2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Patiksiz tulum fikri cok iyi kuzum bak ona bi bakayim ben. Bir de simdi yenidogan donemini ayri dusunuyorum. Yinr begendigim seylerde elim 0-3 3-6 aylara da gidiyor. Havanin nasil olabilecegini hesaba katmaktan bir hal oldum gecen alisveriste

Canım benim de öyle aslında sanki aynı aleti kullanıyorlar gibi ama detayliya ilk girdigimizde bir tık daha yüzünü yakalamistik net gibi. Son randevude çok hareketliydi bulanik bulanik çıktı
Demek annesine güzel poz vermek istedi :))
Benimki detaylida zorla göstermişti yuzunu
O anki pozisyon cok onemli
Normalde renkli foto veriyorsa dr
Cok bi fark olmuyor onu demek istedim :))

Ahhh acelya sen ben misin
Ayniyim hic iyi degil ve asiri halsizim
Tahlillerimde iyi cikmisti
Fenalik geliyor resmen

bende aynı durumdayım gece gündüz burnum tıkalı ve dk bir hapşırıyorum . Normalde de tozdan deterjandan alerji olan biriydim ama derecesi çok arttı

Yaz yine sicak gececek bence. Kista bile hayir yok baksana canim hava bahar gibi. Ustune battaniye ortmek de mantikli da tutacak mi bakalim ustunde onu. Yine de bulundurmak lazim galiba az da olsa
Kalin kalın değil de böyle ince battaniyeler oluyor ya hava alan onlardan. Bir de babama gideceğim Mart sonu gibi kendi bebeklik battaniyem ondaydi onu da almak istiyorum

Vaktiyle hem
Kis bebegim
Hem
Yaz bebegim olmustu
Yaz bebegim oldugunda o yaz o kadar sıcaktı ki
Cokta oyle kisa tulum filan almamıştım
Hemen gidip almistim kizima cok tatli kisa kollu sortlu tulumlar
Onlarla gecirdik yazi
Ben fazla kiyafet alsam ve giydirmesem üzülüyorum rahatsiz ediyor beni
İnce tulumlar ilk baslarda giyiliyor
Daha cok minik oluyolar usutmememk gerekiyor
Tavsiyem cok fazla ayri alt ust almayin ilk basta sirt aciliyor kucaga aldikca

Evet evet kuzum son gittiğimde renkli verdi direkt siyah beyaz vermedi ama eli yuzundeydi burnuyla ağzıyla oynuyordu bulanik çıktı

Canım ben çalışmıyorum çocuğum yok ilk gebeligim ama ben de öyleyim iki iş yapayım diyorum yoruluyorum kendimi uzanırken buluyorum en enerjik hissettigim günün ertesi yine bi halsizlik geliyor değişiyor yani bence seninki çok daha normal çalışıyorsun bir de kolay değil Allah yardımcın olsun kolaylaştırsın inşallah bence genel olarak aynıyız

Aynı benim durum şuan bu. Geçen yaz bir de aşırı sıcak geçti bol bol zıbın aldım ama. Serin gibi olursa incecik bir battaniye mi ortsem diyorum üstüne kafam allak bullak
Müslin battaniye kullanırız yazın
Bende kalinli inceli elimin parmaklarindan coktur
Benim bile bebeklik battaniyem varhala
Mis gibi
Ama guzel. Bi tane daha müslin almak istiyorum

merakligzm benim hemşire 20.-24. haftalar arası gel tetanos aşısı için dedi. 20 ile 24 arasında olduktan sonra hafta fark etmiyor sanırım.

Ah sende mi öylesin artık çevremdekilerde bana hasta muamelesi yapıyor hakli olarak zaten normalde de bağışıklıgim düşüktür hamilelikte iyice düştü 4. Ayda kaçıncı hastalanisim ne bilim keyif alamıyorum eziyete döndü sanki yine bebeklerin canları sagolsun ama sorun bende mi onu anlayamadim

Yoruluyorsun da ondan canım. İlk 3 ay çalışıyordum başka çocuğum da yok ama ilk 3 ay inan tır çarpmış gibiydim,gerçi çok kustum ben ondan da olabilir. Sürekli kusuyordum. 17. Haftadan sonra geçti kusmalarim, işten ayrıldım şuan daha enerjigim. Ama senin bir çocuğun daha var ve çalışıyorsun Allah yardımcın olsun, kolaylığını versinkolay değil, hiç niye ben böyleyim deme bence o yüzden.

Çok iyi olmuş bizim hiç wp iletişimimiz olmadı ama yarın arayıp sorarım dedim canım bende ben şeyin derdindeyim 2 hafta sonra bi daha göreyim

Ah cnm ya calissakta calismasakta bu ruh hali beni bitiriyor zaten halimiz olsa dünyayı sallariz da ayakta bile kalmak nefes nefese bırakıyor://

Benim hamileliklerim hep böyle
Dr im 5. Aydan sonra daha iyi olursun dedi
İns az kaldi
Sen birde calisiyorsun cok
Zordur
Ben evdeyim istedigim zaman yatiyorum en azindan
Benimde bakmakla yukumlu oldugum kac kisi var
İster istemez normal zamandaki gibi olamiyorum ama
Gececek bu zamanlarda ins

Patiksiz tulum fikri cok iyi kuzum bak ona bi bakayim ben. Bir de simdi yenidogan donemini ayri dusunuyorum. Yinr begendigim seylerde elim 0-3 3-6 aylara da gidiyor. Havanin nasil olabilecegini hesaba katmaktan bir hal oldum gecen alisveriste
Havaya göre şekil alıyor merak etme ama yaz bebeği bir kolsuz zıbın bir çorapla geçiyo gün uyuduğunda Müslin battaniye bitti gitti. Patikli tulumlar çok kastırıyor ve hızlı büyüyorlar bence patiksizler daha kullanışlı. 0-6 ay aldıklarım mevsimlik oldu benim 3-6 alacaklarım kışlık olur henüz onlara girmedim

Cnm evde olmakta yorucu iş bitmiyordur ki devamlı gözüne iş gözükür tahmin ederim. Bizim bu halimiz normal gelmiyor sadece benim ilki de böyle geçti doguma kdr da bitkindim doğum yaptım iki ay daha gelemedim kendime bu kamyon çarpmış hissi beni yordu ne diyeyim inşallah geçecek diyelim dediğin gibi

Çok iyi olmuş bizim hiç wp iletişimimiz olmadı ama yarın arayıp sorarım dedim canım bende ben şeyin derdindeyim 2 hafta sonra bi daha göreyim
bizimki numara vermiyor galiba
Mail vermisti tahlil sonucumu o sekilde atmistim
Bende hemen gitmemistim ayrintili iyi gelince 10 gun sonra filam gittim
Aa gelmemissin
Ama kotu bisey olsa bie haber verirlerdi demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…