2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bende aynı fikirdeyim ilk bebeğimi kaybettiğim için korkuyom sekizinci ayda yada yedide başlarım gerçi cinsiyet Te belli olsa belki bebek arabası alırım indirimler var baya
Allah'ım bir daha yaşatmasın canim benim inşallah bu yavruna sağlıcakla kavusacaksin. Pozitif olalım pozitif düşünelim hep. Valla biz 11+4 ten beri biliyoruz cinsiyetini de ne bileyim korktum ilk basta alışveriş yapmaya. Odadan da mobilya kokusu çıkmıyor diyenler olmuş odayı da Mayıs gibi yaparım hem yaz olur havalanir bebiş doğana kadar odamız

Oh maşallah çok sevindim

Maşallah canım benimki de 300 gr 21 cm çıktı sanırım boyu da. Aramızda 3 gün var seninle

Kuzum bende bakiyorum 9. Haftada alan akrabam var bi gaz geliyo benim oglusmun biseyi yok alsammi diye hepsini ayni anda alayim diyorum zor tutuyorum

Valla ben daha zibin almadim 7. Aydan sonra alicam herseyi sonra uzulurum bisey olursa diye almiyorum
Nasibimizi yaşicaz kuzucum 7. Aydan sonra alışveriş yapınca kötü bişey yaşamayacağımızın garantisi yok ki kötüyü çağırmamak gerek diye düşünüyorum. Bu konularda erken geç diye birşey yok bence anne kendini nasıl iyi hissedecekse öyle yapmalı. Aman şu olur bu olur diye düşünmek zarar verir insana

Evet Bencede öyle iyi düşünmek lazım. Araştırdın indirim yakaladın aldın derken bikaç ay gerekiyor bence. Ben dün bütün tekstili bitirdim 7400 tl para verdim şuan almaya kalksam güncel fiyatları 13 bin tutuyor kaçırmak istemedim. Bebek arabası da o rengi kara borsaymış resmen alıyım geçiyim dedim kalmazsa üzülürüm

Ben kokusuz boyadan yaptırdım mobilyasını duvarları da 10 gün öncesinde boyattım Nisanın son haftası gelmişti odamız tam ideal zamanlar. Şimdi ki bebek mobilyalarında çok boya cila kokusu olmuyor.

Maşallah çok sevindim hareket ederken hissetmiyordun demi hiç içimizi rahatlat biraz
Suan bebislerimiz çok küçük hareketlerini çok farklı algılayabiliriz canım benim. Plesentanin yeri,.bebişin pozisyonu her şey etkili bence hissetmemize. Ben özellikle birkaç gündür çok net hissediyorum ama öncesinde damar atması gibi belli belirsizdi valla. Endişe ediyordum gereksiz surda birkaç haftamız kaldı sonra daha da güçlü hissedeceğiz inşallah

Çok teşekkür ederim canım iyiki gitim içim uçuyor şuan her kontrol den çıktım da hisetmem yokmu ya yicem
Ay beğenmedime tıkladım yanlışlıkla djdjd
Hep öyle olur ya bi yerin ağrır doktora gidersin geçer bebeği hissetmiyorum dersin kontrolden çıkarsın hareket eder
Maşallah iyi ya çok şükür

Ay beğenmedime tıkladım yanlışlıkla djdjd
Hep öyle olur ya bi yerin ağrır doktora gidersin geçer bebeği hissetmiyorum dersin kontrolden çıkarsın hareket eder
Maşallah iyi ya çok şükür
Hiç önemli değil evet ya kendimi yedim aartk 10 gün sonra detaylı ultrasonm var diyince yüzüme baktı eeee o zaman niye geldin yine deli der gibi güldüm sadece meraktan dedim yatamazdm oda güldü kalp atışı da dinlet ti artık detaylı ultrason kadar bklrim rahat ama dişimi bir an önce çekmem gerekiyor Muş enfeksiyon kalp kapkcigina atarasa gebeliğe zarar verir erken doğum gibi

Valla bence iyi yapmışsın bulmuşken kaçırmayacaksın hayırlı sağlıklı güzel günlerde giysin kuzucuk inşaallah

Bende sana onu söyleyecektim diş direkt kalbe zarar veren bir durum. Enfeksiyonlar bebeğe antibiyotikten daha çok zarar veriyo o yüzden crp idrarda enfeksiyon vs bakıyolar düzenli. Çektirip kurtul kuzucum 4-5-6 güvenli aylar zaten

İnşallah eşim Çarşamba evde sra bulmak çok zor sira bulsam hemen gidicm devlet e sıra bulmak o kadar zorki

Ben kokusuz boyadan yaptırdım mobilyasını duvarları da 10 gün öncesinde boyattım Nisanın son haftası gelmişti odamız tam ideal zamanlar. Şimdi ki bebek mobilyalarında çok boya cila kokusu olmuyor.
Bende birkaç hafta önce yatak odama ses yalıtımı yaptirdim gerçekten boya hiç kokmadi dedigin gibi canım. Bebeğin kıyafet dolabı için yer var odasında oraya oturacak bir şey yaptırmak istiyorum odayı daraltmamak adına şimdilik boş duran bir oda. Mayis gibi yaptırır bebişi beklerim bakalım

İnşallah eşim Çarşamba evde sra bulmak çok zor sira bulsam hemen gidicm devlet e sıra bulmak o kadar zorki
Tahmin edebiliyorum ya ama bence bu konularda en azından kadın doğumun bir yetkisi olmalı normal bir dönem değil ki hamilesin yani öncelik tanımamalılar ama kime neyi anlatacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…