2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bende de sabahtan beri böbrek ağrısı var. Karnımdan böbreğime doğru yayılıyor. Sağ tarafta var. İnternetten baktım da rahim genişlediği için diyor.

Kızlar akşam detaylıya gittim. Doktor çok tatlı bir kadındı baya baktı inceledi sonra açıklama yaptı. Kalbinde parlaklık var ama tek başına bu bir sorun teşkil etmez kafana takma dedi. Bugün 22+0 olmuştuk ultrasona göre 22+4. 480 gr olmuş haftasıyla uyumlu bir sorun yok çok şükür. 😍 @BirNBirE canım adı da belli artık. Ayşe Humeyra olacak inşaallah 🌸
adıyla yaşasın bolluk bereket içinde canım benim :nazar:

Ya bazı insanlar doktor olmamalı cidden dün acildeki doktor da benim moralimi bozdu. Daha bebeğe bakmadan ilk söylediği şey bu haftada bir şey olduysa da yapacak bişi yok ama bebek sağlıklı diyor. Ya niye kötü konusuyorsun di mi 🤦🏻‍♀️
Gerçekten olmamalılar ya dan diye herşey söylenebilir sanıyolar belli belirsiz konuşuyorlar artık sağlam bebeğe insanı strese sokup zarar verdirecekler resmen çok kızdım. Perinatoloji doktorumu bile bırakmayı düşünüyorum sırf ona yönlendirdiği için bana kendi açıklamadığı için. Dümdüz kadın doğumcuya gidicem

Kız korkma ya aç mı gittin sen ulturasona bende ilk aylarda doktor öyle demişti plesenta kalın diye aç bırakma kendini dedi ondan oluyormuş ben ilk başta görmedi mesajını yeni fake ettim
Yok tok gitmiştim baya. Ama normalde tiroid ilacı içtiğim için sabah 8 de kalkıp 12 ye kdr aç kalıyorum ondan kaynaklı olabilir mi acaba. Ama o gün baya tıka basa yiyip gittim hareket etsin diye

Kızlar bende de sabahtan beri böbrek ağrısı var. Karnımdan böbreğime doğru yayılıyor. Sağ tarafta var. İnternetten baktım da rahim genişlediği için diyor.
Canım aynı sebepten ben hastaneye gitmiştim birkaç hafta önce rahim genisledigi için demişti doktorum sonra geçti kendiliğinden hatta. Benimki de sol tarafımdaydi.

Hiç kullanmadım bu tür salanan şeylr kulanislimi gerçekten kaç aya kadar kullanılıyor . Çokta güzel olmuş gülle güle kullanın 😍
Ben de hiç kullanmadım oglumu gram sallamadim hala bilmiyor öyle ayakta sallanmak ne demek battaniyede beşikte sallanmak ne demek haberi yok emzik de vermedim ama aşırı aşırı zor büyüttüm diyorum kendime de çocuğa da eziyet ettim sanırım millet sallamış çocuk da rahatlamış kendisi de ben de 24 saat ağlayan sadece memede veya uyurken susabilen bir çocuk yarattım sakinleşecek bişey bulamadı çocuk..anne mutsuz bebek mutsuzdu.. arkadaşlarımin tesadüfen ilk çocukları hep 5 yaş şuan çocuklarımızın hepsinin arasinda birer ikişer ay var, hepsi de ilk çocukta bu joie serinayi almış birisi diyor ki ilk kızımı 8 ay bunun üstünde büyüttüm koyuyordum üstüne titreşim de aciyordum sallanma da, her işimi de yapıyordum, ben karnımı bile doyuramiyordum üzüldüm kendime bunu duyunca ama ikinci çocuğu hiç sevmemiş asla sırtını bile koydurmamis.. bu resmi atıp bana alma diyen arkadaşımın ikizleri var biri hiç sevmemiş digeri 4 ay üstünde yatmış sadece, başka bir arkadaşımin da aynısından varmış iki çocuğu da tepe tepe kullanmış onun sonra da satmış o.. çocuktan çocuğa değişiyor diyorlar sevip sevmeyecegi belli değil ama ben oğlumda sıfır alternatif gittim.. bu sefer bı çözüm yolu arıyorum rahat ve mutlu büyümesi için.. sakinlesebilmesi için.. inşallah bu sefer mutlu anne mutlu bebek olur.. oğluma tek sakinlesme aracı meme veriyordum o da gece gündüz beni emzik yapmıştı emiyordu belli bir yerden sonra da o emziği kabul etmedi ben emzik oldugumla kaldım.. deniycem en azından bu sefer.. mesela sepet beşigimiz var sallanmamasi için aparatı vardı onu da takmıştım sallanmasin aman diye.. bu sefer daha relax olcam

X