2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Göbeğime kaynar su döktüm yarım çay bardağı kadar nasıl oldu anlamadım çay demlerken bi anda acı hissettim tshirtümü sıyırdım da iş işten geçmiş 3 parmak kadar yanmış canım acıyo. Yanık kremi sürsem bi sıkıntı olur mu ya ? Thiocilline var evde.
Biraz gec oldu yeni gordum. Yuzum icin hametan krem verdi cildiye. kadin dogumcuma da sordum sıkıntı yok kullanabilirsin dedi. Varsa surebilirsin.

Kızlar akşam detaylıya gittim. Doktor çok tatlı bir kadındı baya baktı inceledi sonra açıklama yaptı. Kalbinde parlaklık var ama tek başına bu bir sorun teşkil etmez kafana takma dedi. Bugün 22+0 olmuştuk ultrasona göre 22+4. 480 gr olmuş haftasıyla uyumlu bir sorun yok çok şükür. 😍 B BirNBirE canım adı da belli artık. Ayşe Humeyra olacak inşaallah 🌸
Adiyla yasasin minik kus. Cok guzel isim🤩

Kızlar bizim evin içi loş ışık olunca renkler tam çıkmamış, kusura bakmayın.

Ta taaaaam
Çok zevkli oldu dimi başlamak harika bişey güle güle giysin cicilerini 😍 bugün ebebek tekstil indirimi var ordan aldıklarını iade göster tekrar al üzerine %29 düşecek çünkü belki yeni şeyler de alırsın ekstra 💃💃💃

Kızlar e bebek indirime girmiş ana kucağı almak isteyen varsa.ben Serina 2 in 1 den aldım 😁
Ben de tam sipariş verdim kiiii bı arkadaş yazdi bende vardı ondan sen niye sipariş verdin iptal et sadece adaptör kafasını bulamıyorum onu da bulurum en kötü kaç liradır alırız pazartesi getireyim bak dedi, şu ikinci resimde sadece prize takılan yer diyor değişik ülkeler için uysun diye orayı alternatifli yapmışlar USB li adaptör kafası bulursak tamamdır dedi, yarın getirsin bakalım olmadı aldığımı iade ederim :)

Eklentiler

• IMG-20240224-WA0119.jpg
    IMG-20240224-WA0119.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG-20240224-WA0120.jpg
    IMG-20240224-WA0120.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 70
Ben de tam sipariş verdim kiiii bı arkadaş yazdi bende vardı ondan sen niye sipariş verdin iptal et sadece adaptör kafasını bulamıyorum onu da bulurum en kötü kaç liradır alırız pazartesi getireyim bak dedi, şu ikinci resimde sadece prize takılan yer diyor değişik ülkeler için uysun diye orayı alternatifli yapmışlar USB li adaptör kafası bulursak tamamdır dedi, yarın getirsin bakalım olmadı aldığımı iade ederim :)
Hiç kullanmadım bu tür salanan şeylr kulanislimi gerçekten kaç aya kadar kullanılıyor . Çokta güzel olmuş gülle güle kullanın 😍

Gecmis olsun yavrum Allah beterinden saklasın 💙

İnşallah yarına kalmaz birşey ćanm geçen sene bir ayağmi full yaktm azıcık bir yanık duyunca içim gidiyor iyi ol sabaha 🌺🤲

Ay ben yeni gördüm benimde başıma geldi hemde yeni silvamed krem var yanık için eşim sağlıkçı doktora da sordu içim rahat etsin diye iz bile bırakmadı sür varsa çok geçmiş olsun

Kantaron yağı olabilir mi acaba normal olsak fito silverdin hametan bitti derdim ama sanki hanedanı kullanabiliyoruz

Mendili sütle ıslatıp koymakta çok rahatlatıyor. Geçmiş olsun çok canım

Biraz gec oldu yeni gordum. Yuzum icin hametan krem verdi cildiye. kadin dogumcuma da sordum sıkıntı yok kullanabilirsin dedi. Varsa surebilirsin.

