2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tırnak makası yerine pilli törpü çıktı bebekler için belki görmüşsünüzdür 200 tl gibi bişey ondan alıcam sanırım ya tırnakları kağıt gibi oluyor zaten
Birde kesinlikle iyi bir fırça şart kelde olsalar konak olabiliyor

Kaçıcı haftada da dediler bir cinsiyeti hangi tahminde bulundular
Erkek dediler 16 da ama son gitimde Dr Kordon olabilir şimdi kizada benzetim bacaklarni çok açmıyor detaylı ultrason da bli olur 21 hafta da detaylı ultrason 10 gün sonra ama ben eyer bu misafirler giederse gidecm özele bugün orda artık net bli olur

Basindan beri surekli sancim oluyo
Cok evham yapmak istemiyorum
Hamilelik konusunda baya tecrübeliyim
Ama hic boyle kanamali bi hamilelik gecirmemistim
Dün asiri uzuldum görünce
Ama bir daha olmadı
İşte daha önce olmaması insanı korkutuyor zaten. Benim kahverengi lekelenmelerim oldu onlar normal diyip çok umursamadım ama işte kırmızı olunca sıkıntı. Sen rahatsan kafana takmıyorsan sorun yok zaten

Aynen hislerime tercüman olmuşsun ben de aynı ama kendime hakim olamıyorum bu son diyip sürekli alıyorum

Dün bir arkadaşımda görüştüm. Törpüyü sordum ona ben rahat kullanamadım dedi. Sanki çok hızlı dönüyor da canını acıtacakmışım gibi hissettim dedi

Ben ikisini de chicko aldım bir arkadaş çok memnun ama normal makas seti mavi olanı inşallah bende memnun kalırım bakalım

Gidersen haber et mutlaka bize de

Bana sa 22 ila 26 hafta önerildi. Bebekte sonra degisiklik Olmuyormuş
Ultrasonu çeken doktora göre değişiyormuş. Benim doktorum medipoldeki doktoru önerdi 22. haftadan itibaren bakıyor dedi. Ben başka hastanede yaptırıcam. Ama zaten normalde 20-24 arası diyorlar.

Dün bir arkadaşımda görüştüm. Törpüyü sordum ona ben rahat kullanamadım dedi. Sanki çok hızlı dönüyor da canını acıtacakmışım gibi hissettim dedi
Kağıt törpü mantığıyla zarar vereceğini sanmıyorum canım ya ki kademeli diye gördüm ve eldiven çok önerilmiyor biliyorsundur tırnaklarını kessende jilet gibi oluyor o yüzden törpü şart gibi kendi suratlarını kanatıyorlar.

Ultrasonu çeken doktora göre değişiyormuş. Benim doktorum medipoldeki doktoru önerdi 22. haftadan itibaren bakıyor dedi. Ben başka hastanede yaptırıcam. Ama zaten normalde 20-24 arası diyorlar.
nerde yaptıracaksın kuzum ? Keşke yüzyıldaki doktorun adını hatırlasam ya kızımda mükemmel ilgilenmişti

Yaa ben kadın doktora gitmek istedim yoksa medipolde de yaptırırdım. Emseye gidicem bir tek orada kadın perinatolog buldum
He okey . Ben ikili için Medipole gittim iyi bir perinatalogtu o zaman bile 20 dk falan muayene etti. Ama kızımda gittim proftu yaşlı bir doktor mükemmeldi detaylı ultrasonu adını hatırlamıyorum bende martın 1ine randevu aldım medipole

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…