2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Aynı benim gibi 😊😇 okulu hiç düşünme keyfine bak hep böyle rahati daha bulamayacağız onlemin alınmış dikiş başarılı 5 aylik bir tatile çıktık öyle düşünelim. Ben başta muge anlıya sardım. Şimdi muhteşem yüzyıla sardım 52. Bölümdeyim. Vakit hızlı geçiyor. Mutlaka drun vermiştir ama bu süreç hareketsiz olacağı için pıhtı atma ihtimali oluyor o yüzden kan sulandirici kullanmalısın. Vermediyse bir sor druna canım. Özelden yazabilirsin bana ben o iki haftalık önemli süreci süreci atlattım çok şükür. Bundan sonra bir şey olmaz
Ben daha önce pıhtılaşma testi yaptırmıştım. Kan sulandırıcı iğneyi hamileliği öğrendiğimden beri kullanıyorum. Bir de progestan verdi doktor. Vajinadan kullanacağım. Doğuma kadar kullanacaksın dedi. Sana da öğle bi şey dedi mi?

Ben daha önce pıhtılaşma testi yaptırmıştım. Kan sulandırıcı iğneyi hamileliği öğrendiğimden beri kullanıyorum. Bir de progestan verdi doktor. Vajinadan kullanacağım. Doğuma kadar kullanacaksın dedi. Sana da öğle bi şey dedi mi?
Progestan başta 3x2 kullandım sonra 3x1e düşürdü. Ama ben vajinadan almıyorum içiyorum. Parmagimizla ittirmek gerekiyor onun da enfeksiyon riski var. Ama 24unde randevum var o gün bunu soracağım tekrar çünkü vajinadan daha etkili zaten progestan rahim ağzını uzatıyor da çok iyi bir ilaç proluton vermemiş bak gerek görmemiş demek ki

Ilk dogumu sezeryan olan kızlarım dogum sonrasi gecelik mi tercih ettiniz pijama takımı mı ? Ben pijama takımı giymistim simdi biraz kararsız kaldım gecelik mi giysem acaba bu sefer diyorum ama dikisleri kontrol etmeleri zor mu olur acaba
Pijama tercih ettim yine pijama tercih edicem. Sabahlıkla beraber kullandım. Koridorda yürürken çok derli toplu rahat oluyor sabahlık

Ilk dogumu sezeryan olan kızlarım dogum sonrasi gecelik mi tercih ettiniz pijama takımı mı ? Ben pijama takımı giymistim simdi biraz kararsız kaldım gecelik mi giysem acaba bu sefer diyorum ama dikisleri kontrol etmeleri zor mu olur acaba
Ben gecelik tercih ettim sabahlıkla beraber. Eğilemediğim için yukarı sıyırmak kolay oldu yine gecelik giyerim 🫠

Pijama öneriyorlar ben pijamayla daha rahattım ama tabi sen bilirsin

Pijama tercih ettim yine pijama tercih edicem. Sabahlıkla beraber kullandım. Koridorda yürürken çok derli toplu rahat oluyor sabahlık
Bende pijamayla rahattim aslinda sadece dependi degistirirken zorlandım yenisini giymek icin alt pijamayi komple cikarmak zorunda kaliyorsun dikişte olunca zor oldu 😐

Progestan başta 3x2 kullandım sonra 3x1e düşürdü. Ama ben vajinadan almıyorum içiyorum. Parmagimizla ittirmek gerekiyor onun da enfeksiyon riski var. Ama 24unde randevum var o gün bunu soracağım tekrar çünkü vajinadan daha etkili zaten progestan rahim ağzını uzatıyor da çok iyi bir ilaç proluton vermemiş bak gerek görmemiş demek ki
Evet, doğru söylüyorsun. Vajinadan etkili ama enfeksiyon açısından da tehlikeli. Ben zaten bu süreçte en çok enfeksiyondan korkuyorum. Sence enfeksiyon için neler yapılmalı? İlacı kullanmadan önce ellerimi sabunlu suyla güzelce yıkıyorum. Ama genel olarak enfeksiyondan korkuyorum.

Benim çok var ya kemiklerim ayrılıyo resmen hissediyorum artık magnezyumdan kaçamicam sanır

Ben pijama tercih etmistim. Yine oyle yapicam. En azindan sonra da kullaniliyor. Ben elbise gecelik bir daha giymem cunku. Giyiyorsaniz o da cok guzel oluyor ama. Şık duruyor

Bende kullanıyorum fitil erken doğum yaptığım için. Hiç kullanmak istemiyorum 🙈

Bende pijamayla rahattim aslinda sadece dependi degistirirken zorlandım yenisini giymek icin alt pijamayi komple cikarmak zorunda kaliyorsun dikişte olunca zor oldu 😐
Depend hiç bilmiyorum hasta bezi kullandım. Zaten kanamam azdı kısa sürede pede geçtim. Keşke yandan yırtılan birşey olsaymıs

X