Teşekkür ederim kızlarcım 🌺🙏🏼
Şuan kızarıklık var ama canım o kadar yanmıyor. İz kalacak gibide değil galiba hemen soğutmak işe yaradı. Önerilerinizi yazdım aklıma bi daha olmasın inşallah

Teşekkür ederim kızlarcım 🌺🙏🏼
Şuan kızarıklık var ama canım o kadar yanmıyor. İz kalacak gibide değil galiba hemen soğutmak işe yaradı. Önerilerinizi yazdım aklıma bi daha olmasın inşallah
İnşallah ćanm hamileyken bizee hic bir şey olmasın bide emzirirken😂ben 4 aylık bebek emzirmede iki göğsüme su dökmüş sadece göğsü yanms bir anneyim neyse ki sütm bir haftada geri geldi öyle korkmuştum çekildi giti sanmıştım

İnşallah ćanm hamileyken bizee hic bir şey olmasın bide emzirirken😂ben 4 aylık bebek emzirmede iki göğsüme su dökmüş sadece göğsü yanms bir anneyim neyse ki sütm bir haftada geri geldi öyle korkmuştum çekildi giti sanmıştım
Nazara inanmayan ben bu olayda nazara inanmıştm oğlum 4 aylık 9 aylık gibiydi gören sütün nasl yaramış çocuk ne kadar hızlı toparladı sonra oğlum 1 hafta hastanede yatı eridi biti 🤦

Ayyy çok geçmiş olsunnnn 😩
Benimde emzirirken üstümde bir tshirt vardı ipli arkamı dönecekken ipi çaydanlığa takıldı çekti aldı ama üstüme gelmedi şükür yanık zor hamilelik ve emzirmede daha zor Allah saklasın 🙏🏼

Nazara inanmayan ben bu olayda nazara inanmıştm oğlum 4 aylık 9 aylık gibiydi gören sütün nasl yaramış çocuk ne kadar hızlı toparladı sonra oğlum 1 hafta hastanede yatı eridi biti 🤦
Nazar haktır ya ben çok inanıyorum dünde benim hamile olduğumu bilmeyenler karnın çok güzel büyümüş çok yakışmış kaç aylık oldun falan dediler akşamına bu oldu 🤓
Kötü niyetli olmasalarda nazar değebiliyor

Ayyy çok geçmiş olsunnnn 😩
Benimde emzirirken üstümde bir tshirt vardı ipli arkamı dönecekken ipi çaydanlığa takıldı çekti aldı ama üstüme gelmedi şükür yanık zor hamilelik ve emzirmede daha zor Allah saklasın 🙏🏼
Amin inşallah canım gerçekten çok dikkat etmeliyiz bu zamanlarda bir ediyosak iki etmeliyiz zor çünkü 🤲🤲Ayy neyse güzel şeylerden bahsedelim bu bebisler ne kadar kıpır kıpır yaa😂hala diyorm bağırsak hareketlerimi bazıları dışardan vurmadi daha ama yürürken bir anda top gibi olyo adım atamıyorum 😂😂

ayyy ben de ınanmazdım bu tip şeyler yaşayana kadar kızım bebekken çok güzeldi bembeyaz akça pakça derler. mevlut yaptı kaynanam. durup dururken cocuk koltuktan kafa üstü yere düştu acillerde aldık solugu

ayyy ben de ınanmazdım bu tip şeyler yaşayana kadar kızım bebekken çok güzeldi bembeyaz akça pakça derler. mevlut yaptı kaynanam. durup dururken cocuk koltuktan kafa üstü yere düştu acillerde aldık solugu
Ay çok üzüldüm ya valla benim oğlumun başına geçenleri yazsam artık yok artık dersiniz son olaymiz araba kazası kapinin önünde onca çocukla oynarken bir anda araba onu fırlattı ve o kadar büyük bir şükür ki bir serçe parmağı yara oldu Dr gelen polis şoka girdi o Dr hala der ben dedim kesin iç kanama ama şükür artık hiç ozenmmedim öle çirkin bıraktım uzatm saçları minicik yaptım ama rengini karartamadım😂

Ay çok üzüldüm ya valla benim oğlumun başına geçenleri yazsam artık yok artık dersiniz son olaymiz araba kazası kapinin önünde onca çocukla oynarken bir anda araba onu fırlattı ve o kadar büyük bir şükür ki bir serçe parmağı yara oldu Dr gelen polis şoka girdi o Dr hala der ben dedim kesin iç kanama ama şükür artık hiç ozenmmedim öle çirkin bıraktım uzatm saçları minicik yaptım ama rengini karartamadım😂
ayyy araba mı çarptııı yavruyaaaa buyuk badıre atlatmışşınız

X