2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
fotoğraf mı koydun canım
Günaydın kızlar hepinize birşey soracam şimdi bana ilk bir Dr dediki erkek sonra kendi Dr gitmiştim ters duryo erkek görüyorum dedi neyse sonra ben özele gitim oda ters görüyorum ama erkek ama net görmedim dedi detaylı ultrason girdim oda dediki ters duryo ama erkek görüyorum kordon değilse şimdi kızlar benimki daha net degilmi sizce 🤦🏻‍♀️kimse keesin erkek demedi
Bunu dedim cnm

Günaydın kızlar hepinize birşey soracam şimdi bana ilk bir Dr dediki erkek sonra kendi Dr gitmiştim ters duryo erkek görüyorum dedi neyse sonra ben özele gitim oda ters görüyorum ama erkek ama net görmedim dedi detaylı ultrason girdim oda dediki ters duryo ama erkek görüyorum kordon değilse şimdi kızlar benimki daha net degilmi sizce 🤦🏻‍♀️kimse keesin erkek demedi
Bunu dedim cnm
yanı kordonla pipiyi karıştırmaları zor yaa kuzum erkektir o

Demi ya şimdi alışveriş yavaş yavaş yapım uyguna iken elbiseler yazlıklar ama doktorlar öle diyince bir kaldm
varmı ultrason resmi hiç bak benımkının 16 haftalık göruntusu

Eklentiler

• 1000000101.jpg
    1000000101.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 72
ıste bu yandan göruntuler olmuyor ben benım dra bunu kızıyordum. göstermıyor göstermıyor. probu çevırseler görecekler. o ıkı bacak arası göruntu olunca net oluyor karısması mumkun degıl
yuvarlak olan kafatası canım ama ilk attığın resimlerdeki 2. resim bana erkek olduğunu düşündürdü benım kuzunun bır resmini daha bulayım onunla benzer.

Kızlar akşam detaylıya gittim. Doktor çok tatlı bir kadındı baya baktı inceledi sonra açıklama yaptı. Kalbinde parlaklık var ama tek başına bu bir sorun teşkil etmez kafana takma dedi. Bugün 22+0 olmuştuk ultrasona göre 22+4. 480 gr olmuş haftasıyla uyumlu bir sorun yok çok şükür. 😍 B BirNBirE canım adı da belli artık. Ayşe Humeyra olacak inşaallah 🌸
Annemin adı Ayşe ve Temmuz doğumlu bir yengeç kadını çok güzel para biriktiriyor birikim Reis diyoruz biz ona 🤓
Adıyla bin yaşasın canım sağlıkla gelsin inşallah çok sevindim

X