor bana 🤓

Kızlar Babybjörn anakucağının muadili Pierre Cardin Plume Ana Kucağını inceledim geçen yakından hiç fena gelmedi, fiyatı da çok uygun. Yakınlarınızda kullanan var mı bu ürünü? Yorumlara baktım güzel şeyler yazmışlar. Babybjörn de alırım sorun değil ama sevmezse o parayı çöp de yapmak istemiyorum. Kafam karıstı🤔
Çok yakın bir arkadaşım kullanıyor şuan, aşırı memnun canım

O çok kötü işte ya üzdü ☹️ gerçi hastanenin en yoğun doktoru bir taraftan normal diyorum ama
Kızımın doktoruyla insta wp telefon her türkü konuşuyorduk hala takipleşiyoruz yorum falan yazıyor bana 🤓
Ben gecen gittigimde soracaktım unutmusum
Belki suan farklidir
Sor mutlaka yinede

Havaya göre şekil alıyor merak etme ama yaz bebeği bir kolsuz zıbın bir çorapla geçiyo gün uyuduğunda Müslin battaniye bitti gitti. Patikli tulumlar çok kastırıyor ve hızlı büyüyorlar bence patiksizler daha kullanışlı. 0-6 ay aldıklarım mevsimlik oldu benim 3-6 alacaklarım kışlık olur henüz onlara girmedim 🤓
Ben sonbahar ve kış için patikli tulumlar aldım canım ama büyük beden aldım onları. Görüp begendiklerim oldu onlari 3-6 ay aldık eşim bir iki tane şey beğendi daha bir kışlık onları da 6-9 aylık gibi aldık daha eksik çok ya. Migrosta bebek bezinde indirim vardı onu aldık falan da. Ay sanki daha alacağım şeyler var da unutmuşum gibi geliyor. Kardeşimle eşi de alışveriş yapmış benim bebise Allah'tan fotosunu attılar onlar da patiksiz almışlar onlar yeter herhalde. Ay bir dogsunlar da hele 😍😍Zaman hem hızlı hem yavaş geçiyor gibi.

Kizlar benim gibi sürekli bir halsizlik devamlı yatma isteği olan var mı tabiki böyle bir şansım da yok hem calisiyorum hem bir çocuk daha var vs. Ama çevreme bakıyorum insanlar insanlar hamile enerjik ben hep hasta gibiyim. Fazla ayakta kalamiyorum carpintim başlıyor hep halsizim vitaminlerimi tam alıyorum ama yorgunum bişey yapasim yok :KK43:
Benim de aynı gerçi eskiden de çok enerjik bir insan değildim iyice beter oldum

Ben sonbahar ve kış için patikli tulumlar aldım canım ama büyük beden aldım onları. Görüp begendiklerim oldu onlari 3-6 ay aldık eşim bir iki tane şey beğendi daha bir kışlık onları da 6-9 aylık gibi aldık daha eksik çok ya. Migrosta bebek bezinde indirim vardı onu aldık falan da. Ay sanki daha alacağım şeyler var da unutmuşum gibi geliyor. Kardeşimle eşi de alışveriş yapmış benim bebise Allah'tan fotosunu attılar onlar da patiksiz almışlar onlar yeter herhalde. Ay bir dogsunlar da hele 😍😍Zaman hem hızlı hem yavaş geçiyor gibi.
Büyük oluncada ayağından toplanıyor bi kaç tane olması elbette zarar değil benim aldığım patikli altlarda var ama sadece yenidoğanda sonrası patiksizden devam hevesin kalmasın kuzucum al nolcak bi kaç patikli tulumdan güle güle giysin minnoş 🩵
Aman kıyafet alt tarafı sonradan da alınır eksiği gediği canım 🫠

