2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Oyyyy ćanm ya çok geçmiş olsun ya o kremi bilmiyorum bazı kremler deri altına işler acile uğra bir bence

Çok geçmiş olsun canım🙏🙏 bence de bir acile görünsen daha iyi sanki.

Ayy çok geçmiş olsun normalde soğuk su tutup silverdin onerirdim ama göbek kısmı direkt yanlış bir uygulama olabilir bence kadın dogumcunuza yazın iletişimi varsa

Ayyy çok çok geçmiş olsun canım naptin daha iyi misin

Kızlar çok teşekkür ederim hepinize 🙏🏼
İlaçların hepsinde hamilelikte kullanılmaz yada doktorunuza danışın diyor mecbur kalınca antibiyotikte kullanıyoruz ama içime sinmedi sürmek . O yüzden doğal zeytinyağım vardı onu sürdüm göbeğim açık geziyorum ve sürekli soğutuyorum biraz yangısı geçti. Hemen soğuk su tuttuğum için muhtemelen su toplamadı kaparmadı yatarken de parol alırım biraz daha rahatlarım diye düşünüyorum salgın zamanı acile gitmek istemiyorum açıkçası 🌺

İlaçların hepsinde hamilelikte kullanılmaz yada doktorunuza danışın diyor mecbur kalınca antibiyotikte kullanıyoruz ama içime sinmedi sürmek . O yüzden doğal zeytinyağım vardı onu sürdüm göbeğim açık geziyorum ve sürekli soğutuyorum biraz yangısı geçti. Hemen soğuk su tuttuğum için muhtemelen su toplamadı kaparmadı yatarken de parol alırım biraz daha rahatlarım diye düşünüyorum salgın zamanı acile gitmek istemiyorum açıkçası 🌺
Canım salgın yok gibi bir şey Ocak ayinda yer yoktu acilde malesef acillik olmuştuk da biz 🙂 dün acildeydik kimse yoktu bayağı da şaşırdım bilgin olsun. Aloe Vera jel de iyi gelir soğutucu özelliği var elinde varsa canım benim. İnşallah kabarmadan gecer gider 🙏

Göbeğime kaynar su döktüm yarım çay bardağı kadar nasıl oldu anlamadım çay demlerken bi anda acı hissettim tshirtümü sıyırdım da iş işten geçmiş 3 parmak kadar yanmış canım acıyo. Yanık kremi sürsem bi sıkıntı olur mu ya ? Thiocilline var evde.
Ayyy canım çok geçmiş olsun olsunnnn 🫥🫥nasıl da acimistir o bilemedim biz sürebilir miyiz bir araştırayım.

Göbeğime kaynar su döktüm yarım çay bardağı kadar nasıl oldu anlamadım çay demlerken bi anda acı hissettim tshirtümü sıyırdım da iş işten geçmiş 3 parmak kadar yanmış canım acıyo. Yanık kremi sürsem bi sıkıntı olur mu ya ? Thiocilline var evde.
Çok geçmiş olsun. Aynı şeyi ben de yapmıştım ve maalesef izi kaldı. Çok acır biliyorum🥺 O zaman krem sürmüş müydüm hatırlayamıyorum, o yüzden yanlış bilgilendirmek istemem.

Kizlar benimde e bebek ganimetleri bunlar. Şu kirpiliyi hastane çıkışı olarak giydireyim diyorum nasıl sizce

Eklentiler

• IMG_20240224_232402.jpg
    IMG_20240224_232402.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20240224_232044.jpg
    IMG_20240224_232044.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20240224_231945.jpg
    IMG_20240224_231945.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20240224_231750.jpg
    IMG_20240224_231750.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 85
Canım salgın yok gibi bir şey Ocak ayinda yer yoktu acilde malesef acillik olmuştuk da biz 🙂 dün acildeydik kimse yoktu bayağı da şaşırdım bilgin olsun. Aloe Vera jel de iyi gelir soğutucu özelliği var elinde varsa canım benim. İnşallah kabarmadan gecer gider 🙏
Canım İstanbul’un hiç bir hastanesi boş değil emin ol buna özel devlet farketmiyor sadece acillerde değil üstelik polikliniklerde aynı ben maskeyle gidiyorum randevularıma o yüzden riske atmak istemedim gelmiş geçmiş olsun diyelim yarına geçer inşallah teşekkür ederim

Normalde soğuk kompleks ve silverdin alıyor ama şimdi ilacı bilemedim bir doktoruna sor istersen canım

Ayyy canım çok geçmiş olsun olsunnnn 🫥🫥nasıl da acimistir o bilemedim biz sürebilir miyiz bir araştırayım.

Çok geçmiş olsun. Aynı şeyi ben de yapmıştım ve maalesef izi kaldı. Çok acır biliyorum🥺 O zaman krem sürmüş müydüm hatırlayamıyorum, o yüzden yanlış bilgilendirmek istemem.
Evet cidden el yakmaya benzemiyor göbek derisi zaten ince gebelikte iyice inceliyor biliyorsunuz canım fazla yandı biraz önce anlamadım bile ıslaklık hissinden sonra yanık acısı geldi ama yangısı geçti çok şükür buna 🙏🏼
Teşekkür ederim ikinizede 🌺

Sert hareketlerin leke kanama yaratması olmaz canım. Öyle olsaydı 2 kiloları aşınca deli dana gibi dönmelerinde hepimiz olurdu. Devamı gelmemesi iyi birşeyde kırmızılık önemli çok geçmiş olsun 🙏🏼
Teşekkür ederim canım işte insan içini rahatlatmaya çalışıyor az kaldı 29unda ayrıntılı var doktora danışırım artık

Benim de aslında kendime pantolon almam lazım kızlar var mı yakın zamanda alan indirimde görürseniz dürtün beni de 😅
A 101e 149 tlye benim kullandığım eşortmanın grisi geliyor ilk hamileliğim de nerdeyse her gün giymişimdir fazla dışarı çıkmadığım için Evde pijama takılmıştım

İnşallah yarına kalmaz birşey ćanm geçen sene bir ayağmi full yaktm azıcık bir yanık duyunca içim gidiyor iyi ol sabaha 🌺🤲

Yani bakıyorum çok yaşayanda yok bilgide yok bir yerde makale var diyabet kromozomal vs vs e diyorum ultrasonda illaki anomali görünür
Kız korkma ya aç mı gittin sen ulturasona bende ilk aylarda doktor öyle demişti plesenta kalın diye aç bırakma kendini dedi ondan oluyormuş ben ilk başta görmedi mesajını yeni fake ettim

Ay ben yeni gördüm benimde başıma geldi hemde yeni silvamed krem var yanık için eşim sağlıkçı doktora da sordu içim rahat etsin diye iz bile bırakmadı sür varsa çok geçmiş olsun

Evet cidden el yakmaya benzemiyor göbek derisi zaten ince gebelikte iyice inceliyor biliyorsunuz canım fazla yandı biraz önce anlamadım bile ıslaklık hissinden sonra yanık acısı geldi ama yangısı geçti çok şükür buna 🙏🏼
Teşekkür ederim ikinizede 🌺
Kantaron yağı olabilir mi acaba normal olsak fito silverdin hametan bitti derdim ama sanki hanedanı kullanabiliyoruz

X