Çok yakın bir arkadaşım kullanıyor şuan, aşırı memnun canım
Yaaa ay eşime görüntüsünü attıydım. Bundan mı alsak diye fikir danışmak için🤔 Biraz önce mesaj attı aldım anakucağını diye🤣 Ben şok hala düşünüyordum çünkü ama senin mesajın hızır gibi yetişti şu an ve rahatladım 😅 teşekkürler🙏

Yaaa ay eşime görüntüsünü attıydım. Bundan mı alsak diye fikir danışmak için🤔 Biraz önce mesaj attı aldım anakucağını diye🤣 Ben şok hala düşünüyordum çünkü ama senin mesajın hızır gibi yetişti şu an ve rahatladım 😅 teşekkürler🙏
İçin rahat olsun gerçekten çok memnun her yere yanında götürüyor çok hafifmiş, onun bebişi büyüyeceği için temmuzda bana verecek, o yüzden ben almıyorum. Biz de memnun kalırız umarım :) rica ederimm

İçin rahat olsun gerçekten çok memnun her yere yanında götürüyor çok hafifmiş, onun bebişi büyüyeceği için temmuzda bana verecek, o yüzden ben almıyorum. Biz de memnun kalırız umarım :) rica ederimm
Yakından inceledim hakikaten güzel duruyordu, diğeriyle arada markası hariç bir fark da göremedim. Umarım severler bizimkiler 🙏

Güle güle giysin kuzucuk. Ben de kış insanıyım resmen. Tamam her mevsim ayrı güzel de kışlık giysileri daha bir seviyorum. Alışveriş yaparken kışlıklara bakmaktan yazlıkları zor buldum🤣 İlk üc ayı geçirecek kıyafetleri bence yeter aldıklarım, birkaç kolsuz çıtlıtlı atlet daha alırım o kadar. Ama diğer eksikler çok hakikaten. Bazen düşünüyorum da biz mi çok abartıyoruz🤔 Bizi birkaç elde yıkanan bez, ördükleri kıyafetler ve bir besikte büyütmüşler. Sütten kesince de dayamışlar pirinç unlu mamayı kasıkla, çay kaşığıyla da su içirmisler. Şu an gayet de hayattayız 🤣🤣 Aman ne bileyim valla çok geniş bir sektör, ne alırsan diğeri aklında kalıyor.

Eklentiler

• IMG_20240226_111247.jpg
    IMG_20240226_111247.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 88
Selam teyzoşlar 😍
Bugün ayrıntılı ultrasona girdik 21+6 yız
22+2 çıktı boyu 26 cm kilosu 501 gram 🤗
Böbreklerde genişleme olduğu için takip edilecek birde rahim ağzı uzunluğu sınırda ama emin olamadim alttan bakmak lazım dedi erkek olduğu için o an hazır değildim kendi doktoruma göstereceğim devlette 33 ölçmuslerdi bu 26 dedi bian önce alttan baktır dedi erken doğum riskine karşı 😐 haftaya gideceğim inşallah öyle bişey yoktur

Eklentiler

• IMG_20240226_115050.jpg
    IMG_20240226_115050.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 102
Yenidoğan kıyafeti ortalama ne kadar olmalı kızlar, hemen 3 aylığa geçiliyor dediler. Tecrübeli anneler yardımcı olurlarsa çok sevinirim :)
Çok tombiş bir bebek değilse ki benden tombik bebek zor çıkar 0-3 aylıkları tepe tepe kullandık. 0-1 aylık olanlardan çok almamak lazım. 2 aylıkken 3-6 giydirdiğimi hiç hatırlamıyorum canım. 10 tane uzun kollu body alt takım yada tulum. Yenidoğan 5li setler var onlardan 4 takım şapkalı eldivenli falan birde kısa kollu şortlu tulumlardan da 5-10 parça olsa yazı deviririz. Evdeyken bildiğimiz çıtçıtlı zıbınlada duruyor zaten. İhtiyaç halinde indirim yakaladıkça falan yine alınır.
Direkt 3 aylık olanlar çocuğun üstünde dönüyor ve mevsim zaten kışa dönmüş olacak 🤓

X